SIA "759" (reģ. Nr. 40203496575) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-07-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 51 162 EUR, zaudējumi 94 715 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203496575 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-07-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV97ZZZ40203496575 |
| Juridiskā adrese | "Emsiņi", Stapriņi, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 162 EUR | -94 715 EUR | 864 699 EUR | 1 |
| 2024 | 694 629 EUR | 298 792 EUR | 826 410 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.89 | 0.19 | 0.56 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.06 | 0.11 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.62 | 0.07 | 0.11 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -2.17 | 0.58 | 0.86 | 1 |
| 2024 | -46.05 | 1.76 | 2.87 | 1 |
| 2023 | 0.01 | 0.00 | 0.01 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 51 162 EUR | 694 629 EUR |
| Bruto peļņa | 19 724 EUR | 379 160 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -93 005 EUR | 300 087 EUR |
| UIN nodoklis | 1 710 EUR | 1 295 EUR |
| Tīrā peļņa | -94 715 EUR | 298 792 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 864 699 EUR | 826 410 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 99 723 EUR | 107 929 EUR |
| Pašu kapitāls | 206 877 EUR | 301 592 EUR |
| Īstermiņa saistības | 41 764 EUR | 97 262 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 616 058 EUR | 427 556 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,39 | 1,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,76 | 1,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-185,13 % | 43,01 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-10,95 % | 36,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-45,78 % | 99,07 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,18 | 1,74 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-1,51 | 15,31 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,06 | 0,84 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-6,80 % | 44,03 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,24 | 2,61 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "759" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 2342 | SIA "759" (šis uzņēmums) | 51 162 | -94 715 | -185,1 % | 1 | 51 162 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203496575 | LV97ZZZ40203496575 | SIA "759" | SIA | 759 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-07-19 | NULL | Ādažu nov., Ādažu pag., Stapriņi, "Emsiņi" | 2164 | 103124166 | 100016501 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12327211 | 40203496575 | 2023-07-12 | 2023-07-13 09:15:22 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92909303 | 40203496575 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-07-19 | 2023-07-19 10:34:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048532 | 34482429 | 40203496575 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-07-19 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-02 19:01:51.305 |
| 2268855 | 35418989 | 40203496575 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:17:30.659 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048532 | 34482429 | 694629 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 315469 | 379160 | 0 | 68366 | 14518 | 4260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20965 | NULL | NULL | 300087 | 1295 | 298792 | NULL | 0 | 298792 |
| 2268855 | 35418989 | 51162 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31438 | 19724 | 0 | 81934 | 0 | 1238 | 0 | 0 | 7500 | 0 | 37057 | NULL | NULL | -93005 | 1710 | -94715 | NULL | 0 | -94715 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048532 | 34482429 | 2331 | 0 | 105584 | 14 | 107929 | 0 | 718481 | 0 | 718481 | 826410 | NULL | 97262 | 427556 | 0 | 301592 | 826410 |
| 2268855 | 35418989 | 7658 | 0 | 65850 | 26215 | 99723 | 0 | 764976 | 0 | 764976 | 864699 | NULL | 41764 | 616058 | 0 | 206877 | 864699 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203496575 | SIA "759" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 023401 | Ādažu pag. | -46.05 | 1.76 | 2.87 | 1 |
| 40203496575 | SIA "759" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 023401 | Ādažu pag. | 0.01 | 0.00 | 0.01 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203496575 | SIA "759" | ir | 12.12.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203496575 | SIA "759" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Emsiņi", Stapriņi, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 51 162 EUR, un zaudējumi bija 94 715 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,76.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,24, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026