SIA "BAXEN" (reģ. Nr. 40203479700) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-04-26. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 2 148 EUR, peļņa 323 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,89 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203479700 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-04-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV16ZZZ40203479700 |
| Juridiskā adrese | Brīvības iela 62 - 1, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 148 EUR | 323 EUR | 3 424 EUR | 1 |
| 2023 | 4 382 EUR | 1 101 EUR | 3 450 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.22 | 0.00 | 0.43 | 0 |
| 2023 | 0.40 | 0.07 | 0.46 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 148 EUR | 4 382 EUR |
| Bruto peļņa | 990 EUR | 1 472 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 323 EUR | 1 101 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 323 EUR | 1 101 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 424 EUR | 3 450 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 424 EUR | 3 450 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 424 EUR | 3 101 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 349 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 9,89 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 9,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,04 % | 25,13 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,43 % | 31,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,43 % | 35,50 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,11 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
33,30 | 551,50 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,63 | 1,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
9,73 % | 35,57 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,49 | 7,40 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BAXEN" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 1013 | "BAXEN" SIA (šis uzņēmums) | 2 148 | 323 | 15,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203479700 | LV16ZZZ40203479700 | "BAXEN" SIA | NULL | BAXEN | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-04-26 | NULL | Rīga, Brīvības iela 62 - 1 | 1011 | 111837282 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12188456 | 40203479700 | 2023-04-19 | 2023-04-26 09:09:39 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203479700 | 2025-11-20 | SIA "BAKSS" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92964420 | 40203479700 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2025-11-20 | 2025-11-20 12:45:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1786735 | 33038933 | 40203479700 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-04-26 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-26 19:06:52.717 |
| 1952912 | 34039711 | 40203479700 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-25 23:00:06.621 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1786735 | 33038933 | 4382 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2910 | 1472 | 0 | 369 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | 1101 | 0 | 1101 | NULL | 0 | 1101 |
| 1952912 | 34039711 | 2148 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1158 | 990 | 0 | 657 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | NULL | 323 | 0 | 323 | NULL | 0 | 323 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1786735 | 33038933 | 3450 | 0 | 0 | 0 | 3450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3450 | NULL | 349 | 0 | 0 | 3101 | 3450 |
| 1952912 | 34039711 | 3368 | 0 | 56 | 0 | 3424 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3424 | NULL | 0 | 0 | 0 | 3424 | 3424 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91381083 | 40203479700 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2025-12-10 | 04765/050/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203479700 | "BAXEN" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 010091 | Centra rajons | 0.22 | 0.00 | 0.43 | 0 |
| 40203479700 | "BAXEN" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 021200 | Alūksne | 0.40 | 0.07 | 0.46 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203479700 | "BAXEN" SIA | ir | 20.05.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203479700 | "BAXEN" SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības iela 62 - 1, Rīga, LV-1011.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 148 EUR, un peļņa bija 323 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "BAKSS"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 9,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 2,49, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026