Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "BM Point"

SIA "BM Point" (reģ. Nr. 40203450141) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 138 684 EUR, peļņa 7 236 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,77 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.40203450141
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-12-27
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV90ZZZ40203450141
Juridiskā adrese Mežciema iela 15 - 29, Rīga, LV-1079

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 138 684 EUR 7 236 EUR 18 372 EUR 5
2024 120 677 EUR 3 010 EUR 11 798 EUR 5
2023 54 490 EUR -16 092 EUR 4 106 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 10.96 1.22 4.4 6
2026. gada 2. ceturksnis 9.02 1.19 4.19 5
2026. gada 1. ceturksnis 8.29 1.11 3.82 5
2025. gada 4. ceturksnis 8.79 1.05 3.52 5
2024 29.31 3.87 12.48 5
2023 12.06 2.62 9.42 5

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 717.06 ~ 618.37
2026. gada 2. ceturksnis 819.40 ~ 686.61
2026. gada 1. ceturksnis 747.04 ~ 638.36
2025. gada 4. ceturksnis 688.37 ~ 589.04
2024 610.15 ~ 528.39
2023 460.55 ~ 412.19

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (12.48 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 610.15 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 610.15 * 0.105 = 64.07 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 457.63 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (610.15 - 64.07 - 457.63) * 0.2 ≈ 17.69 EUR

4. Neto alga: 610.15 - 64.07 - 17.69 = ~ 528.39 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 138 684 EUR 120 677 EUR 54 490 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 112 032 EUR 91 550 EUR 40 922 EUR —
Personāla izmaksas — — — 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 7 236 EUR 3 010 EUR -16 092 EUR 0 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 7 236 EUR 3 010 EUR -16 092 EUR 0 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 18 372 EUR 11 798 EUR 4 106 EUR 3 000 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 16 005 EUR 11 798 EUR 4 106 EUR 3 000 EUR
Pašu kapitāls -2 845 EUR -10 082 EUR -13 092 EUR 3 000 EUR
Īstermiņa saistības 20 721 EUR 21 880 EUR 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 496 EUR 0 EUR 17 198 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,77 0,54 — —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,49 0,48 — —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
5,22 % 2,49 % -29,53 % —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
39,39 % 25,51 % -391,91 % 0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-254,34 % -29,86 % 122,91 % 0,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-7,46 -2,17 -1,31 0,00
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
177,49 30,22 -433,92 —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
7,55 10,23 13,27 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-309,79 % -30,88 % -391,01 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,39 9,50 -1,21 1,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "BM Point" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9531)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2897 uzņēmumi 624. vieta pēc apgrozījuma 484. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ZK 9"13 245 61870 7790,5 %14790 1062 628 (2026 Q3)
2SIA "Andre Motors"12 575 437472 3443,8 %21598 8302 826 (2026 Q3)
3SIA "Favorit West"9 057 06117 2780,2 %17532 7681 980 (2026 Q3)
4SIA "Avēnija VP"8 535 43244 6050,5 %18474 1911 048 (2026 Q3)
5SIA "AK12"5 844 818-47 388-0,8 %6787 2362 236 (2026 Q3)
6SIA "AUTOFAVORĪTS"5 591 387-161 436-2,9 %6586 0211 542 (2026 Q3)
7SIA "SD AUTOCENTRS"5 559 209177 7293,2 %24231 6341 424 (2026 Q3)
8SIA "TEHAUTO"5 212 68684 5561,6 %22236 9401 562 (2026 Q3)
9SIA "STUTTGART workshop"5 069 545135 8012,7 %23220 4151 951 (2026 Q3)
10"SG AUTOCENTRS" SIA4 937 742106 9702,2 %31 645 9141 382 (2026 Q3)
624SIA "BM Point" (šis uzņēmums)138 6847 2365,2 %623 114717 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-18). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "BM Point"
9531 Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203450141 LV90ZZZ40203450141 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM Point" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību BM Point NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-12-27 NULL Rīga, Mežciema iela 15 - 29 1079 112827548 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11943215 40203450141 2022-10-27 2022-12-27 11:16:49

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92883402 40203450141 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2022-12-27 2022-12-27 11:17:33

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2237307 35370257 40203450141 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 5 ONES EUR 2026-05-15 17:03:25.216
1911200 33529394 40203450141 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 5 ONES EUR 2024-06-01 22:05:21.876
1944632 33855037 40203450141 DokGPv1 UGP 2022 2022-12-27 2022-12-31 0 ONES EUR 2024-10-24 21:00:08.569
2022571 34397825 40203450141 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-05-16 21:01:14.332

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1911200 33529394 54490 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13568 40922 56739 238 0 0 0 0 0 0 37 NULL NULL -16092 0 -16092 NULL 0 -16092
1944632 33855037 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2022571 34397825 120677 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29127 91550 63070 25367 0 0 0 0 0 0 103 NULL NULL 3010 0 3010 NULL 0 3010
2237307 35370257 138684 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26652 112032 69738 35103 0 0 0 0 86 0 41 NULL NULL 7236 0 7236 NULL 0 7236

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1911200 33529394 1505 0 1201 1400 4106 0 0 0 0 4106 NULL 0 17198 0 -13092 4106
1944632 33855037 3000 0 0 0 3000 0 0 0 0 3000 NULL 0 0 0 3000 3000
2022571 34397825 9934 0 464 1400 11798 0 0 0 0 11798 NULL 21880 0 0 -10082 11798
2237307 35370257 6691 0 3414 5900 16005 0 2367 0 2367 18372 NULL 20721 496 0 -2845 18372

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203450141 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM Point" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9531 010094 Vidzemes priekšpilsēta 29.31 3.87 12.48 5
40203450141 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM Point" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 010094 Vidzemes priekšpilsēta 12.06 2.62 9.42 5
40203450141 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM Point" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203450141 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM Point" ir 06.12.2023 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203450141 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM Point" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "BM Point" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Mežciema iela 15 - 29, Rīga, LV-1079.

Kāds bija SIA "BM Point" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 138 684 EUR, un peļņa bija 7 236 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "BM Point" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir SIA "BM Point" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,49.

Kāds ir SIA "BM Point" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,39, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "BM Point" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "BM Point"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 610.15 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 528.39 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "BM Point"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 29 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 870 EUR un VSAOI 12 480 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "BM Point" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "BM Point" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 624. no 2 897

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026