SIA "RA Darījumi" (reģ. Nr. 40203509013) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-09-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 90 000 EUR, peļņa 153 310 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 333,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203509013 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-09-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV85ZZZ40203509013 |
| Juridiskā adrese | Salacas iela 8, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90 000 EUR | 153 310 EUR | 331 945 EUR | 1 |
| 2024 | 160 000 EUR | 143 107 EUR | 192 008 EUR | 1 |
| 2023 | 35 000 EUR | 34 737 EUR | 35 001 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.66 | 0.42 | 0.33 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.34 | 0.72 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.44 | 0.57 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 24.01 | 0.55 | 0.90 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 90 000 EUR | 160 000 EUR | 35 000 EUR |
| Bruto peļņa | 78 502 EUR | 151 803 EUR | 35 000 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 153 310 EUR | 143 107 EUR | 34 737 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 153 310 EUR | 143 107 EUR | 34 737 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 331 945 EUR | 192 008 EUR | 35 001 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 263 622 EUR | 137 662 EUR | 35 001 EUR |
| Pašu kapitāls | 331 155 EUR | 177 845 EUR | 34 738 EUR |
| Īstermiņa saistības | 790 EUR | 14 163 EUR | 263 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
333,70 | 9,72 | 133,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
333,70 | 9,72 | 133,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
170,34 % | 89,44 % | 99,25 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
46,19 % | 74,53 % | 99,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
46,30 % | 80,47 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,08 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,27 | 0,83 | 1,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
46,30 % | 80,47 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
179,18 | 9,67 | 61,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RA Darījumi" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "toplogistic" | 106 377 010 | 155 835 | 0,1 % | 117 | 909 205 | 1 663 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "JOOM" | 47 895 016 | -2 169 566 | -4,5 % | 11 | 4 354 092 | 7 622 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "ENAMINE LV" | 35 681 731 | 109 353 | 0,3 % | 73 | 488 791 | 1 822 (2026 Q2) |
| 4 | AS Jungent Latvia | 35 417 062 | 354 596 | 1,0 % | 60 | 590 284 | 2 496 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "PRAX CW" | 26 674 449 | 467 290 | 1,8 % | 52 | 512 970 | 1 284 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "ASKtrade" | 24 072 921 | 125 557 | 0,5 % | 4 | 6 018 230 | 904 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Alwark" | 21 559 851 | 1 228 915 | 5,7 % | 73 | 295 340 | 3 160 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Latvijas tirgotāju savienība" | 11 921 994 | 1 040 183 | 8,7 % | 20 | 596 100 | 2 424 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "LV-SBS" | 9 678 005 | 1 168 783 | 12,1 % | 26 | 372 231 | 1 396 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Etepek" | 8 672 952 | 747 132 | 8,6 % | 6 | 1 445 492 | 1 975 (2026 Q2) |
| 259 | RA Darījumi SIA (šis uzņēmums) | 90 000 | 153 310 | 170,3 % | 1 | 90 000 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203509013 | LV85ZZZ40203509013 | RA Darījumi SIA | NULL | RA Darījumi | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-09-19 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Salacas iela 8 | 4201 | 101177748 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12451217 | 40203509013 | 2023-09-12 | 2023-09-19 15:30:40 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92967149 | 40203509013 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2026-01-06 | 2026-01-06 08:33:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1856659 | 33355402 | 40203509013 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-09-19 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-25 19:00:37.312 |
| 1986531 | 34278677 | 40203509013 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-22 23:01:39.795 |
| 2168693 | 35222105 | 40203509013 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-30 23:01:44.98 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1856659 | 33355402 | 35000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 35000 | 0 | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 34737 | 0 | 34737 | NULL | 0 | 34737 |
| 1986531 | 34278677 | 160000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8197 | 151803 | 0 | 4290 | 221 | 4627 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 143107 | 0 | 143107 | NULL | 0 | 143107 |
| 2168693 | 35222105 | 90000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11498 | 78502 | 0 | 12241 | 100027 | 12978 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 153310 | 0 | 153310 | NULL | 0 | 153310 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1856659 | 33355402 | 1 | 0 | 35000 | 0 | 35001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35001 | NULL | 263 | 0 | 0 | 34738 | 35001 |
| 1986531 | 34278677 | 16412 | 0 | 121250 | 0 | 137662 | 2 | 54344 | 0 | 54346 | 192008 | NULL | 14163 | 0 | 0 | 177845 | 192008 |
| 2168693 | 35222105 | 239622 | 0 | 24000 | 0 | 263622 | 4231 | 64092 | 0 | 68323 | 331945 | NULL | 790 | 0 | 0 | 331155 | 331945 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203509013 | RA Darījumi SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 054010 | Valmiera | 24.01 | 0.55 | 0.90 | 1 |
| 40203509013 | RA Darījumi SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 054010 | Valmiera | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203509013 | RA Darījumi SIA | ir | 19.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203509013 | RA Darījumi SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92870783 | NULL | 40103766755 | LEGAL_ENTITY | RA Darījumi SIA | NULL | NULL | 40203509013 | 934 | 1 | EUR | 2024-10-10 | 2024-10-18 | 2024-10-18 11:03:39 |
Juridiskā adrese ir Salacas iela 8, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 90 000 EUR, un peļņa bija 153 310 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 333,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 333,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 179,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 24 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 550 EUR un VSAOI 900 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026