SIA "Druvas un Dravas" (reģ. Nr. 40203453716) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-01-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 59 801 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203453716 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-01-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV80ZZZ40203453716 |
| Juridiskā adrese | Grīšļa iela 4, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -59 801 EUR | 155 219 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -3 563 EUR | 205 480 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -15 950 EUR | 100 447 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.04 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.83 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.21 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -57 917 EUR | -2 903 EUR | -15 738 EUR |
| UIN nodoklis | 1 884 EUR | 660 EUR | 212 EUR |
| Tīrā peļņa | -59 801 EUR | -3 563 EUR | -15 950 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 155 219 EUR | 205 480 EUR | 100 447 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 862 EUR | 147 EUR | 594 EUR |
| Pašu kapitāls | -69 314 EUR | 7 844 EUR | 5 808 EUR |
| Īstermiņa saistības | 224 533 EUR | 197 636 EUR | 94 639 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,01 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-38,53 % | -1,73 % | -15,88 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
86,28 % | -45,42 % | -274,62 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,24 | 25,20 | 16,29 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-6,68 | -0,10 | -3,39 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
72,68 % | -3,35 % | -209,26 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,55 | -0,64 | -0,97 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Druvas un Dravas" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Mercador | 90 688 243 | 6 400 903 | 7,1 % | 5 | 18 137 649 | 1 496 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA NordBus Group | 29 797 413 | 1 411 499 | 4,7 % | 0 | — | — |
| 4 | AS "MŪSA MOTORS GRUPA" | 14 873 071 | 577 597 | 3,9 % | 30 | 495 769 | 1 659 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 6 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 10 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 2664 | Druvas un Dravas SIA (šis uzņēmums) | 0 | -59 801 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203453716 | LV80ZZZ40203453716 | Druvas un Dravas SIA | NULL | Druvas un Dravas | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-01-13 | NULL | Jūrmala, Grīšļa iela 4 | 2015 | 102465605 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11981645 | 40203453716 | 2023-01-10 | 2023-01-13 10:10:36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92979337 | 40203453716 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 108000 | EUR | 2026-07-20 | 2026-07-20 11:19:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1846629 | 33301006 | 40203453716 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-13 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-10 03:01:16.461 |
| 2009850 | 34358448 | 40203453716 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-10 19:02:24.589 |
| 2246049 | 35385048 | 40203453716 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-19 22:00:28.293 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1846629 | 33301006 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11786 | 3584 | NULL | NULL | -15738 | 212 | -15950 | NULL | 0 | -15950 |
| 2009850 | 34358448 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2640 | NULL | NULL | -2903 | 660 | -3563 | NULL | 0 | -3563 |
| 2246049 | 35385048 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 71 | 428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49881 | 7537 | NULL | NULL | -57917 | 1884 | -59801 | NULL | 0 | -59801 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1846629 | 33301006 | 594 | 0 | 0 | 0 | 594 | 99853 | 0 | 0 | 99853 | 100447 | NULL | 94639 | 0 | 0 | 5808 | 100447 |
| 2009850 | 34358448 | 146 | 0 | 1 | 0 | 147 | 205333 | 0 | 0 | 205333 | 205480 | NULL | 197636 | 0 | 0 | 7844 | 205480 |
| 2246049 | 35385048 | 861 | 0 | 1 | 0 | 862 | 82857 | 71500 | 0 | 154357 | 155219 | NULL | 224533 | 0 | 0 | -69314 | 155219 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203453716 | Druvas un Dravas SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 004000 | Jūrmala | 0.21 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203453716 | Druvas un Dravas SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 004000 | Jūrmala | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203453716 | Druvas un Dravas SIA | ir | 08.07.2026 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203453716 | Druvas un Dravas SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Grīšļa iela 4, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 59 801 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,55, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 210 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026