Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "GMS AGRO"

SIA "GMS AGRO" (reģ. Nr. 40203500353) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-08-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 620 EUR, peļņa 8 504 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 6,21 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citu liellopu audzēšana

Reģistrācijas Nr.40203500353
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2023-08-08
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV38ZZZ40203500353
Juridiskā adrese Pils iela 16, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 5 620 EUR 8 504 EUR 89 286 EUR 1
2024 4 582 EUR 7 952 EUR 71 634 EUR 1
2023 5 376 EUR 48 434 EUR 65 441 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.07 0.11 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2024 -0.78 0.03 0.09 1
2023 -1.48 0.03 0.05 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis
2025. gada 4. ceturksnis
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023
Neto apgrozījums 5 620 EUR 4 582 EUR 5 376 EUR
Bruto peļņa 5 620 EUR -124 EUR -23 123 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 8 554 EUR 8 002 EUR 48 484 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa 8 504 EUR 7 952 EUR 48 434 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023
Aktīvi kopā 89 286 EUR 71 634 EUR 65 441 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 68 949 EUR 48 645 EUR 39 799 EUR
Pašu kapitāls 67 691 EUR 59 186 EUR 51 234 EUR
Īstermiņa saistības 11 110 EUR 8 363 EUR 10 157 EUR
Ilgtermiņa saistības 10 485 EUR 4 085 EUR 4 050 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Reorganizācijas: 1
Reorganizācijas: 1

Reorganizācijas

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. AP23IC0605 Darbība reģistrēta
    no 2023-12-22 · Dzīvnieku novietne

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
6,21 5,82 3,92
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,26 0,33 0,03
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
151,32 % 173,55 % 900,93 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
9,52 % 11,10 % 74,01 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
12,56 % 13,44 % 94,53 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,32 0,21 0,28
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
46,02 728,45 8 081,67
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,06 0,06 0,08
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
11,19 % 12,66 % 87,71 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,79 3,51 4,89

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "GMS AGRO" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0142)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 96 uzņēmumi 75. vieta pēc apgrozījuma 54. vieta pēc peļņas Citu liellopu audzēšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Rukši"1 193 497261 82821,9 %7170 5001 373 (2026 Q2)
2SIA Ogres telītes1 170 779-64 571-5,5 %3390 260401 (2026 Q2)
3SIA "Adams farm"943 156362 71638,5 %9104 795586 (2026 Q2)
4SIA "Galadomēni"642 70019 6593,1 %3214 233411 (2026 Q2)
5SIA "AB LAND"314 99517 8365,7 %652 499183 (2026 Q2)
6SIA "VACCA"298 43722 0387,4 %559 6871 113 (2026 Q2)
7SIA "Laudas AP"280 035214 56276,6 %470 0091 892 (2026 Q2)
8SIA "BREANT"268 8382 7691,0 %644 806551 (2026 Q2)
9SIA "Māras brieži"267 5048 2303,1 %389 168805 (2026 Q2)
10AS "Megape Īpašumi"249 82033 29513,3 %549 964622 (2026 Q2)
75SIA "GMS AGRO" (šis uzņēmums)5 6208 504151,3 %15 620***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "GMS AGRO"
0142 Citu liellopu audzēšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203500353 LV38ZZZ40203500353 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GMS AGRO" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību GMS AGRO NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2023-08-08 NULL Alūksnes nov., Alūksne, Pils iela 16 4301 102338187 100015694 100003108 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12375506 40203500353 2023-07-13 2023-08-08 14:26:06

Tiesību subjektu reorganizācijas

[reorganizations]

ID Reorg.Kods Reorg.Veids Sākotnējais Pārņēmējs Reģistrēts
90016164 SEPARATION Sadalīta nodalīšanas ceļā 44103048980 40203500353 2023-08-08

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92910806 40203500353 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2023-08-08 2023-08-08 14:03:21

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1897934 33497459 40203500353 DokGPv1 UGP 2023 2023-08-08 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-29 20:02:39.318
2078454 34596126 40203500353 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-07-01 23:00:19.408
2326833 35487566 40203500353 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-06-02 17:05:01.924

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1897934 33497459 5376 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28499 -23123 0 0 71684 71 0 0 0 0 6 NULL NULL 48484 50 48434 NULL 0 48434
2078454 34596126 4582 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4706 -124 0 0 8406 269 0 0 0 0 11 NULL NULL 8002 50 7952 NULL 0 7952
2326833 35487566 5620 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 5620 0 1481 4810 205 0 0 0 0 190 NULL NULL 8554 50 8504 NULL 0 8504

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1897934 33497459 276 0 55 39468 39799 0 25642 0 25642 65441 NULL 10157 4050 0 51234 65441
2078454 34596126 6 0 2750 45889 48645 0 22989 0 22989 71634 NULL 8363 4085 0 59186 71634
2326833 35487566 7 0 2931 66011 68949 0 20337 0 20337 89286 NULL 11110 10485 0 67691 89286

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203500353 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GMS AGRO" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0142 021200 Alūksne -0.78 0.03 0.09 1
40203500353 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GMS AGRO" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0142 021200 Alūksne -1.48 0.03 0.05 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203500353 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GMS AGRO" ir 22.08.2023 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203500353 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GMS AGRO" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "GMS AGRO" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Pils iela 16, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301.

Kāds bija SIA "GMS AGRO" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 620 EUR, un peļņa bija 8 504 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "GMS AGRO" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "GMS AGRO" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,26.

Kāds ir SIA "GMS AGRO" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,79, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "GMS AGRO" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "GMS AGRO" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "GMS AGRO" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu liellopu audzēšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citu liellopu audzēšana — Alūksnes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Citu liellopu audzēšana · Alūksnes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026