SIA "Luminy" (reģ. Nr. 40203455596) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-01-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 39 601 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 5,43 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203455596 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-01-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV51ZZZ40203455596 |
| Juridiskā adrese | Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -39 601 EUR | 12 684 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -91 240 EUR | 37 068 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -23 812 EUR | 123 695 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 1.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -39 551 EUR | -91 190 EUR | -22 750 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 1 062 EUR |
| Tīrā peļņa | -39 601 EUR | -91 240 EUR | -23 812 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 684 EUR | 37 068 EUR | 123 695 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 684 EUR | 2 998 EUR | 3 199 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 347 EUR | 34 948 EUR | 116 188 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 337 EUR | 2 120 EUR | 7 507 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,43 | 1,41 | 0,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,43 | 1,41 | 0,43 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-312,21 % | -246,14 % | -19,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-382,73 % | -261,07 % | -20,49 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,23 | 0,06 | 0,06 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-1 274,84 | — | -3,91 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-381,95 % | -260,93 % | -15,60 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-6,55 | 0,10 | 6,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Luminy" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Smile Holding" | 482 727 327 | 22 944 265 | 4,8 % | 8 | 60 340 916 | 1 750 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 10 | 24 314 072 | 5 750 (2026 Q3) |
| 3 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 4 | AS "CleanR Grupa" | 144 523 788 | 18 788 582 | 13,0 % | 50 | 2 890 476 | 3 929 (2026 Q3) |
| 5 | Nordic Vehicles Group SIA | 135 042 077 | 2 026 529 | 1,5 % | 1 | 135 042 077 | *** |
| 6 | SIA PROKS Holding | 105 493 044 | 1 956 993 | 1,9 % | 2 | 52 746 522 | *** |
| 7 | AS "Automotive holding" | 86 041 083 | 1 958 245 | 2,3 % | 5 | 17 208 217 | 583 (2026 Q3) |
| 8 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 19 | 4 213 920 | 2 095 (2026 Q3) |
| 9 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 861 (2026 Q3) |
| 10 | MJ Holding, SIA | 73 304 125 | 3 702 258 | 5,1 % | 0 | — | — |
| 891 | SIA Luminy (šis uzņēmums) | 0 | -39 601 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203455596 | LV51ZZZ40203455596 | SIA Luminy | SIA | Luminy | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-01-20 | NULL | Rīga, Skanstes iela 52 | 1013 | 106225981 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11996485 | 40203455596 | 2022-12-14 | 2023-01-20 10:47:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92966647 | 40203455596 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 165000 | EUR | 2025-12-22 | 2025-12-22 10:16:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2088527 | 34763655 | 40203455596 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-09-22 19:00:26.66 |
| 2338545 | 35506589 | 40203455596 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-04 17:02:20.329 |
| 1944131 | 33841967 | 40203455596 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-20 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-10-17 19:00:38.688 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1944131 | 33841967 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2983 | 4819 | 19956 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4630 | NULL | NULL | -22750 | 1062 | -23812 | NULL | 0 | -23812 |
| 2088527 | 34763655 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 4411 | 0 | 86779 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -91190 | 50 | -91240 | NULL | 0 | -91240 |
| 2338545 | 35506589 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 5097 | 0 | 34423 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | NULL | NULL | -39551 | 50 | -39601 | NULL | 0 | -39601 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1944131 | 33841967 | 3170 | 0 | 29 | 0 | 3199 | 120496 | 0 | 0 | 120496 | 123695 | NULL | 7507 | 0 | 0 | 116188 | 123695 |
| 2088527 | 34763655 | 2969 | 0 | 29 | 0 | 2998 | 34070 | 0 | 0 | 34070 | 37068 | NULL | 2120 | 0 | 0 | 34948 | 37068 |
| 2338545 | 35506589 | 12655 | 0 | 29 | 0 | 12684 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12684 | NULL | 2337 | 0 | 0 | 10347 | 12684 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203455596 | SIA Luminy | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203455596 | SIA Luminy | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203455596 | SIA Luminy | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 39 601 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,43.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -6,55, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 060 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026