SIA "laba vasara" (reģ. Nr. 40203454124) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-01-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 89 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9 233,00 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Ēdināšana pasākumos
| Reģistrācijas Nr. | 40203454124 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-01-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ40203454124 |
| Juridiskā adrese | Mazā Kandavas iela 1 - 6, Rīga, LV-1083 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -89 EUR | 9 143 EUR | 1 |
| 2024 | 22 271 EUR | -1 157 EUR | 9 233 EUR | 2 |
| 2023 | 39 118 EUR | 10 388 EUR | 10 403 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2024 | 0.52 | 0.00 | 0.51 | 2 |
| 2023 | 0.76 | 0.00 | 0.76 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 22 271 EUR | 39 118 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 4 942 EUR | 14 778 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -89 EUR | -1 157 EUR | 10 388 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -89 EUR | -1 157 EUR | 10 388 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 9 143 EUR | 9 233 EUR | 10 403 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 143 EUR | 9 233 EUR | 10 403 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 143 EUR | 9 232 EUR | 10 389 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 1 EUR | 14 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 9 233,00 | 743,07 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 9 233,00 | 743,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -5,20 % | 26,56 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,97 % | -12,53 % | 99,86 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,97 % | -12,53 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 2,41 | 3,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,97 % | -12,53 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,53 | 3 881,02 | 320,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "laba vasara" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAUNRADE KAFE" | 3 014 943 | 151 868 | 5,0 % | 40 | 75 374 | 1 380 (2026 Q3) |
| 2 | 12eat Latvija SIA | 2 223 022 | 90 329 | 4,1 % | 17 | 130 766 | 1 568 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VIKTORIJA B" | 1 911 254 | -28 859 | -1,5 % | 75 | 25 483 | 837 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Latvian Catering Company" | 1 316 094 | 41 711 | 3,2 % | 18 | 73 116 | 1 895 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GB Piegāde" | 1 171 297 | 7 931 | 0,7 % | 23 | 50 926 | 1 169 (2026 Q3) |
| 6 | PS "Rīgas virtuve" | 1 163 564 | -78 043 | -6,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "O.V.Food" | 801 747 | 16 414 | 2,0 % | 20 | 40 087 | 1 419 (2026 Q3) |
| 8 | SIA komercfirma "BALTIKA LT" | 750 654 | 8 904 | 1,2 % | 24 | 31 277 | 926 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DOMUS FIK" | 716 208 | 9 085 | 1,3 % | 38 | 18 848 | 502 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TB dizains" | 541 951 | -24 010 | -4,4 % | 21 | 25 807 | 786 (2026 Q3) |
| 149 | SIA laba vasara (šis uzņēmums) | 0 | -89 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203454124 | LV25ZZZ40203454124 | SIA laba vasara | SIA | laba vasara | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-01-16 | NULL | Rīga, Mazā Kandavas iela 1 - 6 | 1083 | 119442235 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11985321 | 40203454124 | 2023-01-09 | 2023-01-16 13:35:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92886079 | 40203454124 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-01-16 | 2023-01-16 13:31:21 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2002433 | 34331740 | 40203454124 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-06 19:01:05.313 |
| 1875073 | 33424796 | 40203454124 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-16 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-15 21:00:20.489 |
| 2249562 | 35390876 | 40203454124 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-20 20:00:10.52 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1875073 | 33424796 | 39118 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24340 | 14778 | 4210 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10388 | 0 | 10388 | NULL | 0 | 10388 |
| 2002433 | 34331740 | 22271 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17329 | 4942 | 6099 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1157 | 0 | -1157 | NULL | 0 | -1157 |
| 2249562 | 35390876 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -89 | 0 | -89 | NULL | 0 | -89 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1875073 | 33424796 | 10403 | 0 | 0 | 0 | 10403 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10403 | NULL | 14 | 0 | 0 | 10389 | 10403 |
| 2002433 | 34331740 | 9233 | 0 | 0 | 0 | 9233 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9233 | NULL | 1 | 0 | 0 | 9232 | 9233 |
| 2249562 | 35390876 | 9143 | 0 | 0 | 0 | 9143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9143 | NULL | 0 | 0 | 0 | 9143 | 9143 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203454124 | SIA laba vasara | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5621 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.52 | 0.00 | 0.51 | 2 |
| 40203454124 | SIA laba vasara | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5621 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.76 | 0.00 | 0.76 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203454124 | SIA laba vasara | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mazā Kandavas iela 1 - 6, Rīga, LV-1083.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 89 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 9 233,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9 233,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,53, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 520 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšana pasākumos.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026