SIA "Two Bro" (reģ. Nr. 40203468069) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 478 EUR, zaudējumi 1 910 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita pasta un kurjeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203468069 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-03-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203468069 |
| Juridiskā adrese | Saules iela 2 - 115, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 478 EUR | -1 910 EUR | 15 925 EUR | 2 |
| 2024 | 7 144 EUR | 532 EUR | 5 361 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | 79 EUR | 2 879 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.08 | 0.21 | 0.31 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.13 | 0.21 | 0.31 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.16 | 0.14 | 0.20 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.16 | 0.10 | 0.15 | 2 |
| 2024 | 0.74 | 0.39 | 0.64 | 2 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 478 EUR | 7 144 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 3 304 EUR | 4 313 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 910 EUR | 532 EUR | 79 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 910 EUR | 532 EUR | 79 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 925 EUR | 5 361 EUR | 2 879 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 691 EUR | 2 611 EUR | 50 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 501 EUR | 3 411 EUR | 2 879 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 925 EUR | 1 202 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 6 499 EUR | 748 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-02-03 – 2026-04-07 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,72 | 2,17 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,72 | 2,17 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-13,19 % | 7,45 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-11,99 % | 9,92 % | 2,74 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-127,25 % | 15,60 % | 2,74 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
9,61 | 0,57 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,91 | 1,33 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-23,88 % | 12,79 % | 2,74 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,56 | 3,10 | 0,94 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Two Bro" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DPD Latvija" | 31 809 348 | 187 976 | 0,6 % | 268 | 118 692 | 2 285 (2026 Q3) |
| 2 | FedEx Express Latvia SIA | 30 169 822 | 85 338 | 0,3 % | 95 | 317 577 | 2 097 (2026 Q3) |
| 3 | DHL Express Latvia SIA | 27 153 072 | 807 883 | 3,0 % | 124 | 218 976 | 2 198 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VENIPAK LATVIJA" | 25 705 045 | 863 550 | 3,4 % | 165 | 155 788 | 1 717 (2026 Q3) |
| 5 | Omniva SIA | 24 320 795 | 1 711 270 | 7,0 % | 286 | 85 038 | 2 265 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "EKL/LS" | 7 984 569 | 28 676 | 0,4 % | 134 | 59 586 | 1 520 (2026 Q3) |
| 7 | TRADEX SIA | 3 768 118 | -172 214 | -4,6 % | 111 | 33 947 | 1 515 (2026 Q3) |
| 8 | Unisend Latvija SIA | 3 568 256 | -523 271 | -14,7 % | 51 | 69 966 | 2 059 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "KURJERS" | 2 766 070 | 299 136 | 10,8 % | 7 | 395 153 | 1 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "API Sūti.lv" | 1 305 415 | 179 241 | 13,7 % | 10 | 130 542 | 1 665 (2026 Q3) |
| 86 | SIA Two Bro (šis uzņēmums) | 14 478 | -1 910 | -13,2 % | 2 | 7 239 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203468069 | LV64ZZZ40203468069 | SIA Two Bro | SIA | Two Bro | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-03-08 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Saules iela 2 - 115 | 2107 | 114463876 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12091790 | 40203468069 | 2023-03-03 | 2023-03-08 10:24:28 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203468069 | 2026-04-07 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203468069 | 2025-02-03 | 9999 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | eb998a13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92893560 | 40203468069 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-03-08 | 2023-03-08 10:27:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2346526 | 35569530 | 40203468069 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-07-03 17:02:56.606 |
| 1868498 | 33401239 | 40203468069 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-08 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-10 03:00:41.121 |
| 1982177 | 34254781 | 40203468069 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-11 21:01:57.189 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1868498 | 33401239 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79 | 0 | 0 | NULL | NULL | 79 | 0 | 79 | NULL | 0 | 79 |
| 1982177 | 34254781 | 7144 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2831 | 4313 | 0 | 3895 | 0 | 0 | 0 | 0 | 114 | 0 | 0 | NULL | NULL | 532 | 0 | 532 | NULL | 0 | 532 |
| 2346526 | 35569530 | 14478 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11174 | 3304 | 0 | 6716 | 1504 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1910 | 0 | -1910 | NULL | 0 | -1910 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1868498 | 33401239 | 50 | 0 | 0 | 0 | 50 | 2829 | 0 | 0 | 2829 | 2879 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2879 | 2879 |
| 1982177 | 34254781 | 2387 | 0 | 224 | 0 | 2611 | 2750 | 0 | 0 | 2750 | 5361 | NULL | 1202 | 748 | 0 | 3411 | 5361 |
| 2346526 | 35569530 | 3438 | 0 | 2253 | 0 | 5691 | 0 | 10234 | 0 | 10234 | 15925 | NULL | 7925 | 6499 | 0 | 1501 | 15925 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203468069 | SIA Two Bro | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5320 | 039400 | Babītes pag. | 0.74 | 0.39 | 0.64 | 2 |
| 40203468069 | SIA Two Bro | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4754 | 039400 | Babītes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203468069 | SIA Two Bro | ir | 11.04.2024 | nav | nav | |
| 40203468069 | SIA Two Bro | nav | 17.04.2023 | nav | nav | 02.04.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203468069 | SIA Two Bro | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saules iela 2 - 115, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 478 EUR, un zaudējumi bija 1 910 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,72.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 740 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 390 EUR un VSAOI 640 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita pasta un kurjeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita pasta un kurjeru darbība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026