SIA "PACS GROUP" (reģ. Nr. 40203512615) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-10-04. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 30 543 EUR, peļņa 2 143 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,37 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203512615 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-10-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ40203512615 |
| Juridiskā adrese | Ganību dambis 26A, Rīga, LV-1005 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30 543 EUR | 2 143 EUR | 6 096 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.25 | 0.13 | 1.13 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.49 | 0.0 | 1.49 | 0 |
| 2024 | 8.00 | 1.00 | 1.76 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 30 543 EUR |
| Bruto peļņa | 3 170 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 143 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 143 EUR |
| Pozīcija | 2024 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 096 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 038 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 943 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 153 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,37 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
35,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
43,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,23 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
154,07 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
43,64 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PACS GROUP" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PATA" | 223 790 254 | -3 195 695 | -1,4 % | 245 | 913 430 | 2 501 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "OPTIMERA LATVIA" | 58 403 792 | 2 483 404 | 4,3 % | 121 | 482 676 | 2 423 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "IBIZA" | 49 132 603 | 1 033 377 | 2,1 % | 51 | 963 384 | 2 465 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ACA Timber" | 44 569 438 | -103 084 | -0,2 % | 37 | 1 204 579 | 3 411 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "EVA-SAT" | 40 389 429 | 125 882 | 0,3 % | 177 | 228 189 | 1 878 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "BONO TRADE" | 37 052 854 | 496 047 | 1,3 % | 39 | 950 073 | 1 706 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RĪGAS BŪVSERVISS" | 35 002 591 | 628 530 | 1,8 % | 78 | 448 751 | 1 558 (2026 Q3) |
| 8 | SIA LSEZ "LASKANA" | 32 182 922 | 174 249 | 0,5 % | 76 | 423 460 | 2 160 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "REATON" | 28 859 883 | -1 409 750 | -4,9 % | 278 | 103 813 | 2 016 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LASKANA-MEŽS" | 24 834 593 | 35 035 | 0,1 % | 50 | 496 692 | 2 694 (2026 Q3) |
| 490 | SIA PACS GROUP (šis uzņēmums) | 30 543 | 2 143 | 7,0 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203512615 | LV25ZZZ40203512615 | SIA PACS GROUP | SIA | PACS GROUP | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-10-04 | NULL | Rīga, Ganību dambis 26A | 1005 | 106199670 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12472036 | 40203512615 | 2023-09-06 | 2023-09-29 09:47:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92914594 | 40203512615 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-10-04 | 2023-10-04 13:32:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075833 | 34565233 | 40203512615 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-10-04 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-16 21:00:06.832 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075833 | 34565233 | 30543 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27373 | 3170 | 15 | 1002 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 14 | NULL | NULL | 2143 | 0 | 2143 | NULL | 0 | 2143 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075833 | 34565233 | 2454 | 0 | 2584 | 0 | 5038 | 0 | 1058 | 0 | 1058 | 6096 | NULL | 1153 | 0 | 0 | 4943 | 6096 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91394732 | 40203512615 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2026-05-27 | 30.4/17.19.3/52354 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203512615 | SIA PACS GROUP | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4683 | 010096 | Ziemeļu rajons | 8.00 | 1.00 | 1.76 | 0 |
| 40203512615 | SIA PACS GROUP | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4673 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203512615 | SIA PACS GROUP | nav | 19.10.2023 | nav | nav | 07.10.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203512615 | SIA PACS GROUP | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ganību dambis 26A, Rīga, LV-1005.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 30 543 EUR, un peļņa bija 2 143 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 4,37 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,37.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 9,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 000 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 000 EUR un VSAOI 1 760 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026