SIA "Ankarts" (reģ. Nr. 40203492982) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-06-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 357 534 EUR, peļņa 4 901 EUR, darbinieku skaits: 2. VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203492982 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-06-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV11ZZZ40203492982 |
| Juridiskā adrese | Pļavu iela 12A, Talsi, Talsu nov., LV-3201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 357 534 EUR | 4 901 EUR | 37 966 EUR | 2 |
| 2024 | 253 530 EUR | 3 129 EUR | 28 218 EUR | 2 |
| 2023 | 44 860 EUR | -6 505 EUR | 11 770 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.69 | 1.16 | 2.99 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.85 | 1.01 | 2.76 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.23 | 0.94 | 2.62 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.79 | 0.93 | 2.56 | 2 |
| 2024 | 18.04 | 4.03 | 7.18 | 2 |
| 2023 | 1.19 | 0.78 | 1.24 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 357 534 EUR | 253 530 EUR | 44 860 EUR |
| Bruto peļņa | 17 063 EUR | 10 900 EUR | -3 078 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 901 EUR | 3 129 EUR | -6 505 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 901 EUR | 3 129 EUR | -6 505 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 37 966 EUR | 28 218 EUR | 11 770 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 30 249 EUR | 24 599 EUR | 7 116 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 025 EUR | -1 876 EUR | -5 005 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 34 941 EUR | 30 094 EUR | 16 775 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,37 % | 1,23 % | -14,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
12,91 % | 11,09 % | -55,27 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
162,02 % | -166,79 % | 129,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
11,55 | -16,04 | -3,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 150,00 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,42 | 8,98 | 3,81 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,91 % | 11,16 % | -55,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,47 | 9,86 | 2,03 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ankarts" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Skuba Latvija" | 14 238 735 | 520 008 | 3,7 % | 68 | 209 393 | 2 646 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "AutoBodyShop" | 11 644 199 | 280 181 | 2,4 % | 41 | 284 005 | 1 215 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Pro Mehanika" | 11 194 528 | 43 270 | 0,4 % | 94 | 119 091 | 2 171 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Z222" | 8 060 452 | 789 793 | 9,8 % | 52 | 155 009 | 974 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "T-System Services" | 7 772 107 | 290 690 | 3,7 % | 42 | 185 050 | 1 700 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "T-System Tyres" | 7 082 788 | 350 890 | 5,0 % | 38 | 186 389 | 924 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Nērings" | 6 483 707 | 487 445 | 7,5 % | 43 | 150 784 | 1 231 (2026 Q3) |
| 8 | SIA MMK Riepu Serviss | 5 812 815 | 1 246 359 | 21,4 % | 49 | 118 629 | 1 069 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MMK serviss" | 5 296 209 | 260 455 | 4,9 % | 23 | 230 270 | 718 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AGROTEHNIKA" | 3 236 971 | -106 274 | -3,3 % | 34 | 95 205 | 1 495 (2026 Q3) |
| 109 | SIA Ankarts (šis uzņēmums) | 357 534 | 4 901 | 1,4 % | 2 | 178 767 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203492982 | LV11ZZZ40203492982 | SIA Ankarts | SIA | Ankarts | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-06-26 | NULL | Talsu nov., Talsi, Pļavu iela 12A | 3201 | 106717680 | 100016390 | 100003630 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12298464 | 40203492982 | 2023-06-19 | 2023-06-26 14:20:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92907192 | 40203492982 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1500 | EUR | 2023-06-26 | 2023-06-26 14:27:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1922407 | 33554532 | 40203492982 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-06-26 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-04 17:09:27.236 |
| 2072335 | 34547491 | 40203492982 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-11 05:00:12.759 |
| 2336089 | 35499536 | 40203492982 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-02 23:02:19.346 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1922407 | 33554532 | 44860 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47938 | -3078 | 0 | 1541 | 0 | 1886 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6505 | 0 | -6505 | NULL | 0 | -6505 |
| 2072335 | 34547491 | 253530 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 242630 | 10900 | 0 | 5774 | 0 | 1976 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | NULL | NULL | 3129 | 0 | 3129 | NULL | 0 | 3129 |
| 2336089 | 35499536 | 357534 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 340471 | 17063 | 0 | 7455 | 0 | 4707 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4901 | 0 | 4901 | NULL | 0 | 4901 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1922407 | 33554532 | 1359 | 0 | 1063 | 4694 | 7116 | 0 | 2974 | 1680 | 4654 | 11770 | NULL | 0 | 16775 | 0 | -5005 | 11770 |
| 2072335 | 34547491 | 11358 | 0 | 2707 | 10534 | 24599 | 0 | 1684 | 1935 | 3619 | 28218 | NULL | 0 | 30094 | 0 | -1876 | 28218 |
| 2336089 | 35499536 | 8003 | 0 | 7485 | 14761 | 30249 | 0 | 5782 | 1935 | 7717 | 37966 | NULL | 0 | 34941 | 0 | 3025 | 37966 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203492982 | SIA Ankarts | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4782 | 051220 | Talsi | 18.04 | 4.03 | 7.18 | 2 |
| 40203492982 | SIA Ankarts | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4532 | 051220 | Talsi | 1.19 | 0.78 | 1.24 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203492982 | SIA Ankarts | ir | 11.07.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203492982 | SIA Ankarts | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pļavu iela 12A, Talsi, Talsu nov., LV-3201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 357 534 EUR, un peļņa bija 4 901 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,47, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 040 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 030 EUR un VSAOI 7 180 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026