SIA "GRUDERS" (reģ. Nr. 40203518779) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-11-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 941 704 EUR, peļņa 36 381 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,73 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Kokmateriālu un būvmateriālu vairumtirdzniecības aģentu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203518779 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-11-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV49ZZZ40203518779 |
| Juridiskā adrese | "Roziņi", Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 941 704 EUR | 36 381 EUR | 140 631 EUR | 2 |
| 2024 | 468 956 EUR | 23 042 EUR | 62 114 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 17.83 | 1.16 | 5.34 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 13.08 | 0.57 | 2.01 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.20 | 0.75 | 1.79 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 13.50 | 0.51 | 1.50 | 2 |
| 2024 | 11.45 | 1.29 | 2.89 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 044.29 | ~ 836.56 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 393.08 | ~ 351.80 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 941 704 EUR | 468 956 EUR |
| Bruto peļņa | 44 487 EUR | 27 902 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 36 381 EUR | 23 042 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 36 381 EUR | 23 042 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 140 631 EUR | 62 114 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 140 631 EUR | 62 114 EUR |
| Pašu kapitāls | 59 433 EUR | 23 052 EUR |
| Īstermiņa saistības | 81 198 EUR | 39 062 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,73 | 1,59 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,73 | 1,59 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,86 % | 4,91 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
25,87 % | 37,10 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
61,21 % | 99,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,37 | 1,69 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,70 | 7,55 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
61,21 % | 99,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,46 | 9,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GRUDERS" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Greenterra" | 32 622 352 | 3 018 237 | 9,3 % | 14 | 2 330 168 | 3 081 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "PGS RDB Baltic" | 17 511 519 | 296 578 | 1,7 % | 7 | 2 501 646 | 2 373 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "KOMPĀNIJA AVOTIŅI" | 15 076 111 | 29 795 | 0,2 % | 175 | 86 149 | 1 587 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Baltic Wood Trade" | 13 289 037 | -570 022 | -4,3 % | 24 | 553 710 | 2 370 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Forestus" | 10 052 012 | 341 420 | 3,4 % | 3 | 3 350 671 | 1 385 (2026 Q3) |
| 6 | SIA SE DISTRIBUTION | 8 655 566 | 377 453 | 4,4 % | 7 | 1 236 509 | 1 485 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ROCKWOOL" | 8 634 955 | 680 805 | 7,9 % | 4 | 2 158 739 | 4 972 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Baltic Board" | 7 898 890 | -122 528 | -1,6 % | 4 | 1 974 723 | 1 088 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LDV" | 7 724 093 | -13 701 | -0,2 % | 9 | 858 233 | 1 871 (2026 Q3) |
| 10 | SIA ALBIONUS | 7 503 670 | 28 312 | 0,4 % | 8 | 937 959 | 2 482 (2026 Q3) |
| 62 | SIA GRUDERS (šis uzņēmums) | 941 704 | 36 381 | 3,9 % | 5 | 188 341 | 1 044 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203518779 | LV49ZZZ40203518779 | SIA GRUDERS | SIA | GRUDERS | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-11-01 | NULL | Bauskas nov., Iecavas pag., "Roziņi" | 3913 | 104323857 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12533179 | 40203518779 | 2023-10-25 | 2023-11-01 10:32:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92916497 | 40203518779 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2023-11-01 | 2023-11-01 10:32:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074677 | 34554938 | 40203518779 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-11-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-12 05:02:50.079 |
| 2119745 | 35106979 | 40203518779 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-02-23 21:00:39.606 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074677 | 34554938 | 468956 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 441054 | 27902 | 1074 | 3786 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23042 | 0 | 23042 | NULL | 0 | 23042 |
| 2119745 | 35106979 | 941704 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 897217 | 44487 | 1617 | 5327 | 1 | 1163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36381 | 0 | 36381 | NULL | 0 | 36381 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074677 | 34554938 | 11793 | 0 | 50321 | 0 | 62114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62114 | NULL | 39062 | 0 | 0 | 23052 | 62114 |
| 2119745 | 35106979 | 74731 | 0 | 65900 | 0 | 140631 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140631 | NULL | 81198 | 0 | 0 | 59433 | 140631 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203518779 | SIA GRUDERS | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4613 | 025460 | Iecavas pag. | 11.45 | 1.29 | 2.89 | 1 |
| 40203518779 | SIA GRUDERS | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4613 | 025460 | Iecavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203518779 | SIA GRUDERS | ir | 26.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203518779 | SIA GRUDERS | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Roziņi", Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 941 704 EUR, un peļņa bija 36 381 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,73 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,73.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,46, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 290 EUR un VSAOI 2 890 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kokmateriālu un būvmateriālu vairumtirdzniecības aģentu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Kokmateriālu un būvmateriālu vairumtirdzniecības aģentu darbība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026