SIA "BANGLOU" (reģ. Nr. 40203473144) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 8 341 EUR, peļņa 2 172 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 29,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203473144 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-03-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203473144 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 27, Lejasciems, Lejasciema pag., Gulbenes nov., LV-4412 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 341 EUR | 2 172 EUR | 5 295 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -50 EUR | 3 042 EUR | 1 |
| 2023 | 994 EUR | -8 EUR | 3 042 EUR | 1 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 8 341 EUR | 0 EUR | 994 EUR |
| Bruto peļņa | 3 069 EUR | 0 EUR | 89 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 222 EUR | 0 EUR | 42 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 172 EUR | -50 EUR | -8 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 295 EUR | 3 042 EUR | 3 042 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 295 EUR | 3 042 EUR | 3 042 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 114 EUR | 2 942 EUR | 2 992 EUR |
| Īstermiņa saistības | 181 EUR | 100 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
29,25 | 30,42 | 60,84 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
29,25 | 30,42 | 60,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
26,04 % | — | -0,80 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
41,02 % | -1,64 % | -0,26 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
42,47 % | -1,70 % | -0,27 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,03 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,58 | 0,00 | 0,33 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
43,45 % | 0,00 % | 1,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,25 | 13,87 | 27,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BANGLOU" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansael SIA | 30 000 395 | 7 116 171 | 23,7 % | 32 | 937 512 | 2 117 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Netaman Shipyard Riga | 15 136 196 | 1 053 551 | 7,0 % | 136 | 111 296 | 1 669 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Netaman ships service" | 14 924 566 | 2 444 437 | 16,4 % | 184 | 81 112 | 1 790 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BOLDERĀJAS KUĢU REMONTA RŪPNĪCA" | 7 138 210 | 464 434 | 6,5 % | 70 | 101 974 | 1 801 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LZK" | 4 415 715 | -810 064 | -18,3 % | 174 | 25 378 | 1 928 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PPL Connect" | 3 297 010 | 280 880 | 8,5 % | 2 | 1 648 505 | *** |
| 7 | SIA "Liepājas kuģu būves rūpnīca" | 2 022 305 | -145 679 | -7,2 % | 29 | 69 735 | 986 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Garant Safety" | 1 829 060 | 146 590 | 8,0 % | 19 | 96 266 | 2 332 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ANTIKS-N" | 1 776 560 | 71 716 | 4,0 % | 42 | 42 299 | 1 638 (2026 Q3) |
| 10 | SIA MARITEK | 1 728 609 | 1 944 | 0,1 % | 30 | 57 620 | 1 085 (2026 Q3) |
| 93 | SIA BANGLOU (šis uzņēmums) | 8 341 | 2 172 | 26,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203473144 | LV03ZZZ40203473144 | SIA BANGLOU | SIA | BANGLOU | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-03-29 | NULL | Gulbenes nov., Lejasciema pag., Lejasciems, Rīgas iela 27 | 4412 | 101550131 | 100015854 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12132027 | 40203473144 | 2023-03-10 | 2023-03-27 12:52:16 |
| 12132024 | 40203473144 | 2023-03-10 | 2023-03-23 17:07:27 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92896554 | 40203473144 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2023-03-29 | 2023-03-29 11:21:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1973039 | 34198346 | 40203473144 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-25 23:02:39.909 |
| 2213328 | 35318468 | 40203473144 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-29 17:03:06.635 |
| 1972262 | 34196766 | 40203473144 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-29 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-25 19:00:39.993 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1972262 | 34196766 | 994 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 905 | 89 | 0 | 0 | 0 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42 | 50 | -8 | NULL | 0 | -8 |
| 1973039 | 34198346 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 2213328 | 35318468 | 8341 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5272 | 3069 | 726 | 0 | 0 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2222 | 50 | 2172 | NULL | 0 | 2172 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1972262 | 34196766 | 2982 | 0 | 60 | 0 | 3042 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3042 | NULL | 50 | 0 | 0 | 2992 | 3042 |
| 1973039 | 34198346 | 0 | 0 | 3042 | 0 | 3042 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3042 | NULL | 100 | 0 | 0 | 2942 | 3042 |
| 2213328 | 35318468 | 1753 | 0 | 3542 | 0 | 5295 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5295 | NULL | 181 | 0 | 0 | 5114 | 5295 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203473144 | SIA BANGLOU | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 029450 | Lejasciema pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203473144 | SIA BANGLOU | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 029450 | Lejasciema pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203473144 | SIA BANGLOU | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 27, Lejasciems, Lejasciema pag., Gulbenes nov., LV-4412.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 8 341 EUR, un peļņa bija 2 172 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 29,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 29,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,25, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026