SIA "RASM" (reģ. Nr. 40203455327) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-01-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 000 EUR, peļņa 9 747 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 7,07 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203455327 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-01-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV39ZZZ40203455327 |
| Juridiskā adrese | Ģertrūdes iela 30 - 23, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 000 EUR | 9 747 EUR | 23 075 EUR | 2 |
| 2024 | 49 500 EUR | 22 137 EUR | 30 621 EUR | 1 |
| 2023 | 33 500 EUR | 11 573 EUR | 17 813 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.77 | 0.4 | 2.37 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.27 | 0.4 | 2.37 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.84 | 0.46 | 2.37 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.80 | 0.38 | 2.37 | 2 |
| 2024 | 11.92 | 1.87 | 4.57 | 1 |
| 2023 | 3.85 | 0.77 | 3.08 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 49 000 EUR | 49 500 EUR | 33 500 EUR |
| Bruto peļņa | 49 000 EUR | 49 500 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | 8 808 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 497 EUR | 26 748 EUR | 11 573 EUR |
| UIN nodoklis | 3 750 EUR | 2 029 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 747 EUR | 22 137 EUR | 11 573 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 23 075 EUR | 30 621 EUR | 17 813 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 22 552 EUR | 29 575 EUR | 17 244 EUR |
| Pašu kapitāls | 19 884 EUR | 25 137 EUR | 14 323 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 191 EUR | 5 484 EUR | 3 490 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,07 | 5,39 | 4,94 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,07 | 5,39 | 4,94 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
19,89 % | 44,72 % | 34,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
42,24 % | 72,29 % | 64,97 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
49,02 % | 88,07 % | 80,80 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,16 | 0,22 | 0,24 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,12 | 1,62 | 1,88 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
67,88 % | 106,41 % | 80,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,89 | 7,51 | 6,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RASM" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R & D apdrošināšanas brokers" | 5 305 019 | 133 311 | 2,5 % | 88 | 60 284 | 2 589 (2026 Q3) |
| 2 | Marine Insurance Services SIA | 4 823 369 | 953 732 | 19,8 % | 11 | 438 488 | 4 838 (2026 Q3) |
| 3 | EURORISK SIA | 4 373 080 | 141 399 | 3,2 % | 63 | 69 414 | 1 767 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UlysseRe" | 4 051 727 | -177 692 | -4,4 % | 22 | 184 169 | 5 072 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BROKERU AĢENTŪRA-ROOT" | 3 528 500 | 54 942 | 1,6 % | 32 | 110 266 | 1 839 (2026 Q3) |
| 6 | Marine Underwriting Services SIA | 3 458 578 | 1 045 399 | 30,2 % | 13 | 266 044 | 4 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GrECo Latvia" | 3 128 937 | 260 349 | 8,3 % | 38 | 82 340 | 2 535 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "APDROŠINĀŠANAS UN FINANSU BROKERS" | 2 699 888 | 891 473 | 33,0 % | 30 | 89 996 | 2 542 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MARSH" | 2 449 444 | 539 698 | 22,0 % | 19 | 128 918 | 3 570 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Attollo brokers" | 2 441 952 | 161 581 | 6,6 % | 27 | 90 443 | 1 667 (2026 Q3) |
| 99 | RASM SIA (šis uzņēmums) | 49 000 | 9 747 | 19,9 % | 2 | 24 500 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203455327 | LV39ZZZ40203455327 | RASM SIA | NULL | RASM | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-01-19 | NULL | Rīga, Ģertrūdes iela 30 - 23 | 1011 | 111592612 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11994199 | 40203455327 | 2023-01-12 | 2023-01-19 12:24:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92923401 | 40203455327 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2024-02-14 | 2024-02-14 14:02:31 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1912797 | 33532588 | 40203455327 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-19 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-02 03:41:47.947 |
| 2104234 | 35048485 | 40203455327 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-01-29 19:02:33.244 |
| 1953203 | 34042671 | 40203455327 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-27 19:01:39.813 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1912797 | 33532588 | 33500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8808 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11573 | 0 | 11573 | NULL | 0 | 11573 |
| 1953203 | 34042671 | 49500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 49500 | 18581 | 3816 | 0 | 355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26748 | 2029 | 24719 | NULL | 2582 | 22137 |
| 2104234 | 35048485 | 49000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 49000 | 33722 | 1728 | 0 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13497 | 3750 | 9747 | NULL | 0 | 9747 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1912797 | 33532588 | 4244 | 0 | 13000 | 0 | 17244 | 0 | 569 | 0 | 569 | 17813 | NULL | 3490 | 0 | 0 | 14323 | 17813 |
| 1953203 | 34042671 | 23075 | 0 | 6500 | 0 | 29575 | 0 | 1046 | 0 | 1046 | 30621 | NULL | 5484 | 0 | 0 | 25137 | 30621 |
| 2104234 | 35048485 | 19552 | 0 | 3000 | 0 | 22552 | 0 | 523 | 0 | 523 | 23075 | NULL | 3191 | 0 | 0 | 19884 | 23075 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203455327 | RASM SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 010091 | Centra rajons | 11.92 | 1.87 | 4.57 | 1 |
| 40203455327 | RASM SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 010091 | Centra rajons | 3.85 | 0.77 | 3.08 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203455327 | RASM SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ģertrūdes iela 30 - 23, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 000 EUR, un peļņa bija 9 747 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,07 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,89, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 870 EUR un VSAOI 4 570 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026