SIA "Mangalti" (reģ. Nr. 40203460648) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 12 135 EUR, zaudējumi 3 551 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Lietotu preču mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203460648 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203460648 |
| Juridiskā adrese | "Mangalti", Virešu pag., Smiltenes nov., LV-4355 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 135 EUR | -3 551 EUR | 10 438 EUR | 1 |
| 2024 | 7 876 EUR | -6 366 EUR | 9 639 EUR | 1 |
| 2023 | 4 650 EUR | 1 439 EUR | 8 452 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.72 | 4.49 | 0.0 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.03 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -1.36 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.34 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 12 135 EUR | 7 876 EUR | 4 650 EUR |
| Bruto peļņa | -12 927 EUR | -2 712 EUR | -1 079 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 551 EUR | -6 366 EUR | 1 439 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 551 EUR | -6 366 EUR | 1 439 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 438 EUR | 9 639 EUR | 8 452 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 138 EUR | 7 339 EUR | 6 152 EUR |
| Pašu kapitāls | -5 678 EUR | -2 127 EUR | 4 239 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 116 EUR | 6 766 EUR | 4 213 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 11 000 EUR | 5 000 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-05-31 – 2024-05-31 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,59 | 1,08 | 1,46 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,04 | 0,16 | 1,20 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-29,26 % | -80,83 % | 30,95 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-34,02 % | -66,04 % | 17,03 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
62,54 % | 299,29 % | 33,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,84 | -5,53 | 0,99 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-3 550,00 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,16 | 0,82 | 0,55 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-66,70 % | -221,58 % | 33,95 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,30 | -1,46 | 2,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Mangalti" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R.D.A." | 8 357 009 | 149 199 | 1,8 % | 247 | 33 834 | 1 016 (2026 Q3) |
| 2 | "Humana Latvia" SIA | 8 232 255 | 587 429 | 7,1 % | 142 | 57 974 | 1 323 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ILP market" | 6 233 589 | 702 430 | 11,3 % | 105 | 59 368 | 1 241 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "LV Izsoles" | 3 323 487 | 52 438 | 1,6 % | 7 | 474 784 | 1 150 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "UBL" | 2 480 531 | 46 351 | 1,9 % | 54 | 45 936 | 1 431 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRISTĪNE-RR" | 1 524 867 | -260 791 | -17,1 % | 62 | 24 595 | 787 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Balt Art Group" | 1 454 628 | 28 861 | 2,0 % | 2 | 727 314 | *** |
| 8 | SIA "EURO AUTO PARTNERS" | 1 228 354 | 24 402 | 2,0 % | 5 | 245 671 | 810 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMOMET" | 915 732 | -57 435 | -6,3 % | 3 | 305 244 | 1 056 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Fonds Otrā elpa" | 888 440 | 6 196 | 0,7 % | 40 | 22 211 | 894 (2026 Q3) |
| 141 | SIA Mangalti (šis uzņēmums) | 12 135 | -3 551 | -29,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203460648 | LV29ZZZ40203460648 | SIA Mangalti | SIA | Mangalti | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-08 | NULL | Smiltenes nov., Virešu pag., "Mangalti" | 4355 | 103363518 | 100016735 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12034628 | 40203460648 | 2023-01-27 | 2023-02-08 10:09:57 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203460648 | 2024-05-31 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 18f26b87 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92889515 | 40203460648 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2023-02-08 | 2023-02-08 14:46:22 |
| 92889514 | 40203460648 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-02-08 | 2023-02-08 14:46:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1869528 | 33406004 | 40203460648 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-08 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-11 19:06:31.453 |
| 1987437 | 34284099 | 40203460648 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-23 23:02:48.017 |
| 2197542 | 35283208 | 40203460648 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-19 17:00:58.861 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1869528 | 33406004 | 4650 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5729 | -1079 | 0 | 458 | 5009 | 2033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1439 | 0 | 1439 | NULL | 0 | 1439 |
| 1987437 | 34284099 | 7876 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10588 | -2712 | 0 | 1090 | 0 | 2564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6366 | 0 | -6366 | NULL | 0 | -6366 |
| 2197542 | 35283208 | 12135 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25062 | -12927 | 0 | 2085 | 17740 | 6278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | -3551 | 0 | -3551 | NULL | 0 | -3551 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1869528 | 33406004 | 5048 | 0 | 14 | 1090 | 6152 | 0 | 2300 | 0 | 2300 | 8452 | NULL | 4213 | 0 | 0 | 4239 | 8452 |
| 1987437 | 34284099 | 951 | 0 | 156 | 6232 | 7339 | 0 | 2300 | 0 | 2300 | 9639 | NULL | 6766 | 5000 | 0 | -2127 | 9639 |
| 2197542 | 35283208 | 188 | 0 | 0 | 7950 | 8138 | 0 | 2300 | 0 | 2300 | 10438 | NULL | 5116 | 11000 | 0 | -5678 | 10438 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203460648 | SIA Mangalti | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4779 | 049530 | Virešu pag. | -1.36 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203460648 | SIA Mangalti | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4312 | 049530 | Virešu pag. | -0.34 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203460648 | SIA Mangalti | ir | 28.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203460648 | SIA Mangalti | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mangalti", Virešu pag., Smiltenes nov., LV-4355.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12 135 EUR, un zaudējumi bija 3 551 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,30, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Lietotu preču mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Lietotu preču mazumtirdzniecība · Smiltenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026