SIA "ANGERN" (reģ. Nr. 40203503561) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-08-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 045 411 EUR, peļņa 1 118 191 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 4,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203503561 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-08-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV43ZZZ40203503561 |
| Juridiskā adrese | Gaujas iela 5, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 045 411 EUR | 1 118 191 EUR | 12 820 768 EUR | 2 |
| 2024 | 209 436 EUR | -191 936 EUR | 6 539 154 EUR | 2 |
| 2023 | 287 472 EUR | -155 927 EUR | 2 038 389 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -55.66 | 3.02 | 6.71 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 30.25 | 1.51 | 3.44 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 76.72 | 1.53 | 3.44 | 2 |
| 2024 | -18.65 | 5.25 | 7.00 | 2 |
| 2023 | 18.78 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 640.27 | ~ 1 233.94 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 045 411 EUR | 209 436 EUR | 287 472 EUR |
| Bruto peļņa | 1 306 794 EUR | 46 770 EUR | 5 397 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 119 279 EUR | -191 936 EUR | -153 634 EUR |
| UIN nodoklis | 1 088 EUR | 0 EUR | 2 293 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 118 191 EUR | -191 936 EUR | -155 927 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 820 768 EUR | 6 539 154 EUR | 2 038 389 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 754 239 EUR | 6 454 024 EUR | 2 026 045 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 120 328 EUR | 2 137 EUR | 194 073 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 050 488 EUR | 1 857 373 EUR | 20 144 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 8 649 952 EUR | 4 679 644 EUR | 1 824 172 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,18 | 3,47 | 100,58 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,20 | 0,06 | 17,46 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
18,50 % | -91,64 % | -54,24 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
8,72 % | -2,94 % | -7,65 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,81 % | -8 981,56 % | -80,34 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
10,44 | 3 058,97 | 9,50 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
16,45 | -0,47 | -15,75 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,47 | 0,03 | 0,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,20 % | -1,32 % | -7,16 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,42 | 0,51 | 0,75 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ANGERN" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 554 (2026 Q2) |
| 2 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 3 | 5 045 908 | 831 (2026 Q2) |
| 3 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 4 | SIA "ZLM" | 10 968 650 | 665 709 | 6,1 % | 15 | 731 243 | 2 643 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 355 (2026 Q2) |
| 6 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 030 (2026 Q2) |
| 8 | SIA ANGERN (šis uzņēmums) | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 1 640 (2026 Q2) |
| 9 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SKY UNION" | 4 459 865 | 462 365 | 10,4 % | 6 | 743 311 | 921 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203503561 | LV43ZZZ40203503561 | SIA ANGERN | SIA | ANGERN | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-08-24 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Gaujas iela 5 | 2167 | 101311317 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12404175 | 40203503561 | 2023-08-10 | 2023-08-24 09:42:16 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203503561 | 2024-04-08 | SIA Angern |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90018426 | ACQUISITION | Apvienošanas ceļā pievienota pie | 40203384236 | 40203503561 | 2026-08-11 |
| 90016669 | ACQUISITION | Apvienošanas ceļā pievienota pie | 50203102121 | 40203503561 | 2024-02-15 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92980749 | 40203503561 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 692800 | EUR | 2026-08-11 | 2026-08-11 10:08:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1939942 | 33733493 | 40203503561 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-08-24 | 2024-04-30 | 1 | ONES | EUR | 2024-08-22 19:00:43.473 |
| 2083250 | 34648475 | 40203503561 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-05-01 | 2025-04-30 | 2 | ONES | EUR | 2025-07-24 19:01:01.294 |
| 2352764 | 35639133 | 40203503561 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-05-01 | 2026-04-30 | 2 | ONES | EUR | 2026-08-07 21:00:26.09 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1939942 | 33733493 | 287472 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 282075 | 5397 | 1261 | 10569 | 159 | 138189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9171 | NULL | NULL | -153634 | 2293 | -155927 | NULL | 0 | -155927 |
| 2083250 | 34648475 | 209436 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 162666 | 46770 | 21533 | 59832 | 1275 | 28489 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130127 | NULL | NULL | -191936 | 0 | -191936 | NULL | 0 | -191936 |
| 2352764 | 35639133 | 6045411 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4738617 | 1306794 | 0 | 84542 | 0 | 30510 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72463 | NULL | NULL | 1119279 | 1088 | 1118191 | NULL | 0 | 1118191 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1939942 | 33733493 | 286789 | 0 | 64945 | 1674311 | 2026045 | 0 | 12344 | 0 | 12344 | 2038389 | NULL | 20144 | 1824172 | 0 | 194073 | 2038389 |
| 2083250 | 34648475 | 106748 | 0 | 2624 | 6344652 | 6454024 | 0 | 85130 | 0 | 85130 | 6539154 | NULL | 1857373 | 4679644 | 0 | 2137 | 6539154 |
| 2352764 | 35639133 | 45379 | 303682 | 255820 | 12149358 | 12754239 | 0 | 66529 | 0 | 66529 | 12820768 | NULL | 3050488 | 8649952 | 0 | 1120328 | 12820768 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203503561 | SIA ANGERN | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 039200 | Mārupe | -18.65 | 5.25 | 7.00 | 2 |
| 40203503561 | SIA ANGERN | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010091 | Centra rajons | 18.78 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203503561 | SIA ANGERN | ir | 08.09.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203503561 | SIA ANGERN | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaujas iela 5, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 045 411 EUR, un peļņa bija 1 118 191 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Angern".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,20.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,42, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026