SIA "AIDA AUTO" (reģ. Nr. 40203501791) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-08-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 234 546 EUR, peļņa 2 745 EUR, darbinieku skaits: 8. VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203501791 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-08-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203501791 |
| Juridiskā adrese | Celtnieku iela 4B, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 234 546 EUR | 2 745 EUR | 24 270 EUR | 8 |
| 2024 | 181 400 EUR | -9 682 EUR | 10 629 EUR | 7 |
| 2023 | 54 864 EUR | 510 EUR | 8 640 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.33 | 2.58 | 9.28 | 9 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 17.35 | 2.07 | 8.39 | 9 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 16.29 | 1.77 | 8.19 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.41 | 1.59 | 6.98 | 9 |
| 2024 | 39.55 | 4.65 | 19.90 | 7 |
| 2023 | 4.27 | 0.66 | 3.61 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 008.22 | ~ 812.51 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 911.53 | ~ 748.04 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 889.80 | ~ 733.55 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 758.34 | ~ 635.69 |
| 2024 | 694.94 | ~ 582.58 |
| 2023 | 176.49 | ~ 157.96 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (19.9 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 694.94 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 694.94 * 0.105 = 72.97 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 425.02 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (694.94 - 72.97 - 425.02) * 0.2 ≈ 39.39 EUR
4. Neto alga: 694.94 - 72.97 - 39.39 = ~ 582.58 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 234 546 EUR | 181 400 EUR | 54 864 EUR |
| Bruto peļņa | 6 126 EUR | -9 874 EUR | 520 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 745 EUR | -9 682 EUR | 510 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 745 EUR | -9 682 EUR | 510 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 24 270 EUR | 10 629 EUR | 8 640 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 516 EUR | 10 629 EUR | 8 640 EUR |
| Pašu kapitāls | -3 827 EUR | -6 572 EUR | 3 110 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 28 097 EUR | 17 201 EUR | 5 530 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-03-24 – 2026-03-24 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,17 % | -5,34 % | 0,93 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
11,31 % | -91,09 % | 5,90 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-71,73 % | 147,32 % | 16,40 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-7,34 | -2,62 | 1,78 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,66 | 17,07 | 6,35 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,31 % | -91,09 % | 5,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,23 | 14,24 | 7,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AIDA AUTO" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 385 | SIA "AIDA AUTO" (šis uzņēmums) | 234 546 | 2 745 | 1,2 % | 9 | 26 061 | 1 008 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203501791 | LV12ZZZ40203501791 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AIDA AUTO" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AIDA AUTO | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-08-16 | NULL | Krāslavas nov., Krāslava, Celtnieku iela 4B | 5601 | 105310491 | 100016743 | 100003261 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12389151 | 40203501791 | 2023-07-16 | 2023-08-16 10:08:01 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203501791 | 2026-03-24 | 17646 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92911275 | 40203501791 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2600 | EUR | 2023-08-16 | 2023-08-16 10:09:37 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2268185 | 35418043 | 40203501791 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:12:19.117 |
| 1883171 | 33454205 | 40203501791 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-08-16 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-05-22 19:03:42.276 |
| 2062388 | 34521394 | 40203501791 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:11:30.235 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1883171 | 33454205 | 54864 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54344 | 520 | 0 | 55 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 510 | 0 | 510 | NULL | 0 | 510 |
| 2062388 | 34521394 | 181400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 191274 | -9874 | 0 | 97 | 290 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9682 | 0 | -9682 | NULL | 0 | -9682 |
| 2268185 | 35418043 | 234546 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 228420 | 6126 | 0 | 3377 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2745 | 0 | 2745 | NULL | 0 | 2745 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1883171 | 33454205 | 7019 | 0 | 1104 | 517 | 8640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8640 | NULL | 0 | 5530 | 0 | 3110 | 8640 |
| 2062388 | 34521394 | 5538 | 0 | 120 | 4971 | 10629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10629 | NULL | 0 | 17201 | 0 | -6572 | 10629 |
| 2268185 | 35418043 | 6217 | 0 | 1150 | 7149 | 14516 | 0 | 9754 | 0 | 9754 | 24270 | NULL | 0 | 28097 | 0 | -3827 | 24270 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203501791 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AIDA AUTO" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 032210 | Krāslava | 39.55 | 4.65 | 19.90 | 7 |
| 40203501791 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AIDA AUTO" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 032210 | Krāslava | 4.27 | 0.66 | 3.61 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203501791 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AIDA AUTO" | ir | 14.12.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203501791 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AIDA AUTO" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Celtnieku iela 4B, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 234 546 EUR, un peļņa bija 2 745 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,23, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 694.94 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 582.58 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 39 550 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 650 EUR un VSAOI 19 900 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Krāslavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026