SIA "Holland Agro" (reģ. Nr. 40203460012) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 817 747 EUR, peļņa 134 911 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203460012 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV32ZZZ40203460012 |
| Juridiskā adrese | "Abačas", Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 817 747 EUR | 134 911 EUR | 4 435 019 EUR | 2 |
| 2024 | 909 451 EUR | 251 581 EUR | 880 382 EUR | 1 |
| 2023 | 261 689 EUR | 104 085 EUR | 539 160 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -107.61 | 4.23 | 8.09 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -69.35 | 6.11 | 4.67 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -131.65 | 3.93 | 3.13 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -21.63 | 3.73 | 3.22 | 2 |
| 2024 | -36.77 | 6.58 | 2.69 | 1 |
| 2023 | -19.05 | 0.69 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 977.61 | ~ 1 458.87 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 817 747 EUR | 909 451 EUR | 261 689 EUR |
| Bruto peļņa | 102 303 EUR | 239 478 EUR | 110 729 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 134 911 EUR | 251 581 EUR | 104 085 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 134 911 EUR | 251 581 EUR | 104 085 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 435 019 EUR | 880 382 EUR | 539 160 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 743 049 EUR | 510 292 EUR | 264 644 EUR |
| Pašu kapitāls | 493 377 EUR | 358 466 EUR | 106 885 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 063 290 EUR | 135 437 EUR | 85 609 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 878 352 EUR | 386 479 EUR | 346 666 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-05-21 – 2026-09-29 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,70 | 3,77 | 3,09 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,18 | 1,75 | 1,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,50 % | 27,66 % | 39,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,04 % | 28,58 % | 19,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
27,34 % | 70,18 % | 97,38 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
7,99 | 1,46 | 4,04 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
5,04 | 14,74 | 8,97 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,18 | 1,03 | 0,49 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
4,99 % | 36,23 % | 25,83 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,40 | 2,92 | 1,67 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Holland Agro" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Mārupes Siltumnīcas" | 13 686 475 | 922 314 | 6,7 % | 121 | 113 111 | 1 838 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ķeizarsils" | 6 478 794 | -1 548 701 | -23,9 % | 116 | 55 852 | 2 989 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BALDONES LAUKI" | 939 857 | -305 826 | -32,5 % | 11 | 85 442 | 1 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Holland Agro (šis uzņēmums) | 817 747 | 134 911 | 16,5 % | 4 | 204 437 | 1 978 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MG Terra Seeds" | 814 508 | 15 974 | 2,0 % | 11 | 74 046 | 1 083 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DIMDIŅI AGRO" | 745 127 | -339 763 | -45,6 % | 22 | 33 869 | 1 132 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Kekor" | 664 456 | 234 972 | 35,4 % | 8 | 83 057 | 1 117 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latgales dārzeņu loģistika" | 562 274 | -293 633 | -52,2 % | 18 | 31 237 | 742 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Vidzemes Kartupelis" | 485 191 | 63 475 | 13,1 % | 7 | 69 313 | 1 130 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGRO" | 456 627 | 29 383 | 6,4 % | 13 | 35 125 | 1 857 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203460012 | LV32ZZZ40203460012 | SIA Holland Agro | SIA | Holland Agro | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-07 | NULL | Bauskas nov., Iecavas pag., "Abačas" | 3913 | 106153480 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12031305 | 40203460012 | 2023-02-02 | 2023-02-07 08:53:43 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203460012 | 2023-05-22 | SIA Holland Agri |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203460012 | 2026-09-29 | 22317.78 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 571c5451 |
| 40203460012 | 2026-04-13 | 3118.43 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | ba566f4d |
| 40203460012 | 2025-08-12 | 168.58 | Valsts Augu aizsardzības dienests | Atbalsts kvalitatīvas sēklas sagatavošanai un izmantošanai | 15 Citi | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | a7c6a3a5 |
| 40203460012 | 2025-04-25 | 354.62 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 937f09dc |
| 40203460012 | 2025-03-26 | 703.08 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | ba566f4d |
| 40203460012 | 2024-05-21 | 1019.72 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | ba566f4d |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92889205 | 40203460012 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-02-07 | 2023-02-07 08:59:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1821728 | 33195694 | 40203460012 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-07 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-11 23:42:43.6 |
| 1960545 | 34101449 | 40203460012 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-18 19:02:00.969 |
| 2105109 | 35052023 | 40203460012 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-01-30 19:02:21.544 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1821728 | 33195694 | 261689 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 150960 | 110729 | 0 | 5517 | 25800 | 13873 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13054 | NULL | NULL | 104085 | 0 | 104085 | NULL | 0 | 104085 |
| 1960545 | 34101449 | 909451 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 669973 | 239478 | 0 | 9964 | 52173 | 11794 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18312 | NULL | NULL | 251581 | 0 | 251581 | NULL | 0 | 251581 |
| 2105109 | 35052023 | 817747 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 715444 | 102303 | 0 | 38262 | 126108 | 21862 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33376 | NULL | NULL | 134911 | 0 | 134911 | NULL | 0 | 134911 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1821728 | 33195694 | 57453 | 0 | 75912 | 131279 | 264644 | 0 | 274516 | 0 | 274516 | 539160 | NULL | 85609 | 346666 | 0 | 106885 | 539160 |
| 1960545 | 34101449 | 156908 | 0 | 80646 | 272738 | 510292 | 0 | 370090 | 0 | 370090 | 880382 | NULL | 135437 | 386479 | 0 | 358466 | 880382 |
| 2105109 | 35052023 | 69687 | 0 | 122352 | 551010 | 743049 | 0 | 3691970 | 0 | 3691970 | 4435019 | NULL | 1063290 | 2878352 | 0 | 493377 | 4435019 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203460012 | SIA Holland Agro | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 025460 | Iecavas pag. | -36.77 | 6.58 | 2.69 | 1 |
| 40203460012 | SIA Holland Agro | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 025460 | Iecavas pag. | -19.05 | 0.69 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203460012 | SIA Holland Agro | ir | 27.02.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203460012 | SIA Holland Agro | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Abačas", Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 817 747 EUR, un peļņa bija 134 911 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Holland Agri".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,40, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026