SIA "AA Machining" (reģ. Nr. 40203508291) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-09-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 406 829 EUR, peļņa 98 783 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 1,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203508291 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-09-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40203508291 |
| Juridiskā adrese | "Rudzīši", Limbažu pag., Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 406 829 EUR | 98 783 EUR | 249 923 EUR | 5 |
| 2024 | 20 421 EUR | -24 132 EUR | 106 498 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 24.96 | 1.69 | 4.33 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 19.49 | 3.72 | 8.3 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 30.98 | 5.40 | 14.66 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 27.13 | 4.27 | 8.83 | 5 |
| 2024 | 1.62 | 1.14 | 2.02 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 058.47 | ~ 846.01 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 352.63 | ~ 1 042.15 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 389.10 | ~ 1 733.24 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 726.80 | ~ 1 281.44 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 406 829 EUR | 20 421 EUR |
| Bruto peļņa | 406 829 EUR | 20 421 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 98 783 EUR | -24 132 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 98 783 EUR | -24 132 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 249 923 EUR | 106 498 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 77 940 EUR | 22 838 EUR |
| Pašu kapitāls | 77 451 EUR | -21 332 EUR |
| Īstermiņa saistības | 53 987 EUR | 8 526 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 118 485 EUR | 119 304 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-04-19 – 2024-06-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,44 | 2,68 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,41 | 0,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
24,28 % | -118,17 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
39,53 % | -22,66 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
127,54 % | 113,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,23 | -5,99 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
10,90 | -11,27 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,63 | 0,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
55,51 % | -22,62 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,50 | -0,60 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AA Machining" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 49 | AA Machining SIA (šis uzņēmums) | 406 829 | 98 783 | 24,3 % | 4 | 101 707 | 1 058 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203508291 | LV82ZZZ40203508291 | AA Machining SIA | NULL | AA Machining | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-09-15 | NULL | Limbažu nov., Limbažu pag., "Rudzīši" | 4001 | 103680267 | 100016606 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12445561 | 40203508291 | 2023-09-04 | 2023-09-15 12:41:02 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203508291 | 2024-06-12 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 50a788ab |
| 40203508291 | 2024-04-19 | 1775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cff6b114 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92913267 | 40203508291 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-09-15 | 2023-09-15 12:37:17 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024206 | 34401174 | 40203508291 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-09-15 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-05-18 21:00:47.153 |
| 2178671 | 35235619 | 40203508291 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-04-01 17:00:37.179 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024206 | 34401174 | 20421 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 20421 | 35814 | 1354 | 0 | 5419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1966 | NULL | NULL | -24132 | 0 | -24132 | NULL | 0 | -24132 |
| 2178671 | 35235619 | 406829 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 406829 | 360346 | 6506 | 100180 | 31394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9980 | NULL | NULL | 98783 | 0 | 98783 | NULL | 0 | 98783 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024206 | 34401174 | 2529 | 0 | 653 | 19656 | 22838 | 0 | 83660 | 0 | 83660 | 106498 | NULL | 8526 | 119304 | 0 | -21332 | 106498 |
| 2178671 | 35235619 | 47420 | 0 | 28450 | 2070 | 77940 | 0 | 171983 | 0 | 171983 | 249923 | NULL | 53987 | 118485 | 0 | 77451 | 249923 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203508291 | AA Machining SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 035460 | Limbažu pag. | 1.62 | 1.14 | 2.02 | 2 |
| 40203508291 | AA Machining SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 035460 | Limbažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203508291 | AA Machining SIA | ir | 06.11.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203508291 | AA Machining SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Rudzīši", Limbažu pag., Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 406 829 EUR, un peļņa bija 98 783 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,41.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,50, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 620 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 140 EUR un VSAOI 2 020 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026