SIA "HALSIEN" (reģ. Nr. 40203514264) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-10-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 221 161 EUR, zaudējumi 2 981 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203514264 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-10-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ40203514264 |
| Juridiskā adrese | Duntes iela 7A, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 221 161 EUR | -2 981 EUR | 179 877 EUR | 1 |
| 2024 | 609 847 EUR | 50 288 EUR | 141 713 EUR | 1 |
| 2023 | 81 338 EUR | 10 093 EUR | 63 528 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.92 | 0.59 | 0.9 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.38 | 0.47 | 0.9 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.79 | 0.42 | 0.84 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.08 | 0.56 | 1.17 | 2 |
| 2024 | 65.54 | 2.54 | 4.14 | 1 |
| 2023 | 7.09 | 0.11 | 0.18 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 221 161 EUR | 609 847 EUR | 81 338 EUR |
| Bruto peļņa | 22 399 EUR | 92 374 EUR | 15 176 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 046 EUR | 59 038 EUR | 10 093 EUR |
| UIN nodoklis | 935 EUR | 4 044 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 981 EUR | 50 288 EUR | 10 093 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 179 877 EUR | 141 713 EUR | 63 528 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 176 989 EUR | 138 324 EUR | 63 173 EUR |
| Pašu kapitāls | 46 367 EUR | 53 088 EUR | 10 094 EUR |
| Īstermiņa saistības | 128 510 EUR | 88 625 EUR | 53 434 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 5 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,38 | 1,56 | 1,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,49 | 0,41 | 0,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,35 % | 8,25 % | 12,41 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,66 % | 35,49 % | 15,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-6,43 % | 94,73 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,88 | 1,67 | 5,29 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-11,25 | 15,16 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,23 | 4,30 | 1,28 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-3,66 % | 119,06 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,75 | 6,50 | 2,10 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HALSIEN" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Fresh Food Logistics" | 122 276 010 | 283 364 | 0,2 % | 99 | 1 235 111 | 1 770 (2026 Q3) |
| 2 | Mars Latvia SIA | 57 480 441 | 5 203 516 | 9,1 % | 26 | 2 210 786 | 3 388 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "GEMOSS" | 41 848 891 | 1 031 598 | 2,5 % | 226 | 185 172 | 1 635 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VOLDEMĀRS" | 23 396 818 | 393 308 | 1,7 % | 165 | 141 799 | 1 923 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "FUDEKS" | 17 716 225 | 2 369 365 | 13,4 % | 39 | 454 262 | 1 272 (2026 Q3) |
| 6 | TNG SIA | 15 312 551 | 261 281 | 1,7 % | 77 | 198 864 | 1 556 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STREAM DISTRIBUTION" | 11 109 898 | 64 176 | 0,6 % | 8 | 1 388 737 | 3 446 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "FUTURUS FOOD" | 11 051 204 | 319 329 | 2,9 % | 86 | 128 502 | 1 458 (2026 Q3) |
| 9 | SIA KME LINE | 10 284 935 | -149 709 | -1,5 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SAULĪTE PĀRTIKAS GRUPA" | 8 650 327 | 402 195 | 4,6 % | 6 | 1 441 721 | 2 712 (2026 Q3) |
| 54 | SIA "HALSIEN" (šis uzņēmums) | 221 161 | -2 981 | -1,3 % | 2 | 110 581 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203514264 | LV25ZZZ40203514264 | SIA "HALSIEN" | SIA | HALSIEN | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-10-11 | NULL | Rīga, Duntes iela 7A | 1013 | 106730761 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12495724 | 40203514264 | 2023-10-05 | 2023-10-11 15:45:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92929930 | 40203514264 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-05-22 | 2024-05-22 14:50:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1873495 | 33418966 | 40203514264 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-10-11 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-14 19:01:00.654 |
| 2044859 | 34472488 | 40203514264 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-31 23:01:09.212 |
| 2351347 | 35618193 | 40203514264 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-29 17:00:31.952 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1873495 | 33418966 | 81338 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66162 | 15176 | 4278 | 805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10093 | 0 | 10093 | NULL | 0 | 10093 |
| 2044859 | 34472488 | 609847 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 517473 | 92374 | 27433 | 1733 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4170 | NULL | NULL | 59038 | 4044 | 54994 | NULL | 4706 | 50288 |
| 2351347 | 35618193 | 221161 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 198762 | 22399 | 21704 | 2574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 167 | NULL | NULL | -2046 | 935 | -2981 | NULL | 0 | -2981 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1873495 | 33418966 | 7446 | 0 | 22520 | 33207 | 63173 | 0 | 355 | 0 | 355 | 63528 | NULL | 53434 | 0 | 0 | 10094 | 63528 |
| 2044859 | 34472488 | 17598 | 0 | 18641 | 102085 | 138324 | 0 | 2989 | 400 | 3389 | 141713 | NULL | 88625 | 0 | 0 | 53088 | 141713 |
| 2351347 | 35618193 | 4077 | 0 | 58882 | 114030 | 176989 | 0 | 2488 | 400 | 2888 | 179877 | NULL | 128510 | 5000 | 0 | 46367 | 179877 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203514264 | SIA "HALSIEN" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4639 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 65.54 | 2.54 | 4.14 | 1 |
| 40203514264 | SIA "HALSIEN" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4639 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 7.09 | 0.11 | 0.18 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203514264 | SIA "HALSIEN" | ir | 26.10.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203514264 | SIA "HALSIEN" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Duntes iela 7A, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 221 161 EUR, un zaudējumi bija 2 981 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,49.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,75, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 65 540 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 540 EUR un VSAOI 4 140 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026