SIA "SkyTech MRO" (reģ. Nr. 40203500993) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-08-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 57 009 EUR, peļņa 4 912 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203500993 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-08-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV24ZZZ40203500993 |
| Juridiskā adrese | Jūrnieku iela 3, Jūrmala, LV-2010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 009 EUR | 4 912 EUR | 44 877 EUR | 1 |
| 2024 | 54 320 EUR | 8 927 EUR | 25 214 EUR | 1 |
| 2023 | 28 364 EUR | 4 553 EUR | 9 864 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.04 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.5 | 0.62 | 2.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.67 | 0.34 | 1.67 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.24 | 1.06 | 4.25 | 1 |
| 2024 | 2.36 | 1.03 | 3.32 | 1 |
| 2023 | 2.40 | 0.77 | 1.96 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 57 009 EUR | 54 320 EUR | 28 364 EUR |
| Bruto peļņa | 39 841 EUR | 15 788 EUR | 5 116 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 912 EUR | 8 927 EUR | 4 553 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 912 EUR | 8 927 EUR | 4 553 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 44 877 EUR | 25 214 EUR | 9 864 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 28 856 EUR | 15 902 EUR | 7 018 EUR |
| Pašu kapitāls | 21 191 EUR | 16 280 EUR | 7 353 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 23 686 EUR | 8 934 EUR | 2 511 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,62 % | 16,43 % | 16,05 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,95 % | 35,40 % | 46,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,18 % | 54,83 % | 61,92 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,12 | 0,55 | 0,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,27 | 2,15 | 2,88 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10,95 % | 35,40 % | 46,16 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,84 | 5,01 | 6,68 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SkyTech MRO" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 1062 | SIA "SkyTech MRO" (šis uzņēmums) | 57 009 | 4 912 | 8,6 % | 1 | 57 009 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203500993 | LV24ZZZ40203500993 | SIA "SkyTech MRO" | SIA | SkyTech MRO | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-08-10 | NULL | Jūrmala, Jūrnieku iela 3 | 2010 | 101720636 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12380501 | 40203500993 | 2023-07-04 | 2023-08-10 14:59:23 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92910993 | 40203500993 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-08-10 | 2023-08-10 15:00:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902537 | 33509312 | 40203500993 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-08-10 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-30 21:06:19.919 |
| 2014368 | 34370215 | 40203500993 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-12 21:02:39.047 |
| 2219053 | 35328462 | 40203500993 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-02 17:00:18.779 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902537 | 33509312 | 28364 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23248 | 5116 | 0 | 563 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4553 | 0 | 4553 | NULL | 0 | 4553 |
| 2014368 | 34370215 | 54320 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38532 | 15788 | 0 | 6511 | 39 | 389 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8927 | 0 | 8927 | NULL | 0 | 8927 |
| 2219053 | 35328462 | 57009 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17168 | 39841 | 0 | 34435 | 0 | 494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4912 | 0 | 4912 | NULL | 0 | 4912 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1902537 | 33509312 | 6553 | 0 | 465 | 0 | 7018 | 0 | 2846 | 0 | 2846 | 9864 | NULL | 0 | 2511 | 0 | 7353 | 9864 |
| 2014368 | 34370215 | 15374 | 0 | 0 | 528 | 15902 | 0 | 9312 | 0 | 9312 | 25214 | NULL | 0 | 8934 | 0 | 16280 | 25214 |
| 2219053 | 35328462 | 22952 | 0 | 269 | 5635 | 28856 | 0 | 16021 | 0 | 16021 | 44877 | NULL | 0 | 23686 | 0 | 21191 | 44877 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203500993 | SIA "SkyTech MRO" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 004000 | Jūrmala | 2.36 | 1.03 | 3.32 | 1 |
| 40203500993 | SIA "SkyTech MRO" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3316 | 004000 | Jūrmala | 2.40 | 0.77 | 1.96 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203500993 | SIA "SkyTech MRO" | ir | 11.09.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203500993 | SIA "SkyTech MRO" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jūrnieku iela 3, Jūrmala, LV-2010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 57 009 EUR, un peļņa bija 4 912 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,84, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 360 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 030 EUR un VSAOI 3 320 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026