SIA "GoCad" (reģ. Nr. 40203470684) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 46 764 EUR, peļņa 22 992 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 827,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203470684 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-03-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ40203470684 |
| Juridiskā adrese | Ziedoņa iela 12, Jelgava, LV-3002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 764 EUR | 22 992 EUR | 22 852 EUR | 2 |
| 2024 | 48 777 EUR | -2 964 EUR | 7 267 EUR | 2 |
| 2023 | 17 267 EUR | 1 853 EUR | 5 128 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.81 | 0.19 | 0.53 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.03 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.95 | 0.05 | 0.26 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.74 | 0.00 | 0.80 | 2 |
| 2024 | 17.41 | 6.06 | 9.97 | 2 |
| 2023 | 2.62 | 0.32 | 0.85 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 46 764 EUR | 48 777 EUR | 17 267 EUR |
| Bruto peļņa | 35 688 EUR | 34 273 EUR | 17 267 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 992 EUR | -1 125 EUR | 8 153 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 1 839 EUR | 1 260 EUR |
| Tīrā peļņa | 22 992 EUR | -2 964 EUR | 1 853 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 22 852 EUR | 7 267 EUR | 5 128 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 19 854 EUR | 6 582 EUR | 3 930 EUR |
| Pašu kapitāls | 22 828 EUR | -164 EUR | 4 653 EUR |
| Īstermiņa saistības | 24 EUR | 7 431 EUR | 475 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-09-17 – 2024-09-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
827,25 | 0,89 | 8,27 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
827,25 | 0,89 | 8,27 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
49,17 % | -6,08 % | 10,73 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
100,61 % | -40,79 % | 36,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,72 % | 1 807,32 % | 39,82 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | -45,31 | 0,10 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -11,50 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,05 | 6,71 | 3,37 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
100,72 % | 631,10 % | 175,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
406,13 | 6,14 | 13,67 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GoCad" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 718 | GoCad SIA (šis uzņēmums) | 46 764 | 22 992 | 49,2 % | 1 | 46 764 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203470684 | LV75ZZZ40203470684 | GoCad SIA | NULL | GoCad | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-03-20 | NULL | Jelgava, Ziedoņa iela 12 | 3002 | 101064410 | 0 | 100003028 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12115124 | 40203470684 | 2023-03-15 | 2023-03-20 10:59:32 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203470684 | 2024-09-17 | 3401 | Jelgavas valstspilsētas pašvaldība | Atbalsts komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 4630fb2f |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92912358 | 40203470684 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-09-01 | 2023-09-01 08:41:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2235610 | 35366032 | 40203470684 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-14 17:07:10.654 |
| 1790490 | 33072808 | 40203470684 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-20 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-08 19:05:36.773 |
| 2031794 | 34430844 | 40203470684 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-24 21:02:34.393 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1790490 | 33072808 | 17267 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 17267 | 3563 | 5552 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8153 | 1260 | 6893 | NULL | 5040 | 1853 |
| 2031794 | 34430844 | 48777 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14504 | 34273 | 98 | 31271 | 3401 | 7359 | 0 | 0 | 19 | 0 | 90 | NULL | NULL | -1125 | 1839 | -2964 | NULL | 0 | -2964 |
| 2235610 | 35366032 | 46764 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11076 | 35688 | 1060 | 11636 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 22992 | 0 | 22992 | NULL | 0 | 22992 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1790490 | 33072808 | 3444 | 0 | 486 | 0 | 3930 | 0 | 1198 | 0 | 1198 | 5128 | NULL | 475 | 0 | 0 | 4653 | 5128 |
| 2031794 | 34430844 | 6340 | 0 | 242 | 0 | 6582 | 0 | 685 | 0 | 685 | 7267 | NULL | 7431 | 0 | 0 | -164 | 7267 |
| 2235610 | 35366032 | 13413 | 0 | 6441 | 0 | 19854 | 0 | 2998 | 0 | 2998 | 22852 | NULL | 24 | 0 | 0 | 22828 | 22852 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203470684 | GoCad SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 003000 | Jelgava | 17.41 | 6.06 | 9.97 | 2 |
| 40203470684 | GoCad SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 003000 | Jelgava | 2.62 | 0.32 | 0.85 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203470684 | GoCad SIA | ir | 05.04.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203470684 | GoCad SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ziedoņa iela 12, Jelgava, LV-3002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 46 764 EUR, un peļņa bija 22 992 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 827,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 827,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 406,13, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 410 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 060 EUR un VSAOI 9 970 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Jelgava — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026