SIA "TM CARS," (reģ. Nr. 40203504139) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-08-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 99 194 EUR, peļņa 1 955 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Lietotu preču mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203504139 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-08-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ40203504139 |
| Juridiskā adrese | "Ozoliņi", Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 194 EUR | 1 955 EUR | 61 585 EUR | 1 |
| 2024 | 65 720 EUR | 35 217 EUR | 43 283 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.29 | 0.0 | -0.19 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.2 | 0.0 | 0.94 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.47 | 0.00 | 0.92 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.24 | 0.00 | 0.98 | 1 |
| 2024 | -0.02 | 0.03 | 2.17 | 1 |
| 2023 | 0.38 | 0.10 | 0.18 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 99 194 EUR | 65 720 EUR |
| Bruto peļņa | 4 667 EUR | 36 130 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 955 EUR | 35 217 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 955 EUR | 35 217 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 61 585 EUR | 43 283 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 61 585 EUR | 43 283 EUR |
| Pašu kapitāls | 39 972 EUR | 38 017 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 565 EUR | 120 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 15 048 EUR | 5 146 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
9,38 | 360,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,20 | 17,36 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,97 % | 53,59 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,17 % | 81,36 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
4,89 % | 92,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,54 | 0,14 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
17,02 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,61 | 1,52 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,77 % | 81,59 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,68 | 8,53 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TM CARS," ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R.D.A." | 8 357 009 | 149 199 | 1,8 % | 247 | 33 834 | 1 016 (2026 Q3) |
| 2 | "Humana Latvia" SIA | 8 232 255 | 587 429 | 7,1 % | 142 | 57 974 | 1 323 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ILP market" | 6 233 589 | 702 430 | 11,3 % | 105 | 59 368 | 1 241 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "LV Izsoles" | 3 323 487 | 52 438 | 1,6 % | 7 | 474 784 | 1 150 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "UBL" | 2 480 531 | 46 351 | 1,9 % | 54 | 45 936 | 1 431 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRISTĪNE-RR" | 1 524 867 | -260 791 | -17,1 % | 62 | 24 595 | 787 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Balt Art Group" | 1 454 628 | 28 861 | 2,0 % | 2 | 727 314 | *** |
| 8 | SIA "EURO AUTO PARTNERS" | 1 228 354 | 24 402 | 2,0 % | 5 | 245 671 | 810 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMOMET" | 915 732 | -57 435 | -6,3 % | 3 | 305 244 | 1 056 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Fonds Otrā elpa" | 888 440 | 6 196 | 0,7 % | 40 | 22 211 | 894 (2026 Q3) |
| 41 | TM CARS, SIA (šis uzņēmums) | 99 194 | 1 955 | 2,0 % | 2 | 49 597 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203504139 | LV54ZZZ40203504139 | TM CARS, SIA | NULL | TM CARS, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-08-28 | NULL | Talsu nov., Ģibuļu pag., "Ozoliņi" | 3251 | 102937485 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12409205 | 40203504139 | 2023-08-14 | 2023-08-28 10:48:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92950510 | 40203504139 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-04-10 | 2025-04-10 08:29:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2085452 | 34683256 | 40203504139 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-08-28 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-08-11 19:00:51.028 |
| 2350472 | 35606321 | 40203504139 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-22 19:00:12.21 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2085452 | 34683256 | 65720 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29590 | 36130 | 0 | 913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35217 | 0 | 35217 | NULL | 0 | 35217 |
| 2350472 | 35606321 | 99194 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 94527 | 4667 | 0 | 2590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122 | NULL | NULL | 1955 | 0 | 1955 | NULL | 0 | 1955 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2085452 | 34683256 | 2083 | 0 | 0 | 41200 | 43283 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43283 | NULL | 120 | 5146 | 0 | 38017 | 43283 |
| 2350472 | 35606321 | 1325 | 0 | 0 | 60260 | 61585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61585 | NULL | 6565 | 15048 | 0 | 39972 | 61585 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203504139 | TM CARS, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4779 | 051440 | Ģibuļu pag. | -0.02 | 0.03 | 2.17 | 1 |
| 40203504139 | TM CARS, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4511 | 051440 | Ģibuļu pag. | 0.38 | 0.10 | 0.18 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203504139 | TM CARS, SIA | ir | 20.09.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203504139 | TM CARS, SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ozoliņi", Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 99 194 EUR, un peļņa bija 1 955 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 9,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,20.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,68, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Lietotu preču mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Lietotu preču mazumtirdzniecība · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026