SIA "Rumi Cosmetiques" (reģ. Nr. 40203513127) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-10-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 841 537 EUR, peļņa 13 834 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203513127 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-10-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV72ZZZ40203513127 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 57A - 4, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 841 537 EUR | 13 834 EUR | 931 038 EUR | 3 |
| 2024 | 4 630 726 EUR | 88 347 EUR | 395 168 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 17.68 | 9.03 | 14.75 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 22.64 | 8.82 | 14.43 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 24.37 | 9.52 | 15.83 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 13.45 | 5.19 | 9.11 | 4 |
| 2024 | 47.58 | 14.05 | 24.54 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 884.52 | ~ 2 063.58 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 821.94 | ~ 2 021.85 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3 095.73 | ~ 2 204.40 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 226.95 | ~ 1 614.92 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 841 537 EUR | 4 630 726 EUR |
| Bruto peļņa | 3 695 396 EUR | 2 502 112 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 50 487 EUR | 210 847 EUR |
| UIN nodoklis | 25 000 EUR | 24 500 EUR |
| Tīrā peļņa | 13 834 EUR | 88 347 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 931 038 EUR | 395 168 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 912 892 EUR | 383 291 EUR |
| Pašu kapitāls | 16 634 EUR | 91 147 EUR |
| Īstermiņa saistības | 914 404 EUR | 304 021 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,00 | 1,26 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,68 | 0,58 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,20 % | 1,91 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,49 % | 22,36 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
83,17 % | 96,93 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
54,97 | 3,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,35 | 11,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
303,52 % | 231,33 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,52 | 13,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Rumi Cosmetiques" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" (šis uzņēmums) | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203513127 | LV72ZZZ40203513127 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rumi Cosmetiques" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Rumi Cosmetiques | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-10-06 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 57A - 4 | 1010 | 118245263 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12486333 | 40203513127 | 2023-09-25 | 2023-10-06 10:29:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92914744 | 40203513127 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-10-06 | 2023-10-06 10:31:59 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090439 | 34852299 | 40203513127 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-10-06 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-10-17 21:00:13.546 |
| 2353243 | 35651071 | 40203513127 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-08-14 17:00:31.49 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090439 | 34852299 | 4630726 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2128614 | 2502112 | 2233782 | 41432 | 2754 | 18805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 210847 | 24500 | 186347 | NULL | 98000 | 88347 |
| 2353243 | 35651071 | 6841537 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3146141 | 3695396 | 3591898 | 56418 | 2694 | 1448 | 0 | 0 | 2161 | 0 | 0 | NULL | NULL | 50487 | 25000 | 25487 | NULL | 11653 | 13834 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090439 | 34852299 | 167294 | 0 | 7915 | 208082 | 383291 | 0 | 10517 | 1360 | 11877 | 395168 | NULL | 304021 | 0 | 0 | 91147 | 395168 |
| 2353243 | 35651071 | 516830 | 0 | 107792 | 288270 | 912892 | 0 | 17106 | 1040 | 18146 | 931038 | NULL | 914404 | 0 | 0 | 16634 | 931038 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203513127 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rumi Cosmetiques" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 47.58 | 14.05 | 24.54 | 2 |
| 40203513127 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rumi Cosmetiques" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203513127 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rumi Cosmetiques" | ir | 05.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203513127 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rumi Cosmetiques" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 57A - 4, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 841 537 EUR, un peļņa bija 13 834 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,52, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 47 580 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 14 050 EUR un VSAOI 24 540 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026