SIA "Simbau" (reģ. Nr. 40203494729) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-07-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 862 932 EUR, peļņa 73 892 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,75 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ēku pabeigšana un apdare
| Reģistrācijas Nr. | 40203494729 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-07-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ40203494729 |
| Juridiskā adrese | Viršu iela 8 - 26, Tīraine, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 862 932 EUR | 73 892 EUR | 481 403 EUR | 1 |
| 2024 | 623 335 EUR | 27 725 EUR | 58 112 EUR | 1 |
| 2023 | 48 581 EUR | 26 155 EUR | 26 156 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.01 | 3.39 | 4.79 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.01 | 2.14 | 5.97 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.06 | 0.95 | 1.70 | 1 |
| 2024 | 17.61 | 6.39 | 16.23 | 1 |
| 2023 | 1.28 | 0.56 | 1.07 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 936.74 | ~ 764.84 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 945.83 | ~ 1 437.68 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 862 932 EUR | 623 335 EUR | 48 581 EUR |
| Bruto peļņa | 73 892 EUR | 27 725 EUR | 26 155 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 73 892 EUR | 27 725 EUR | 26 155 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 73 892 EUR | 27 725 EUR | 26 155 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 481 403 EUR | 58 112 EUR | 26 156 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 163 403 EUR | 58 112 EUR | 26 156 EUR |
| Pašu kapitāls | 127 773 EUR | 53 881 EUR | 26 156 EUR |
| Īstermiņa saistības | 43 630 EUR | 4 231 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 310 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,75 | 13,73 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,20 | 13,73 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,56 % | 4,45 % | 53,84 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,35 % | 47,71 % | 100,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
57,83 % | 51,46 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,77 | 0,08 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,79 | 10,73 | 1,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,88 % | 51,46 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,82 | 18,99 | 6,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Simbau" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ROTAS" | 2 812 002 | 452 730 | 16,1 % | 37 | 76 000 | 853 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "EVR Development" | 1 551 941 | 48 610 | 3,1 % | 18 | 86 219 | 1 817 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "UNIPRO Z" | 999 701 | -477 081 | -47,7 % | 9 | 111 078 | 673 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Troft Ltd" | 979 594 | -581 | -0,1 % | 0 | — | — |
| 5 | SIA "BALTIC WORK SERVICES" | 870 652 | 3 702 | 0,4 % | 1 | 870 652 | — |
| 6 | SIA Simbau (šis uzņēmums) | 862 932 | 73 892 | 8,6 % | 5 | 172 586 | 937 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Real Line" | 860 585 | 38 083 | 4,4 % | 10 | 86 059 | 793 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Express Bruģēšana" | 825 238 | -37 167 | -4,5 % | 15 | 55 016 | 1 155 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Ribetons ceļi" | 745 831 | 69 163 | 9,3 % | 12 | 62 153 | 946 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "MS BŪVE" | 590 102 | 95 786 | 16,2 % | 2 | 295 051 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203494729 | LV81ZZZ40203494729 | SIA Simbau | SIA | Simbau | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-07-04 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., Tīraine, Viršu iela 8 - 26 | 2167 | 114798183 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12314012 | 40203494729 | 2023-06-28 | 2023-07-04 14:55:54 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92908183 | 40203494729 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-07-04 | 2023-07-04 14:56:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1929328 | 33605671 | 40203494729 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-07-04 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-25 03:00:26.094 |
| 2070807 | 34541101 | 40203494729 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:02:54.617 |
| 2313053 | 35471694 | 40203494729 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-01 03:06:45.263 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1929328 | 33605671 | 48581 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22426 | 26155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26155 | 0 | 26155 | NULL | 0 | 26155 |
| 2070807 | 34541101 | 623335 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 595610 | 27725 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27725 | 0 | 27725 | NULL | 0 | 27725 |
| 2313053 | 35471694 | 862932 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 789040 | 73892 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 73892 | 0 | 73892 | NULL | 0 | 73892 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1929328 | 33605671 | 405 | 0 | 25751 | 0 | 26156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26156 | NULL | 0 | 0 | 0 | 26156 | 26156 |
| 2070807 | 34541101 | 215 | 0 | 57897 | 0 | 58112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58112 | NULL | 4231 | 0 | 0 | 53881 | 58112 |
| 2313053 | 35471694 | 1250 | 0 | 7589 | 154564 | 163403 | 0 | 318000 | 0 | 318000 | 481403 | NULL | 43630 | 310000 | 0 | 127773 | 481403 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203494729 | SIA Simbau | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 039411 | Mārupes pag. | 17.61 | 6.39 | 16.23 | 1 |
| 40203494729 | SIA Simbau | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4339 | 039411 | Mārupes pag. | 1.28 | 0.56 | 1.07 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203494729 | SIA Simbau | ir | 17.08.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203494729 | SIA Simbau | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Viršu iela 8 - 26, Tīraine, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 862 932 EUR, un peļņa bija 73 892 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,75 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,20.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,82, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 610 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 390 EUR un VSAOI 16 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēku pabeigšana un apdare.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026