SIA "TOLMETS LATVIJA" (reģ. Nr. 40203528230) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 87 120 550 EUR, peļņa 1 857 917 EUR, darbinieku skaits: 72. Kopējais likviditātes koeficients: 1,10 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203528230 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV79ZZZ40203528230 |
| Juridiskā adrese | Hika iela 5, Liepāja, LV-3401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87 120 550 EUR | 1 857 917 EUR | 13 968 315 EUR | 72 |
| 2024 | 37 693 092 EUR | 286 616 EUR | 12 060 492 EUR | 30 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -27.1 | 160.72 | 224.6 | 72 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -279.82 | 119.91 | 204.42 | 73 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -286.66 | 119.71 | 184.60 | 72 |
| 2024 | -69.99 | 119.91 | 209.62 | 28 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3 050.20 | ~ 2 174.05 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 738.12 | ~ 1 965.96 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 506.98 | ~ 1 801.64 |
| 2024 | 1 830.06 | ~ 1 310.33 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (209.62 * 1000) / 0.3409 ) / 28 / 12 = 1 830.06 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 830.06 * 0.105 = 192.16 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 830.06 - 192.16 - 0.00) * 0.2 ≈ 327.58 EUR
4. Neto alga: 1 830.06 - 192.16 - 327.58 = ~ 1 310.33 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 87 120 550 EUR | 37 693 092 EUR |
| Bruto peļņa | 4 751 308 EUR | 1 341 258 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 858 817 EUR | 286 778 EUR |
| UIN nodoklis | 900 EUR | 162 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 857 917 EUR | 286 616 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 968 315 EUR | 12 060 492 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 859 052 EUR | 11 267 422 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 244 533 EUR | 386 616 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 723 782 EUR | 11 673 876 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 1 līgumam summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-06-27 – 2024-09-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Dati ir no uzņēmuma paša iesniegtā gada pārskata par atkritumiem (veidlapa Nr. 3). Atkritumu radīšana pati par sevi nav pārkāpums — pārskats jāiesniedz visiem, kas pārsniedz noteiktos apjomus. Avots: VVD APUS gada pārskati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,10 | 0,97 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,29 | 0,22 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,13 % | 0,76 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
13,30 % | 2,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
82,78 % | 74,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,22 | 30,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,24 | 3,13 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
82,82 % | 74,18 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,91 | 3,21 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TOLMETS LATVIJA" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "TOLMETS" | 260 391 495 | 4 702 320 | 1,8 % | 24 | 10 849 646 | 4 962 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "TOLMETS LATVIJA" (šis uzņēmums) | 87 120 550 | 1 857 917 | 2,1 % | 72 | 1 210 008 | 3 050 (2026 Q2) |
| 3 | "Cronimet Latvia" SIA | 41 421 194 | 80 290 | 0,2 % | 12 | 3 451 766 | 3 321 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "TM Recycling" | 31 573 381 | 240 327 | 0,8 % | 66 | 478 385 | 2 098 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "TOLMETS KURZEME" | 10 969 601 | 300 084 | 2,7 % | 46 | 238 470 | 1 488 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "EcoLead" | 9 777 770 | -2 402 859 | -24,6 % | 3 | 3 259 257 | 12 669 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "TOLMETS VIDZEME" | 9 650 905 | 448 602 | 4,6 % | 41 | 235 388 | 1 832 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "REF MINERALS" | 9 464 642 | 643 351 | 6,8 % | 27 | 350 542 | 2 167 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EURO LOM" | 8 645 918 | 599 848 | 6,9 % | 35 | 247 026 | 1 506 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "FERO M" | 8 561 711 | 64 423 | 0,8 % | 31 | 276 184 | 1 182 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528230 | LV79ZZZ40203528230 | SIA "TOLMETS LATVIJA" | SIA | TOLMETS LATVIJA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-15 | NULL | Liepāja, Hika iela 5 | 3401 | 101693854 | 0 | 100003044 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12617464 | 40203528230 | 2023-12-05 | 2023-12-15 16:03:49 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528230 | 2024-09-17 | 34896 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f751b33 |
| 40203528230 | 2024-06-27 | 1775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cff6b114 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92919277 | 40203528230 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100000 | EUR | 2023-12-15 | 2023-12-15 16:05:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2084487 | 34664450 | 40203528230 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-15 | 2024-12-31 | 30 | ONES | EUR | 2025-07-31 21:00:48.646 |
| 2352061 | 35626322 | 40203528230 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 72 | ONES | EUR | 2026-08-01 03:00:05.121 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2084487 | 34664450 | 37693092 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36351834 | 1341258 | 656605 | 397229 | 0 | 646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 286778 | 162 | 286616 | NULL | 0 | 286616 |
| 2352061 | 35626322 | 87120550 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 82369242 | 4751308 | 1929487 | 921344 | 3177 | 44837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1858817 | 900 | 1857917 | NULL | 0 | 1857917 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2084487 | 34664450 | 1741577 | 0 | 863977 | 8661868 | 11267422 | 0 | 787875 | 5195 | 793070 | 12060492 | NULL | 11673876 | 0 | 0 | 386616 | 12060492 |
| 2352061 | 35626322 | 1293839 | 0 | 2070209 | 9495004 | 12859052 | 0 | 957304 | 151959 | 1109263 | 13968315 | NULL | 11723782 | 0 | 0 | 2244533 | 13968315 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2084487 | 34664450 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 286778 | 324200 | 2472231 | 0 | -162 | NULL | 2472069 | 0 | 0 | -830492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -830492 | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100000 | 0 | 1741577 | 0 | 1741577 |
| 2352061 | 35626322 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1858817 | 2065717 | 75834 | 0 | -299 | NULL | 75535 | 0 | 0 | -512116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -512116 | 0 | 2399 | 0 | -1283 | 0 | 0 | 1116 | -12273 | -447738 | 1741577 | 1293839 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528230 | SIA "TOLMETS LATVIJA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4687 | 005000 | Liepāja | -69.99 | 119.91 | 209.62 | 28 |
| 40203528230 | SIA "TOLMETS LATVIJA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4677 | 005000 | Liepāja | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528230 | SIA "TOLMETS LATVIJA" | ir | 01.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203528230 | SIA "TOLMETS LATVIJA" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Hika iela 5, Liepāja, LV-3401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 87 120 550 EUR, un peļņa bija 1 857 917 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 72 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,10 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,91, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 830.06 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 310.33 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026