SIA "DVSM" (reģ. Nr. 40203489840) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-06-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 195 170 EUR, peļņa 72 743 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 13,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203489840 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-06-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV67ZZZ40203489840 |
| Juridiskā adrese | Rūķu iela 20, Dzērumi, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2113 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 195 170 EUR | 72 743 EUR | 119 667 EUR | 1 |
| 2024 | 108 329 EUR | 43 480 EUR | 61 987 EUR | 1 |
| 2023 | 3 625 EUR | -5 299 EUR | 29 658 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 18.49 | 5.97 | 6.0 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.53 | 0.89 | 0.53 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.15 | 1.33 | 0.79 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 10.64 | 1.33 | 0.50 | 1 |
| 2024 | -0.80 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.38 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 195 170 EUR | 108 329 EUR | 3 625 EUR |
| Bruto peļņa | 108 975 EUR | 63 760 EUR | -4 045 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 72 743 EUR | 43 530 EUR | -5 299 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 72 743 EUR | 43 480 EUR | -5 299 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 119 667 EUR | 61 987 EUR | 29 658 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 78 347 EUR | 41 184 EUR | 4 551 EUR |
| Pašu kapitāls | 113 724 EUR | 40 981 EUR | -2 499 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 943 EUR | 21 006 EUR | 32 157 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
13,18 | 1,96 | 0,14 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,18 | 1,96 | 0,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
37,27 % | 40,14 % | -146,18 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,79 % | 70,14 % | -17,87 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,96 % | 106,10 % | 212,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 | 0,51 | -12,87 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,63 | 1,75 | 0,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
63,96 % | 106,22 % | 212,04 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,79 | 5,54 | -1,20 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DVSM" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 75 | SIA DVSM (šis uzņēmums) | 195 170 | 72 743 | 37,3 % | 2 | 97 585 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203489840 | LV67ZZZ40203489840 | SIA DVSM | SIA | DVSM | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-06-09 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Dzērumi, Rūķu iela 20 | 2113 | 105387667 | 100016470 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12271583 | 40203489840 | 2023-06-03 | 2023-06-09 11:14:55 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92905551 | 40203489840 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-06-09 | 2023-06-09 11:06:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1897298 | 33493643 | 40203489840 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-06-09 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-29 06:05:55.745 |
| 2019158 | 34384760 | 40203489840 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-15 03:02:28.921 |
| 2148706 | 35187498 | 40203489840 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-23 17:03:36.029 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1897298 | 33493643 | 3625 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7670 | -4045 | 0 | 1254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5299 | 0 | -5299 | NULL | 0 | -5299 |
| 2019158 | 34384760 | 108329 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44569 | 63760 | 2694 | 17411 | 0 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 43530 | 50 | 43480 | NULL | 0 | 43480 |
| 2148706 | 35187498 | 195170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 86195 | 108975 | 5522 | 30683 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 72743 | 0 | 72743 | NULL | 0 | 72743 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1897298 | 33493643 | 4496 | 0 | 55 | 0 | 4551 | 0 | 25107 | 0 | 25107 | 29658 | NULL | 32157 | 0 | 0 | -2499 | 29658 |
| 2019158 | 34384760 | 35087 | 0 | 6097 | 0 | 41184 | 0 | 20803 | 0 | 20803 | 61987 | NULL | 21006 | 0 | 0 | 40981 | 61987 |
| 2148706 | 35187498 | 43340 | 0 | 35007 | 0 | 78347 | 0 | 41320 | 0 | 41320 | 119667 | NULL | 5943 | 0 | 0 | 113724 | 119667 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203489840 | SIA DVSM | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 034421 | Ķekavas pag. | -0.80 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203489840 | SIA DVSM | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 034421 | Ķekavas pag. | -0.38 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203489840 | SIA DVSM | ir | 07.09.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203489840 | SIA DVSM | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rūķu iela 20, Dzērumi, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2113.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 195 170 EUR, un peļņa bija 72 743 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,79, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026