Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Manuša"

SIA "Manuša" (reģ. Nr. 40203513108) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-10-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 134 910 EUR, peļņa 27 628 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 2,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Zobārstu prakses

Reģistrācijas Nr.40203513108
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2023-10-06
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV03ZZZ40203513108
Juridiskā adrese Rīgas iela 24A, Vecumnieki, Vecumnieku pag., Bauskas nov., LV-3933

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 134 910 EUR 27 628 EUR 47 318 EUR 4
2024 0 EUR -11 746 EUR 11 209 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 10.78 3.59 7.19 5
2026. gada 2. ceturksnis 9.95 3.05 6.9 5
2026. gada 1. ceturksnis 8.53 2.72 5.81 5
2025. gada 4. ceturksnis 8.75 2.95 5.79 6

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 406.08 ~ 1 077.79
2026. gada 2. ceturksnis 1 349.37 ~ 1 039.98
2026. gada 1. ceturksnis 1 136.21 ~ 897.85
2025. gada 4. ceturksnis 943.58 ~ 759.21

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 134 910 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 38 942 EUR -11 316 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 27 628 EUR -11 746 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 27 628 EUR -11 746 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 47 318 EUR 11 209 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 27 074 EUR 3 290 EUR
Pašu kapitāls 16 882 EUR -10 746 EUR
Īstermiņa saistības 13 168 EUR 3 681 EUR
Ilgtermiņa saistības 17 268 EUR 18 274 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)15 000 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 5 000 €

  • 5 000 € 2024-11-28
    Bauskas novada pašvaldība: Par līdzfinansējuma piešķiršanu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai "Īsteno savu ideju Bauskas novadā"

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-28 – 2024-11-28 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 286. no 553

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,06 0,89
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,71 0,55
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
20,48 % —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
58,39 % -104,79 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
163,65 % 109,31 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,80 -2,04
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,85 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
80,90 % -156,03 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,41 -4,30

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Manuša" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8623)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 553 uzņēmumi 286. vieta pēc apgrozījuma 143. vieta pēc peļņas Zobārstu prakses
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts"33 196 81971 9620,2 %53661 9343 017 (2026 Q3)
2SIA "ADENTA"7 056 454-9 422-0,1 %9078 4052 847 (2026 Q3)
3SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika"5 824 9611 426 59724,5 %6491 0152 682 (2026 Q3)
4SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA"4 506 721156 0933,5 %11240 2391 621 (2026 Q3)
5SIA "Dental Art"4 303 295112 4142,6 %8153 1272 689 (2026 Q3)
6SIA "KLĪNIKA DENTA"3 988 210182 7484,6 %8646 3752 476 (2026 Q3)
7SIA "Molārs M G"3 289 609309 5529,4 %3496 7532 314 (2026 Q3)
8"GOLDENT" SIA3 273 029-39 277-1,2 %9534 4531 860 (2026 Q3)
9SIA "SKY DREAM CLINIC"3 190 422208 2876,5 %6350 6422 321 (2026 Q3)
10DentBaltic SIA3 137 26174 6042,4 %5953 1742 794 (2026 Q3)
286SIA Manuša (šis uzņēmums)134 91027 62820,5 %526 9821 406 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Manuša"
8623 Zobārstu prakses
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203513108 LV03ZZZ40203513108 SIA Manuša SIA Manuša NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2023-10-06 NULL Bauskas nov., Vecumnieku pag., Vecumnieki, Rīgas iela 24A 3933 101604003 100016575 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12486344 40203513108 2023-10-04 2023-10-06 10:31:16

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203513108 2024-11-28 5000 Bauskas novada pašvaldība Par līdzfinansējuma piešķiršanu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai "Īsteno savu ideju Bauskas novadā" 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 52a7daed

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92914742 40203513108 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1000 EUR 2023-10-06 2023-10-06 10:24:29

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2090420 34852251 40203513108 DokGPv1 UGP 2024 2023-10-06 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-10-17 19:00:41.591
2223936 35339385 40203513108 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-05-07 17:00:19.892

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2090420 34852251 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11316 -11316 0 430 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -11746 0 -11746 NULL 0 -11746
2223936 35339385 134910 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 95968 38942 428 7953 539 3472 0 0 0 0 0 NULL NULL 27628 0 27628 NULL 0 27628

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2090420 34852251 1556 0 452 1282 3290 0 7919 0 7919 11209 NULL 3681 18274 0 -10746 11209
2223936 35339385 22046 0 440 4588 27074 0 20244 0 20244 47318 NULL 13168 17268 0 16882 47318

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203513108 SIA Manuša 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8623 025560 Vecumnieku pag. 0.00 0.00 0.00 0
40203513108 SIA Manuša 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8623 025560 Vecumnieku pag. 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203513108 SIA Manuša A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Manuša" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Rīgas iela 24A, Vecumnieki, Vecumnieku pag., Bauskas nov., LV-3933.

Kāds bija SIA "Manuša" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 134 910 EUR, un peļņa bija 27 628 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Manuša" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "Manuša" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,71.

Kāds ir SIA "Manuša" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "Manuša" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Manuša" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Zobārstu prakses — Bauskas novads

Visa nozare: Zobārstu prakses · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026