SIA "EPL Latvia" (reģ. Nr. 40203451908) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-01-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 441 962 EUR, peļņa 299 779 EUR, darbinieku skaits: 23. Kopējais likviditātes koeficients: 2,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203451908 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-01-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ40203451908 |
| Juridiskā adrese | Kārļa Ulmaņa gatve 1, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 441 962 EUR | 299 779 EUR | 1 246 067 EUR | 23 |
| 2024 | 2 688 198 EUR | 764 531 EUR | 894 361 EUR | 18 |
| 2023 | 292 662 EUR | 18 397 EUR | 130 952 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -24.07 | 26.84 | 54.43 | 23 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 30.02 | 22.71 | 47.79 | 23 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 24.53 | 24.11 | 47.24 | 22 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 76.96 | 24.52 | 46.35 | 24 |
| 2024 | -20.95 | 68.47 | 127.15 | 18 |
| 2023 | 58.55 | 21.29 | 37.81 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 313.99 | ~ 1 683.16 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 031.71 | ~ 1 494.94 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 099.61 | ~ 1 540.22 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 888.38 | ~ 1 389.18 |
| 2024 | 1 726.77 | ~ 1 242.00 |
| 2023 | 1 155.34 | ~ 876.81 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (127.15 * 1000) / 0.3409 ) / 18 / 12 = 1 726.77 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 726.77 * 0.105 = 181.31 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 28.16 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 726.77 - 181.31 - 28.16) * 0.2 ≈ 303.46 EUR
4. Neto alga: 1 726.77 - 181.31 - 303.46 = ~ 1 242.00 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 441 962 EUR | 2 688 198 EUR | 292 662 EUR |
| Bruto peļņa | 653 365 EUR | 968 006 EUR | 88 401 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 387 279 EUR | 764 531 EUR | 18 397 EUR |
| UIN nodoklis | 87 500 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 299 779 EUR | 764 531 EUR | 18 397 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 246 067 EUR | 894 361 EUR | 130 952 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 240 619 EUR | 893 278 EUR | 129 130 EUR |
| Pašu kapitāls | 735 507 EUR | 785 728 EUR | 21 197 EUR |
| Īstermiņa saistības | 498 399 EUR | 108 633 EUR | 109 755 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,49 | 8,22 | 1,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,49 | 8,09 | 1,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,71 % | 28,44 % | 6,29 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
24,06 % | 85,48 % | 14,05 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
40,76 % | 97,30 % | 86,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,68 | 0,14 | 5,18 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,76 | 3,01 | 2,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
51,80 % | 97,30 % | 86,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,27 | 10,07 | 2,99 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EPL Latvia" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nordex Latvia SIA | 264 957 731 | 5 681 998 | 2,1 % | 12 | 22 079 811 | 4 856 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Citrus Solutions" | 117 354 453 | 8 460 130 | 7,2 % | 341 | 344 148 | 2 720 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Sunotec Latvia" | 111 256 658 | 11 397 545 | 10,2 % | 6 | 18 542 776 | 1 268 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "KL SYSTEMS" | 48 430 407 | 13 437 445 | 27,7 % | 166 | 291 749 | 1 919 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "WOLTEC" | 42 910 230 | 2 021 520 | 4,7 % | 345 | 124 377 | 3 089 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Reck" | 41 013 004 | 3 844 956 | 9,4 % | 216 | 189 875 | 2 879 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ECC LATVIJA" | 39 083 278 | 2 306 965 | 5,9 % | 141 | 277 186 | 3 738 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Connecto Latvija | 36 768 662 | 4 697 947 | 12,8 % | 72 | 510 676 | 2 929 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELSANA" | 32 997 636 | 4 704 843 | 14,3 % | 63 | 523 772 | 3 042 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Enersense" | 32 471 071 | 1 409 500 | 4,3 % | 228 | 142 417 | 2 575 (2026 Q3) |
| 37 | SIA "EPL Latvia" (šis uzņēmums) | 3 441 962 | 299 779 | 8,7 % | 23 | 149 651 | 2 314 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203451908 | LV08ZZZ40203451908 | SIA "EPL Latvia" | SIA | EPL Latvia | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-01-05 | NULL | Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 1 | 1004 | 101841851 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11968317 | 40203451908 | 2022-12-23 | 2023-01-06 13:10:54 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92966460 | 40203451908 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 432800 | EUR | 2025-12-19 | 2025-12-19 17:57:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1889278 | 33472408 | 40203451908 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-05 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-05-25 03:14:05.355 |
| 2070676 | 34540839 | 40203451908 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:01:37.024 |
| 2289750 | 35445828 | 40203451908 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 23 | ONES | EUR | 2026-05-28 22:03:55.224 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1889278 | 33472408 | 292662 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 204261 | 88401 | 23 | 61778 | 0 | 8203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18397 | 0 | 18397 | NULL | 0 | 18397 |
| 2070676 | 34540839 | 2688198 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1720192 | 968006 | 470 | 206492 | 21865 | 18378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 764531 | 0 | 764531 | NULL | 0 | 764531 |
| 2289750 | 35445828 | 3441962 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2788597 | 653365 | 332 | 277038 | 9559 | 251 | 0 | 0 | 1976 | 0 | 0 | NULL | NULL | 387279 | 87500 | 299779 | NULL | 0 | 299779 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1889278 | 33472408 | 18594 | 0 | 109944 | 592 | 129130 | 0 | 1629 | 193 | 1822 | 130952 | NULL | 109755 | 0 | 0 | 21197 | 130952 |
| 2070676 | 34540839 | 290409 | 0 | 588258 | 14611 | 893278 | 0 | 929 | 154 | 1083 | 894361 | NULL | 108633 | 0 | 0 | 785728 | 894361 |
| 2289750 | 35445828 | 663508 | 0 | 576512 | 599 | 1240619 | 0 | 5334 | 114 | 5448 | 1246067 | NULL | 498399 | 0 | 12161 | 735507 | 1246067 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203451908 | SIA "EPL Latvia" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -20.95 | 68.47 | 127.15 | 18 |
| 40203451908 | SIA "EPL Latvia" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 034410 | Daugmales pag. | 58.55 | 21.29 | 37.81 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203451908 | SIA "EPL Latvia" | ir | 22.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203451908 | SIA "EPL Latvia" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kārļa Ulmaņa gatve 1, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 441 962 EUR, un peļņa bija 299 779 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 23 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,49.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 726.77 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 242.00 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026