SIA "Emy Solutions" (reģ. Nr. 40203526314) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 747 651 EUR, peļņa 493 394 EUR, darbinieku skaits: 21. Kopējais likviditātes koeficients: 2,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203526314 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV13ZZZ40203526314 |
| Juridiskā adrese | Kalvenes iela 22A, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 747 651 EUR | 493 394 EUR | 1 378 573 EUR | 21 |
| 2024 | 963 808 EUR | -289 662 EUR | 927 138 EUR | 24 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 340.68 | 57.9 | 109.44 | 25 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 311.73 | 49.00 | 88.16 | 27 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 180.51 | 41.67 | 75.36 | 24 |
| 2024 | 395.45 | 133.37 | 240.47 | 23 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4 280.43 | ~ 2 994.34 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3 192.71 | ~ 2 269.07 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3 070.30 | ~ 2 177.25 |
| 2024 | 2 555.79 | ~ 1 811.33 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (240.47 * 1000) / 0.3409 ) / 23 / 12 = 2 555.79 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 555.79 * 0.105 = 268.36 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.81%): (2 555.79 - 268.36 - 0.00) * 0.2081 ≈ 476.10 EUR
4. Neto alga: 2 555.79 - 268.36 - 476.10 = ~ 1 811.33 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 747 651 EUR | 963 808 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 940 237 EUR | -26 927 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 500 725 EUR | -281 880 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 7 331 EUR | 7 782 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 493 394 EUR | -289 662 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 378 573 EUR | 927 138 EUR | 2 800 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 151 182 EUR | 672 050 EUR | 2 800 EUR |
| Pašu kapitāls | 211 417 EUR | -237 705 EUR | 2 800 EUR |
| Īstermiņa saistības | 433 156 EUR | 445 843 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 734 000 EUR | 719 000 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-07-18 – 2026-08-20 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,66 | 1,51 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,66 | 1,51 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
28,23 % | -30,05 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
35,79 % | -31,24 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
233,37 % | 121,86 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,52 | -4,90 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
18,08 | -8,06 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,27 | 1,04 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
56,07 % | -52,10 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,04 | 0,07 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Emy Solutions" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 252 452 | 1 417 675 | 1,7 % | 526 | 162 077 | 3 421 (2026 Q2) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 367 | 105 803 | 4 068 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 47 | 742 263 | 4 325 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 261 | 108 033 | 5 630 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 536 | 50 442 | 2 616 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 340 (2026 Q2) |
| 7 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 247 | 96 116 | 3 460 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 34 | 685 379 | 3 863 (2026 Q2) |
| 9 | RealTime SIA | 21 939 323 | 1 047 778 | 4,8 % | 366 | 59 944 | 2 502 (2026 Q2) |
| 10 | Tieto Latvia SIA | 20 681 808 | 2 179 335 | 10,5 % | 363 | 56 975 | 2 562 (2026 Q2) |
| 119 | SIA "Emy Solutions" (šis uzņēmums) | 1 747 651 | 493 394 | 28,2 % | 25 | 69 906 | 4 280 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203526314 | LV13ZZZ40203526314 | SIA "Emy Solutions" | SIA | Emy Solutions | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-06 | NULL | Rīga, Kalvenes iela 22A | 1058 | 105663040 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90016505 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40003428044 | 40203526314 | 2023-12-06 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203526314 | 2026-08-20 | 20000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | Sadarbības tīklu programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | e7081f6a |
| 40203526314 | 2026-08-06 | 199.3 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | ad1ab33f |
| 40203526314 | 2026-04-16 | 795 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 40203526314 | 2026-03-27 | 667.62 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | e1e4123e |
| 40203526314 | 2026-02-26 | 149.4 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 536fe342 |
| 40203526314 | 2026-02-26 | 0 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 536fe342 |
| 40203526314 | 2025-09-30 | 3000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 5.1.1.2.i investīcija "Atbalsta instruments pētniecībai un internacionalizācijai” trešās kārta" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203526314 | 2025-08-20 | 4500 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | e9175b87 |
| 40203526314 | 2025-07-18 | 40000 | SIA "FNG invest" | ESF 2021-2027.g 1.2.1.1. Atbalsts jaunu produktu attīstībai un internacionalizācijai, 1. kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b2f8ec58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92918871 | 40203526314 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-12-06 | 2023-12-06 10:10:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048589 | 34482546 | 40203526314 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2025-06-02 19:02:24.707 |
| 2090338 | 34849788 | 40203526314 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-12-06 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-10-16 19:00:30.741 |
| 2133904 | 35148201 | 40203526314 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 21 | ONES | EUR | 2026-03-10 17:00:30.526 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048589 | 34482546 | 963808 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 990735 | -26927 | 174718 | 49040 | 772 | 839 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31128 | NULL | NULL | -281880 | 7782 | -289662 | NULL | 0 | -289662 |
| 2090338 | 34849788 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2133904 | 35148201 | 1747651 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 807414 | 940237 | 115415 | 265097 | 499 | 30175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29324 | NULL | NULL | 500725 | 7331 | 493394 | NULL | 0 | 493394 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048589 | 34482546 | 98424 | 0 | 573626 | 0 | 672050 | 0 | 912 | 254176 | 255088 | 927138 | NULL | 445843 | 719000 | 0 | -237705 | 927138 |
| 2090338 | 34849788 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2800 | 2800 |
| 2133904 | 35148201 | 1042856 | 0 | 108326 | 0 | 1151182 | 0 | 924 | 226467 | 227391 | 1378573 | NULL | 433156 | 734000 | 0 | 211417 | 1378573 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203526314 | SIA "Emy Solutions" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 395.45 | 133.37 | 240.47 | 23 |
| 40203526314 | SIA "Emy Solutions" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203526314 | SIA "Emy Solutions" | ir | 12.01.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203526314 | SIA "Emy Solutions" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalvenes iela 22A, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 747 651 EUR, un peļņa bija 493 394 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 21 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 555.79 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 811.33 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 395 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 133 370 EUR un VSAOI 240 470 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026