SIA "VeloREkšas" (reģ. Nr. 40203477080) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-04-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 683 EUR, zaudējumi 146 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 78,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203477080 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-04-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV43ZZZ40203477080 |
| Juridiskā adrese | Stendera iela 9 - 1, Rīga, LV-1014 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 683 EUR | -146 EUR | 4 704 EUR | 1 |
| 2024 | 270 EUR | -57 EUR | 1 405 EUR | 1 |
| 2023 | 3 148 EUR | 1 516 EUR | 20 495 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.87 | 0.28 | 0.59 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.63 | 0.17 | 0.46 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.36 | 0.12 | 0.23 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.40 | 0.15 | 0.24 | 1 |
| 2024 | 0.66 | 0.25 | 0.41 | 1 |
| 2023 | 0.28 | 0.10 | 0.19 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 683 EUR | 270 EUR | 3 148 EUR |
| Personāla izmaksas | 2 252 EUR | 446 EUR | 2 115 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 426 EUR | 239 EUR | 1 516 EUR |
| UIN nodoklis | 572 EUR | 296 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -146 EUR | -57 EUR | 1 516 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 704 EUR | 1 405 EUR | 20 495 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 919 EUR | 1 203 EUR | 13 342 EUR |
| Pašu kapitāls | 415 EUR | 612 EUR | 9 102 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 0 EUR | 2 070 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 239 EUR | 793 EUR | 9 323 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
78,38 | — | 6,45 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
73,66 | — | 6,22 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,96 % | -21,11 % | 48,16 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,10 % | -4,06 % | 7,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-35,18 % | -9,31 % | 16,66 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
10,33 | 1,30 | 1,25 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,75 | 5,78 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,78 | 0,19 | 0,15 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
21,36 % | 20,57 % | 8,23 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,14 | 2,14 | 1,49 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VeloREkšas" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Lux Express Latvia | 5 676 273 | -211 231 | -3,7 % | 93 | 61 035 | 2 358 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Pointer Lines" | 1 315 260 | 21 849 | 1,7 % | 10 | 131 526 | 1 950 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Lauvas Tūrs Transports" | 1 292 354 | 109 777 | 8,5 % | 12 | 107 696 | 1 712 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Transport for events" | 1 133 496 | 67 788 | 6,0 % | 2 | 566 748 | *** |
| 5 | SIA "MULTILINES" | 968 336 | 196 277 | 20,3 % | 3 | 322 779 | 1 193 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "RIXCO" | 920 325 | 69 342 | 7,5 % | 15 | 61 355 | 1 886 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AUTO VIP BUSS" | 892 981 | 145 371 | 16,3 % | 14 | 63 784 | 1 080 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DAUTRANS" | 810 057 | 28 602 | 3,5 % | 26 | 31 156 | 1 377 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "KBOU" | 628 913 | -8 072 | -1,3 % | 11 | 57 174 | 930 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Transports 2" | 619 094 | 1 446 | 0,2 % | 18 | 34 394 | 460 (2026 Q3) |
| 99 | SIA "VeloREkšas" (šis uzņēmums) | 3 683 | -146 | -4,0 % | 1 | 3 683 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203477080 | LV43ZZZ40203477080 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeloREkšas" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | VeloREkšas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-04-17 | NULL | Rīga, Stendera iela 9 - 1 | 1014 | 113119438 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12168760 | 40203477080 | 2023-04-12 | 2023-04-17 12:35:30 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92898813 | 40203477080 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-04-17 | 2023-04-17 13:00:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1788040 | 33050264 | 40203477080 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-04-17 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-31 19:07:22.336 |
| 1956044 | 34061220 | 40203477080 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-03 19:01:39.261 |
| 2100136 | 35033138 | 40203477080 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-01-22 19:02:22.155 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1788040 | 33050264 | 3148 | 0 | 6361 | 4786 | 706 | 2115 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9958 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1516 | 0 | 1516 | NULL | 0 | 1516 |
| 1956044 | 34061220 | 270 | 0 | 0 | 669 | 0 | 446 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | NULL | NULL | 239 | 296 | -57 | NULL | 0 | -57 |
| 2100136 | 35033138 | 3683 | 0 | 0 | 561 | 0 | 2252 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 568 | NULL | NULL | 426 | 572 | -146 | NULL | 0 | -146 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1788040 | 33050264 | 140 | 0 | 12738 | 464 | 13342 | 0 | 7024 | 129 | 7153 | 20495 | NULL | 2070 | 9323 | 0 | 9102 | 20495 |
| 1956044 | 34061220 | 0 | 0 | 1201 | 2 | 1203 | 0 | 202 | 0 | 202 | 1405 | NULL | 0 | 793 | 0 | 612 | 1405 |
| 2100136 | 35033138 | 0 | 0 | 3683 | 236 | 3919 | 50 | 544 | 191 | 785 | 4704 | NULL | 50 | 4239 | 0 | 415 | 4704 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1788040 | 33050264 | 3148 | 11293 | 6273 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 6361 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1956044 | 34061220 | 270 | 160 | 540 | 0 | 0 | 296 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 669 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2100136 | 35033138 | 3683 | 1895 | 1511 | 0 | 0 | 572 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 358 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 561 | 0 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203477080 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeloREkšas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.66 | 0.25 | 0.41 | 1 |
| 40203477080 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeloREkšas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.28 | 0.10 | 0.19 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203477080 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeloREkšas" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stendera iela 9 - 1, Rīga, LV-1014.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 683 EUR, un zaudējumi bija 146 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 78,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 73,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,14, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 660 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 250 EUR un VSAOI 410 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026