SIA "Batler Vel" (reģ. Nr. 40203469219) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 215 349 EUR, zaudējumi 3 631 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203469219 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-03-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ40203469219 |
| Juridiskā adrese | "Dimanti", Šēderes pag., Augšdaugavas nov., LV-5474 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 215 349 EUR | -3 631 EUR | 13 999 EUR | 4 |
| 2024 | 224 893 EUR | 4 958 EUR | 17 231 EUR | 4 |
| 2023 | 153 304 EUR | -6 167 EUR | 14 415 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.37 | 0.39 | 1.54 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.5 | 0.73 | 3.35 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.92 | 0.58 | 2.32 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.05 | 0.54 | 2.62 | 4 |
| 2024 | 19.87 | 1.73 | 10.12 | 4 |
| 2023 | 9.65 | 1.14 | 6.50 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 376.45 | ~ 336.93 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 818.91 | ~ 686.28 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 567.13 | ~ 507.58 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 640.46 | ~ 557.09 |
| 2024 | 618.46 | ~ 533.71 |
| 2023 | 397.23 | ~ 355.52 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (10.12 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 618.46 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 618.46 * 0.105 = 64.94 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 454.44 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (618.46 - 64.94 - 454.44) * 0.2 ≈ 19.82 EUR
4. Neto alga: 618.46 - 64.94 - 19.82 = ~ 533.71 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 215 349 EUR | 224 893 EUR | 153 304 EUR |
| Bruto peļņa | 49 993 EUR | 56 464 EUR | 36 934 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 631 EUR | 4 958 EUR | -6 167 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 631 EUR | 4 958 EUR | -6 167 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 999 EUR | 17 231 EUR | 14 415 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 590 EUR | 17 046 EUR | 14 106 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 840 EUR | -1 208 EUR | -6 166 EUR |
| Īstermiņa saistības | 18 839 EUR | 18 439 EUR | 20 581 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,72 | 0,92 | 0,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,20 | 0,31 | 0,20 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,69 % | 2,20 % | -4,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-25,94 % | 28,77 % | -42,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
75,02 % | -410,43 % | 100,02 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,89 | -15,26 | -3,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
15,38 | 13,05 | 10,64 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
75,02 % | -410,43 % | 100,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
13,88 | 13,77 | 8,47 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Batler Vel" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 367 | 224 385 | 1 162 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 052 | 187 722 | 1 126 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 206 | 410 980 | 1 795 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 153 | 91 790 | 1 104 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 940 166 | 3 842 129 | 4,7 % | 773 | 106 003 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 434 | SIA Batler Vel (šis uzņēmums) | 215 349 | -3 631 | -1,7 % | 4 | 53 837 | 376 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203469219 | LV54ZZZ40203469219 | SIA Batler Vel | SIA | Batler Vel | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-03-13 | NULL | Augšdaugavas nov., Šēderes pag., "Dimanti" | 5474 | 104486628 | 100016462 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12101822 | 40203469219 | 2023-03-03 | 2023-03-13 13:15:44 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92894182 | 40203469219 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-03-13 | 2023-03-13 13:06:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1847692 | 33308500 | 40203469219 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-13 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-04-11 20:01:49.906 |
| 2059959 | 34516527 | 40203469219 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-06-06 21:02:26.874 |
| 2265385 | 35413875 | 40203469219 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-25 20:01:20.333 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1847692 | 33308500 | 153304 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 116370 | 36934 | 39202 | 3783 | 0 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6167 | 0 | -6167 | NULL | 0 | -6167 |
| 2059959 | 34516527 | 224893 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 168429 | 56464 | 48830 | 2568 | 7 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4958 | 0 | 4958 | NULL | 0 | 4958 |
| 2265385 | 35413875 | 215349 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 165356 | 49993 | 52466 | 941 | 58 | 275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3631 | 0 | -3631 | NULL | 0 | -3631 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1847692 | 33308500 | 4208 | 0 | 4 | 9894 | 14106 | 0 | 309 | 0 | 309 | 14415 | NULL | 20581 | 0 | 0 | -6166 | 14415 |
| 2059959 | 34516527 | 5732 | 0 | 0 | 11314 | 17046 | 0 | 185 | 0 | 185 | 17231 | NULL | 18439 | 0 | 0 | -1208 | 17231 |
| 2265385 | 35413875 | 3768 | 0 | 0 | 9822 | 13590 | 0 | 409 | 0 | 409 | 13999 | NULL | 18839 | 0 | 0 | -4840 | 13999 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203469219 | SIA Batler Vel | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 022600 | Šēderes pag. | 19.87 | 1.73 | 10.12 | 4 |
| 40203469219 | SIA Batler Vel | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 022600 | Šēderes pag. | 9.65 | 1.14 | 6.50 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203469219 | SIA Batler Vel | ir | 27.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203469219 | SIA Batler Vel | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Dimanti", Šēderes pag., Augšdaugavas nov., LV-5474.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 215 349 EUR, un zaudējumi bija 3 631 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,20.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 13,88, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 618.46 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 533.71 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 730 EUR un VSAOI 10 120 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Augšdaugavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026