SIA "Montesori attīstības centrs" (reģ. Nr. 40203469685) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 832 EUR, peļņa 20 561 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 8,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pirmsskolas izglītība
| Reģistrācijas Nr. | 40203469685 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-03-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40203469685 |
| Juridiskā adrese | Katlakalna iela 9A, Rīga, LV-1073 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 832 EUR | 20 561 EUR | 23 256 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -50 EUR | 1 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 15.58 | 5.52 | 10.06 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 14.26 | 3.73 | 10.53 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.91 | 3.03 | 4.76 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 639.45 | ~ 1 233.40 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 716.05 | ~ 1 284.47 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 775.72 | ~ 657.48 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 832 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 21 672 EUR | — | — |
| Personāla izmaksas | — | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 611 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 20 561 EUR | -50 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 23 256 EUR | 1 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 256 EUR | 1 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | 20 521 EUR | -49 EUR | 1 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 735 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,50 | 0,02 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,50 | 0,02 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
94,18 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
88,41 % | -5 000,00 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,19 % | 102,04 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,13 | -1,02 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2 062,10 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,94 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
100,49 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,22 | -77,05 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Montesori attīstības centrs" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA CreaKids | 7 377 363 | 216 347 | 2,9 % | 249 | 29 628 | 1 503 (2026 Q3) |
| 2 | Starptautiskā vidusskola "Ekziperī" SIA | 7 048 004 | 275 727 | 3,9 % | 106 | 66 491 | 2 079 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Patnis un partneri" | 3 328 320 | 8 997 | 0,3 % | 94 | 35 408 | 1 151 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "NAKONA" | 2 644 709 | 417 392 | 15,8 % | 77 | 34 347 | 973 (2026 Q3) |
| 5 | AL818 SIA | 2 390 647 | -105 390 | -4,4 % | 55 | 43 466 | 1 606 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DOMDARIS" | 2 192 079 | -58 703 | -2,7 % | 56 | 39 144 | 1 569 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Mazulītis Rū" | 2 129 666 | 93 369 | 4,4 % | 55 | 38 721 | 1 481 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Rīgas Vācu Skola" | 1 726 208 | -312 121 | -18,1 % | 36 | 47 950 | 1 575 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "patnis.edu" | 1 621 527 | -96 487 | -6,0 % | 52 | 31 183 | 886 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "KARLSONS PLUS" | 1 404 243 | 614 197 | 43,7 % | 44 | 31 915 | 1 040 (2026 Q3) |
| 141 | Montesori attīstības centrs SIA (šis uzņēmums) | 21 832 | 20 561 | 94,2 % | 6 | 3 639 | 1 639 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203469685 | LV82ZZZ40203469685 | Montesori attīstības centrs SIA | NULL | Montesori attīstības centrs | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-03-14 | NULL | Rīga, Katlakalna iela 9A | 1073 | 101912145 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12105374 | 40203469685 | 2023-03-07 | 2023-03-14 16:17:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92953428 | 40203469685 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2025-05-28 | 2025-05-28 15:43:17 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1950794 | 34014846 | 40203469685 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-14 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-15 23:00:03.13 |
| 2149117 | 35188629 | 40203469685 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-23 17:06:05.459 |
| 2152775 | 35195706 | 40203469685 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-25 17:01:19.711 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1950794 | 34014846 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2149117 | 35188629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 2152775 | 35195706 | 21832 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 160 | 21672 | 0 | 192 | 1221 | 2080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | NULL | 20611 | 50 | 20561 | NULL | 0 | 20561 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1950794 | 34014846 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2149117 | 35188629 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 50 | 0 | 0 | -49 | 1 |
| 2152775 | 35195706 | 7454 | 0 | 15802 | 0 | 23256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23256 | NULL | 2735 | 0 | 0 | 20521 | 23256 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203469685 | Montesori attīstības centrs SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8510 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203469685 | Montesori attīstības centrs SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8510 | 045200 | Salaspils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203469685 | Montesori attīstības centrs SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Katlakalna iela 9A, Rīga, LV-1073.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 832 EUR, un peļņa bija 20 561 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,50.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,22, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pirmsskolas izglītība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pirmsskolas izglītība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026