SIA "Kulmen" (reģ. Nr. 40203459935) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 622 588 EUR, peļņa 54 023 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 3,68 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Elektroinstalācijas ierīkošanas, santehnisko sistēmu uzstādīšanas un citas būvobjekta aprīkošanas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203459935 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ40203459935 |
| Juridiskā adrese | Izstāžu iela 11, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 622 588 EUR | 54 023 EUR | 178 656 EUR | 7 |
| 2024 | 442 826 EUR | 30 317 EUR | 107 558 EUR | 7 |
| 2023 | 108 718 EUR | 9 273 EUR | 26 004 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.8 | 3.08 | 6.27 | 8 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.84 | 1.90 | 5.69 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.24 | 1.34 | 4.84 | 6 |
| 2024 | 16.35 | 7.32 | 14.90 | 6 |
| 2023 | 10.06 | 1.24 | 2.57 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 766.35 | ~ 651.24 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 794.81 | ~ 670.21 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 788.76 | ~ 655.98 |
| 2024 | 607.05 | ~ 526.42 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (14.9 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 607.05 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 607.05 * 0.105 = 63.74 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 458.83 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (607.05 - 63.74 - 458.83) * 0.2 ≈ 16.90 EUR
4. Neto alga: 607.05 - 63.74 - 16.90 = ~ 526.42 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 622 588 EUR | 442 826 EUR | 108 718 EUR |
| Bruto peļņa | 226 431 EUR | 148 941 EUR | 40 690 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 54 023 EUR | 30 317 EUR | 9 273 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 54 023 EUR | 30 317 EUR | 9 273 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 178 656 EUR | 107 558 EUR | 26 004 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 113 855 EUR | 53 030 EUR | 17 158 EUR |
| Pašu kapitāls | 96 413 EUR | 42 390 EUR | 12 073 EUR |
| Īstermiņa saistības | 30 928 EUR | 31 370 EUR | 13 931 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 51 315 EUR | 33 798 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-06-04 – 2026-02-19 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,68 | 1,69 | 1,23 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,47 | 1,55 | 0,98 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,68 % | 6,85 % | 8,53 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
30,24 % | 28,19 % | 35,66 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
56,03 % | 71,52 % | 76,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,85 | 1,54 | 1,15 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
14,51 | 14,88 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,48 | 4,12 | 4,18 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
39,28 % | 42,66 % | 76,81 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,77 | 5,80 | 6,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Kulmen" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "TOTAS" | 2 042 144 | 127 455 | 6,2 % | 51 | 40 042 | 1 246 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "NOLAN" | 1 927 336 | 410 907 | 21,3 % | 12 | 160 611 | 2 102 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "MCE-S" | 1 363 417 | -68 396 | -5,0 % | 15 | 90 894 | 1 186 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "MCE" | 1 039 026 | 38 782 | 3,7 % | 9 | 115 447 | — |
| 5 | SIA "EKOSTANDARTS TEHNOLOĢIJAS" | 1 023 373 | 40 273 | 3,9 % | 13 | 78 721 | 1 379 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Kulmen" (šis uzņēmums) | 622 588 | 54 023 | 8,7 % | 8 | 77 824 | 766 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "SIVS" | 444 720 | 4 683 | 1,1 % | 8 | 55 590 | 605 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "OS Entreprenad" | 380 319 | 1 273 | 0,3 % | 0 | — | — |
| 9 | IPC SIA | 246 420 | 4 432 | 1,8 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "ŪKS Tīkli" | 236 436 | 10 595 | 4,5 % | 5 | 47 287 | 1 214 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203459935 | LV74ZZZ40203459935 | SIA "Kulmen" | SIA | Kulmen | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-06 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Izstāžu iela 11 | 1076 | 106294740 | 100016470 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12030626 | 40203459935 | 2023-01-23 | 2023-02-06 15:32:52 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203459935 | 2026-02-19 | 10000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8af87380 |
| 40203459935 | 2025-05-22 | 853.33 | AS "Swedbank" | Portfeļgarantijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8ed16375 |
| 40203459935 | 2024-06-04 | 640 | AS "Swedbank" | Portfeļgarantijas | 03 Galvojums/garantija | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 4a875fab |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92955339 | 40203459935 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100000 | EUR | 2025-07-02 | 2025-07-02 13:47:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1782739 | 32988718 | 40203459935 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-06 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-01-04 22:00:14.492 |
| 1965447 | 34138272 | 40203459935 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-03-03 23:00:19.01 |
| 2109403 | 35069720 | 40203459935 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-02-06 21:00:28.106 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1782739 | 32988718 | 108718 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 68028 | 40690 | 17981 | 13193 | 0 | 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9273 | 0 | 9273 | NULL | 0 | 9273 |
| 1965447 | 34138272 | 442826 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 293885 | 148941 | 87240 | 28544 | 0 | 655 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2185 | NULL | NULL | 30317 | 0 | 30317 | NULL | 0 | 30317 |
| 2109403 | 35069720 | 622588 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 396157 | 226431 | 133845 | 33388 | 0 | 1175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4000 | NULL | NULL | 54023 | 0 | 54023 | NULL | 0 | 54023 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1782739 | 32988718 | 6824 | 0 | 6840 | 3494 | 17158 | 0 | 8846 | 0 | 8846 | 26004 | NULL | 13931 | 0 | 0 | 12073 | 26004 |
| 1965447 | 34138272 | 12359 | 0 | 36144 | 4527 | 53030 | 0 | 54528 | 0 | 54528 | 107558 | NULL | 31370 | 33798 | 0 | 42390 | 107558 |
| 2109403 | 35069720 | 11214 | 0 | 65289 | 37352 | 113855 | 0 | 64801 | 0 | 64801 | 178656 | NULL | 30928 | 51315 | 0 | 96413 | 178656 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203459935 | SIA "JL Systems" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 010096 | Ziemeļu rajons | 16.35 | 7.32 | 14.90 | 6 |
| 40203459935 | SIA "JL Systems" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4329 | 010096 | Ziemeļu rajons | 10.06 | 1.24 | 2.57 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203459935 | SIA "Kulmen" | ir | 20.02.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203459935 | SIA "Kulmen" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Izstāžu iela 11, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 622 588 EUR, un peļņa bija 54 023 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,47.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,77, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 607.05 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 526.42 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 16 350 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 320 EUR un VSAOI 14 900 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroinstalācijas ierīkošanas, santehnisko sistēmu uzstādīšanas un citas būvobjekta aprīkošanas darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026