SIA "ZNB Iveta Lūse" (reģ. Nr. 40203468942) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 142 145 EUR, peļņa 2 604 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,58 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Juridiskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203468942 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-03-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203468942 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 30, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 142 145 EUR | 2 604 EUR | 14 348 EUR | 4 |
| 2024 | 0 EUR | -129 EUR | 2 709 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -12 EUR | 2 788 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 16.99 | 3.18 | 6.49 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 18.07 | 3.92 | 6.33 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 17.05 | 3.93 | 6.33 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 17.02 | 3.97 | 6.36 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 586.49 | ~ 1 198.08 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 547.37 | ~ 1 172.00 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 547.37 | ~ 1 172.00 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 554.71 | ~ 1 166.69 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 142 145 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 42 672 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 604 EUR | -79 EUR | -12 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 604 EUR | -129 EUR | -12 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 14 348 EUR | 2 709 EUR | 2 788 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 348 EUR | 2 709 EUR | 2 788 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 263 EUR | 2 659 EUR | 2 788 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 085 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,58 | 54,18 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,58 | 54,18 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,83 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
18,15 % | -4,76 % | -0,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
49,48 % | -4,85 % | -0,43 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,73 | 0,02 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,91 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
49,48 % | -2,97 % | -0,43 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,27 | 23,78 | 1,55 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ZNB Iveta Lūse" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sorainen ZAB SIA | 13 982 911 | 3 940 007 | 28,2 % | 82 | 170 523 | 2 743 (2026 Q3) |
| 2 | ZAB COBALT SIA | 9 072 655 | 2 810 457 | 31,0 % | 39 | 232 632 | 3 201 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "I & D KONSULTĀCIJAS" | 6 015 444 | 2 543 468 | 42,3 % | 2 | 3 007 722 | *** |
| 4 | "ZAB Ellex Kļaviņš" SIA | 5 602 885 | 1 469 440 | 26,2 % | 22 | 254 677 | 2 564 (2026 Q3) |
| 5 | TEGOS zvērinātu advokātu birojs SIA | 5 295 117 | 976 580 | 18,4 % | 25 | 211 805 | 2 638 (2026 Q3) |
| 6 | Zvērinātu advokātu birojs "Rode un partneri asociētie partneri" PS | 4 328 941 | 3 746 852 | 86,6 % | 4 | 1 082 235 | 1 085 (2026 Q3) |
| 7 | ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA | 4 039 762 | 579 891 | 14,4 % | 21 | 192 370 | 3 251 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Sadarbības centrs "ITA" | 3 900 209 | 265 013 | 6,8 % | 2 | 1 950 105 | *** |
| 9 | BERG ZAB SIA | 3 827 276 | 2 897 480 | 75,7 % | 12 | 318 940 | 2 917 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ZAB Spīgulis & Kukainis" | 3 319 630 | 281 041 | 8,5 % | 7 | 474 233 | 2 549 (2026 Q3) |
| 220 | "ZNB Iveta Lūse" SIA (šis uzņēmums) | 142 145 | 2 604 | 1,8 % | 4 | 35 536 | 1 586 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203468942 | LV64ZZZ40203468942 | "ZNB Iveta Lūse" SIA | NULL | ZNB Iveta Lūse | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-03-10 | NULL | Salaspils nov., Salaspils, Rīgas iela 30 | 2169 | 101276448 | 100015485 | 100003575 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12099729 | 40203468942 | 2023-03-07 | 2023-03-10 15:48:30 |
| 12099692 | 40203468942 | 2023-02-27 | 2023-03-10 15:44:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92893973 | 40203468942 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-03-10 | 2023-03-10 15:41:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1921739 | 33553198 | 40203468942 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-10 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-04 05:07:00.685 |
| 2008619 | 34353711 | 40203468942 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-10 03:02:01.791 |
| 2172489 | 35228764 | 40203468942 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-03-31 17:20:42.175 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1921739 | 33553198 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12 | 0 | -12 | NULL | 0 | -12 |
| 2008619 | 34353711 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -79 | 50 | -129 | NULL | 0 | -129 |
| 2172489 | 35228764 | 142145 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 99473 | 42672 | 0 | 29324 | 0 | 10744 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2604 | 0 | 2604 | NULL | 0 | 2604 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1921739 | 33553198 | 2788 | 0 | 0 | 0 | 2788 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2788 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2788 | 2788 |
| 2008619 | 34353711 | 2709 | 0 | 0 | 0 | 2709 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2709 | NULL | 50 | 0 | 0 | 2659 | 2709 |
| 2172489 | 35228764 | 13607 | 0 | 741 | 0 | 14348 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14348 | NULL | 9085 | 0 | 0 | 5263 | 14348 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203468942 | "ZNB Iveta Lūse" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 045200 | Salaspils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203468942 | "ZNB Iveta Lūse" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 045200 | Salaspils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203468942 | "ZNB Iveta Lūse" SIA | ir | 29.04.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203468942 | "ZNB Iveta Lūse" SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 30, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 142 145 EUR, un peļņa bija 2 604 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,58 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,58.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juridiskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juridiskie pakalpojumi · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026