SIA "VeSpa" (reģ. Nr. 40203478052) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-04-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 68 745 EUR, peļņa 166 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,27 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203478052 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-04-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ40203478052 |
| Juridiskā adrese | "3" - 18, Feimaņi, Feimaņu pag., Rēzeknes nov., LV-4623 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68 745 EUR | 166 EUR | 18 381 EUR | 2 |
| 2024 | 66 997 EUR | 508 EUR | 16 810 EUR | 2 |
| 2023 | 39 891 EUR | 4 EUR | 10 301 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.06 | 0.47 | 2.07 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.01 | 0.45 | 2.05 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.92 | 0.52 | 1.43 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.99 | 0.27 | 0.98 | 2 |
| 2024 | 7.26 | 1.14 | 3.74 | 2 |
| 2023 | 2.41 | 0.78 | 1.89 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 674.68 | ~ 590.11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 668.17 | ~ 585.77 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 466.09 | ~ 417.15 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 68 745 EUR | 66 997 EUR | 39 891 EUR |
| Bruto peļņa | -4 474 EUR | 517 EUR | 4 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 166 EUR | 508 EUR | 4 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 166 EUR | 508 EUR | 4 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 18 381 EUR | 16 810 EUR | 10 301 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 424 EUR | 16 810 EUR | 10 301 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 678 EUR | 4 512 EUR | 4 004 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 703 EUR | 12 298 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 6 297 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-21 – 2025-11-21 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,27 | 1,37 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,06 | 0,05 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,24 % | 0,76 % | 0,01 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,90 % | 3,02 % | 0,04 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
3,55 % | 11,26 % | 0,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,93 | 2,73 | 1,57 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,74 | 3,99 | 3,87 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,55 % | 11,26 % | 0,04 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,26 | 4,65 | 5,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VeSpa" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 362 | 224 594 | 1 163 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 046 | 187 909 | 1 127 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 205 | 411 321 | 1 796 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 151 | 91 875 | 1 105 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 932 910 | 3 357 321 | 4,1 % | 773 | 105 993 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 632 | SIA "VeSpa" (šis uzņēmums) | 68 745 | 166 | 0,2 % | 3 | 22 915 | 675 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203478052 | LV86ZZZ40203478052 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeSpa" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | VeSpa | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-04-20 | NULL | Rēzeknes nov., Feimaņu pag., Feimaņi, "3" - 18 | 4623 | 116837444 | 100016542 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12177186 | 40203478052 | 2023-04-14 | 2023-04-20 08:51:57 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203478052 | 2025-11-21 | 15334.9 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92899028 | 40203478052 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4000 | EUR | 2023-04-20 | 2023-04-20 08:53:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1918379 | 33543759 | 40203478052 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-04-20 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-03 17:15:40.691 |
| 2065816 | 34528250 | 40203478052 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:09:54.061 |
| 2257617 | 35403892 | 40203478052 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-22 20:01:01.822 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1918379 | 33543759 | 39891 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39887 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4 | 0 | 4 | NULL | 0 | 4 |
| 2065816 | 34528250 | 66997 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66480 | 517 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 508 | 0 | 508 | NULL | 0 | 508 |
| 2257617 | 35403892 | 68745 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73219 | -4474 | 0 | 0 | 4856 | 216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 166 | 0 | 166 | NULL | 0 | 166 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1918379 | 33543759 | 337 | 0 | 23 | 9941 | 10301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10301 | NULL | 0 | 6297 | 0 | 4004 | 10301 |
| 2065816 | 34528250 | 325 | 0 | 332 | 16153 | 16810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16810 | NULL | 12298 | 0 | 0 | 4512 | 16810 |
| 2257617 | 35403892 | 103 | 0 | 698 | 16623 | 17424 | 0 | 957 | 0 | 957 | 18381 | NULL | 13703 | 0 | 0 | 4678 | 18381 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203478052 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeSpa" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 043450 | Feimaņu pag. | 7.26 | 1.14 | 3.74 | 2 |
| 40203478052 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeSpa" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 043450 | Feimaņu pag. | 2.41 | 0.78 | 1.89 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203478052 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeSpa" | ir | 11.05.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203478052 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VeSpa" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "3" - 18, Feimaņi, Feimaņu pag., Rēzeknes nov., LV-4623.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 68 745 EUR, un peļņa bija 166 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,26, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 140 EUR un VSAOI 3 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026