SIA "AND Consulting" (reģ. Nr. 40203459672) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 39 250 EUR, zaudējumi 4 310 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203459672 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV94ZZZ40203459672 |
| Juridiskā adrese | Lilastes iela 5 - 50, Rīga, LV-1064 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 250 EUR | -4 310 EUR | 22 133 EUR | 1 |
| 2024 | 38 400 EUR | -7 103 EUR | 25 301 EUR | 1 |
| 2023 | 42 900 EUR | 12 297 EUR | 33 749 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.36 | 0.62 | 0.92 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.28 | 0.62 | 0.92 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.60 | 0.62 | 0.92 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.33 | 0.62 | 0.92 | 1 |
| 2024 | 5.87 | 2.46 | 4.01 | 1 |
| 2023 | 0.54 | 1.22 | 2.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 39 250 EUR | 38 400 EUR | 42 900 EUR |
| Bruto peļņa | 25 898 EUR | 7 513 EUR | 16 926 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 310 EUR | -6 847 EUR | 12 297 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 256 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 310 EUR | -7 103 EUR | 12 297 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 22 133 EUR | 25 301 EUR | 33 749 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 477 EUR | 3 992 EUR | 8 788 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 296 EUR | 7 606 EUR | 12 309 EUR |
| Īstermiņa saistības | 18 837 EUR | 12 348 EUR | 21 440 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 5 347 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,24 | 0,32 | 0,41 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,24 | 0,32 | 0,41 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-10,98 % | -18,50 % | 28,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-19,47 % | -28,07 % | 36,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-130,76 % | -93,39 % | 99,90 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,72 | 2,33 | 1,74 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-16,66 | -10,97 | 100,98 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,77 | 1,52 | 1,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-123,36 % | -48,44 % | 100,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,93 | 0,94 | 2,69 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AND Consulting" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Mercador | 90 688 243 | 6 400 903 | 7,1 % | 5 | 18 137 649 | 1 496 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA NordBus Group | 29 797 413 | 1 411 499 | 4,7 % | 0 | — | — |
| 4 | AS "MŪSA MOTORS GRUPA" | 14 873 071 | 577 597 | 3,9 % | 30 | 495 769 | 1 659 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 6 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 10 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 877 | SIA "AND Consulting" (šis uzņēmums) | 39 250 | -4 310 | -11,0 % | 1 | 39 250 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203459672 | LV94ZZZ40203459672 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AND Consulting" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AND Consulting | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-06 | NULL | Rīga, Lilastes iela 5 - 50 | 1064 | 112948224 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12028742 | 40203459672 | 2023-01-25 | 2023-02-06 09:34:46 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92888980 | 40203459672 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 12 | EUR | 2023-02-06 | 2023-02-06 09:36:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1788772 | 33057909 | 40203459672 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-06 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-02 19:04:10.488 |
| 1979524 | 34237741 | 40203459672 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-07 19:02:06.036 |
| 2179074 | 35236938 | 40203459672 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-01 17:03:00.013 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1788772 | 33057909 | 42900 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25974 | 16926 | 0 | 4475 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 123 | NULL | NULL | 12297 | 0 | 12297 | NULL | 0 | 12297 |
| 1979524 | 34237741 | 38400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30887 | 7513 | 0 | 13113 | 0 | 675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 572 | NULL | NULL | -6847 | 256 | -7103 | NULL | 0 | -7103 |
| 2179074 | 35236938 | 39250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13352 | 25898 | 0 | 29435 | 0 | 529 | 0 | 0 | 0 | 0 | 244 | NULL | NULL | -4310 | 0 | -4310 | NULL | 0 | -4310 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1788772 | 33057909 | 4851 | 0 | 3937 | 0 | 8788 | 0 | 24961 | 0 | 24961 | 33749 | NULL | 21440 | 0 | 0 | 12309 | 33749 |
| 1979524 | 34237741 | 2525 | 0 | 1467 | 0 | 3992 | 0 | 21309 | 0 | 21309 | 25301 | NULL | 12348 | 5347 | 0 | 7606 | 25301 |
| 2179074 | 35236938 | 3970 | 0 | 507 | 0 | 4477 | 0 | 17656 | 0 | 17656 | 22133 | NULL | 18837 | 0 | 0 | 3296 | 22133 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203459672 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AND Consulting" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 5.87 | 2.46 | 4.01 | 1 |
| 40203459672 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AND Consulting" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.54 | 1.22 | 2.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203459672 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AND Consulting" | ir | 02.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203459672 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AND Consulting" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lilastes iela 5 - 50, Rīga, LV-1064.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 39 250 EUR, un zaudējumi bija 4 310 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,24.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,93, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 460 EUR un VSAOI 4 010 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026