SIA "LogiPack" (reģ. Nr. 40203457826) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-01-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 22 493 EUR, zaudējumi 8 575 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,21 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu starpproduktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203457826 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-01-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203457826 |
| Juridiskā adrese | Atpūtas iela 4 - 4, Bukulti, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 493 EUR | -8 575 EUR | 51 120 EUR | 1 |
| 2024 | 15 326 EUR | -16 621 EUR | 61 420 EUR | 1 |
| 2023 | 5 168 EUR | 25 506 EUR | 88 229 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.59 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.91 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.64 | 0.17 | 0.25 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.78 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 4.33 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 0.60 | 0.26 | 0.42 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 22 493 EUR | 15 326 EUR | 5 168 EUR |
| Bruto peļņa | -7 425 EUR | -15 265 EUR | -8 400 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8 575 EUR | -16 621 EUR | 25 506 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -8 575 EUR | -16 621 EUR | 25 506 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 51 120 EUR | 61 420 EUR | 88 229 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 109 EUR | 14 868 EUR | 38 212 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 110 EUR | 11 685 EUR | 28 306 EUR |
| Īstermiņa saistības | 48 010 EUR | 49 735 EUR | 3 223 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 56 700 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-07-17 – 2024-06-04 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,30 | 11,86 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,20 | 0,29 | 11,69 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-38,12 % | -108,45 % | 493,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-16,77 % | -27,06 % | 28,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-275,72 % | -142,24 % | 90,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
15,44 | 4,26 | 2,12 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,44 | 0,25 | 0,06 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-275,72 % | -142,24 % | 30,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,53 | -0,74 | 1,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LogiPack" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "LAVIOLA" | 59 331 625 | 169 796 | 0,3 % | 8 | 7 416 453 | 3 130 (2026 Q3) |
| 2 | AS "ANTALIS" | 40 391 861 | 1 359 804 | 3,4 % | 120 | 336 599 | 2 570 (2026 Q3) |
| 3 | AS "ERST Finance" | 24 639 697 | 911 220 | 3,7 % | 8 | 3 079 962 | 5 033 (2026 Q3) |
| 4 | ATOMEX, SIA | 15 976 735 | 1 017 990 | 6,4 % | 7 | 2 282 391 | 1 285 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Poligrāfijas Apgāds (PolAp)" | 14 676 716 | 289 638 | 2,0 % | 33 | 444 749 | 2 080 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PrintPack Service" | 10 235 774 | 402 149 | 3,9 % | 45 | 227 462 | 2 125 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BALTIC PAPER" | 6 554 579 | 50 481 | 0,8 % | 2 | 3 277 290 | *** |
| 8 | SIA "Grigeo Recycling" | 6 507 375 | 261 960 | 4,0 % | 15 | 433 825 | 2 059 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Samalin" | 6 276 517 | 84 567 | 1,3 % | 10 | 627 652 | 2 599 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "DCL" | 5 953 150 | 104 763 | 1,8 % | 26 | 228 967 | 1 904 (2026 Q3) |
| 74 | SIA "LogiPack" (šis uzņēmums) | 22 493 | -8 575 | -38,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203457826 | LV78ZZZ40203457826 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LogiPack" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | LogiPack | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-01-30 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Bukulti, Atpūtas iela 4 - 4 | 1024 | 117603610 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12013909 | 40203457826 | 2023-01-17 | 2023-01-30 09:36:44 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203457826 | 2024-06-04 | 4900 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 04319f0a |
| 40203457826 | 2024-04-17 | 1175 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 33b178c2 |
| 40203457826 | 2023-07-17 | 34500 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 15 Citi | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 33bca650 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92939649 | 40203457826 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-10-25 | 2024-10-25 15:49:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1862825 | 33375976 | 40203457826 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-30 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-01 03:07:36.28 |
| 1985038 | 34272619 | 40203457826 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-17 21:02:03.427 |
| 2201333 | 35293008 | 40203457826 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-22 17:02:08.682 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1862825 | 33375976 | 5168 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13568 | -8400 | 0 | 580 | 34500 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25506 | 0 | 25506 | NULL | 0 | 25506 |
| 1985038 | 34272619 | 15326 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30591 | -15265 | 0 | 1308 | 6 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16621 | 0 | -16621 | NULL | 0 | -16621 |
| 2201333 | 35293008 | 22493 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29918 | -7425 | 0 | 1306 | 170 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8575 | 0 | -8575 | NULL | 0 | -8575 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1862825 | 33375976 | 35081 | 0 | 2582 | 549 | 38212 | 0 | 50017 | 0 | 50017 | 88229 | NULL | 3223 | 56700 | 0 | 28306 | 88229 |
| 1985038 | 34272619 | 10096 | 0 | 4200 | 572 | 14868 | 0 | 46552 | 0 | 46552 | 61420 | NULL | 49735 | 0 | 0 | 11685 | 61420 |
| 2201333 | 35293008 | 3498 | 0 | 6099 | 512 | 10109 | 0 | 41011 | 0 | 41011 | 51120 | NULL | 48010 | 0 | 0 | 3110 | 51120 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203457826 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LogiPack" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4686 | 044400 | Garkalnes pag. | 4.33 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 40203457826 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LogiPack" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4676 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.60 | 0.26 | 0.42 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203457826 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LogiPack" | ir | 03.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203457826 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LogiPack" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Atpūtas iela 4 - 4, Bukulti, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 493 EUR, un zaudējumi bija 8 575 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,20.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,53, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 330 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 740 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu starpproduktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu starpproduktu vairumtirdzniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026