SIA "Taksu 347" (reģ. Nr. 40203489906) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-06-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 912 EUR, peļņa 7 837 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 90,85 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
| Reģistrācijas Nr. | 40203489906 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-06-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV31ZZZ40203489906 |
| Juridiskā adrese | Ainažu iela 70 - 9, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV-2160 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 912 EUR | 7 837 EUR | 39 612 EUR | 1 |
| 2024 | 45 340 EUR | 21 119 EUR | 31 991 EUR | 1 |
| 2023 | 22 282 EUR | 10 219 EUR | 10 339 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.2 | 0.04 | 0.16 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.45 | 0.04 | 0.4 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.00 | 0.19 | 0.82 | 1 |
| 2024 | 2.70 | 0.78 | 1.92 | 1 |
| 2023 | 0.74 | 0.16 | 0.57 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 912 EUR | 45 340 EUR | 22 282 EUR |
| Bruto peļņa | 8 688 EUR | 21 664 EUR | 10 401 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 837 EUR | 21 119 EUR | 10 219 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 837 EUR | 21 119 EUR | 10 219 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 39 612 EUR | 31 991 EUR | 10 339 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 39 612 EUR | 31 991 EUR | 10 339 EUR |
| Pašu kapitāls | 39 176 EUR | 31 339 EUR | 10 220 EUR |
| Īstermiņa saistības | 436 EUR | 652 EUR | 119 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
90,85 | 49,07 | 86,88 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
90,85 | 49,07 | 86,88 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
35,77 % | 46,58 % | 45,86 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
19,78 % | 66,02 % | 98,84 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
20,00 % | 67,39 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,02 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,55 | 1,42 | 2,16 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
20,00 % | 67,39 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
40,45 | 25,19 | 42,84 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Taksu 347" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SL BŪVE" | 4 958 280 | 11 708 | 0,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "BAMAKO" | 1 115 705 | 88 589 | 7,9 % | 15 | 74 380 | 1 003 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Delta Motors" | 769 760 | -166 457 | -21,6 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Miks BUS" | 699 818 | 59 274 | 8,5 % | 14 | 49 987 | 800 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "VARU AIZVEST LV" | 627 008 | 121 247 | 19,3 % | 9 | 69 668 | 1 269 (2026 Q3) |
| 6 | Star Express, SIA | 436 494 | -12 879 | -3,0 % | 1 | 436 494 | *** |
| 7 | Capital Travel SIA | 240 888 | -9 646 | -4,0 % | 4 | 60 222 | — |
| 8 | SIA "Auto Taxi" | 180 823 | 50 894 | 28,1 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "Alps Drivers" | 166 283 | 3 089 | 1,9 % | 2 | 83 142 | *** |
| 10 | SIA "UPES PROJEKTS" | 145 619 | 7 799 | 5,4 % | 4 | 36 405 | 134 (2026 Q3) |
| 592 | SIA "Taksu 347" (šis uzņēmums) | 21 912 | 7 837 | 35,8 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203489906 | LV31ZZZ40203489906 | SIA "Taksu 347" | SIA | Taksu 347 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-06-09 | NULL | Saulkrastu nov., Saulkrasti, Ainažu iela 70 - 9 | 2160 | 110528600 | 100016550 | 100003583 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12272118 | 40203489906 | 2023-06-06 | 2023-06-09 13:03:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92905580 | 40203489906 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-06-09 | 2023-06-09 13:01:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1885131 | 33458151 | 40203489906 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-06-09 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-23 03:19:34.229 |
| 2028668 | 34418953 | 40203489906 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-22 05:01:05.904 |
| 2121393 | 35111398 | 40203489906 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-24 21:03:23.21 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1885131 | 33458151 | 22282 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11881 | 10401 | 0 | 77 | 0 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10219 | 0 | 10219 | NULL | 0 | 10219 |
| 2028668 | 34418953 | 45340 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23676 | 21664 | 0 | 159 | 0 | 386 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21119 | 0 | 21119 | NULL | 0 | 21119 |
| 2121393 | 35111398 | 21912 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13224 | 8688 | 0 | 671 | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7837 | 0 | 7837 | NULL | 0 | 7837 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1885131 | 33458151 | 9259 | 0 | 1080 | 0 | 10339 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10339 | NULL | 119 | 0 | 0 | 10220 | 10339 |
| 2028668 | 34418953 | 31298 | 0 | 693 | 0 | 31991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31991 | NULL | 652 | 0 | 0 | 31339 | 31991 |
| 2121393 | 35111398 | 39496 | 0 | 116 | 0 | 39612 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39612 | NULL | 436 | 0 | 0 | 39176 | 39612 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203489906 | SIA "Taksu 347" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4933 | 047200 | Saulkrasti | 2.70 | 0.78 | 1.92 | 1 |
| 40203489906 | SIA "Taksu 347" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 047200 | Saulkrasti | 0.74 | 0.16 | 0.57 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203489906 | SIA "Taksu 347" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ainažu iela 70 - 9, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV-2160.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 912 EUR, un peļņa bija 7 837 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 90,85 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 90,85.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 40,45, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 700 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 780 EUR un VSAOI 1 920 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Saulkrastu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026