SIA "GF HOLDING LV" (reģ. Nr. 40203528404) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-18. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 639 714 EUR, zaudējumi 362 433 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,62 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Gatavas lauksaimniecības dzīvnieku barības ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203528404 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV37ZZZ40203528404 |
| Juridiskā adrese | "Strīķi", Emburga, Cieceres pag., Saldus nov., LV-3851 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 639 714 EUR | -362 433 EUR | 3 351 931 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | -149.95 | 2.89 | 5.26 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 639 714 EUR |
| Bruto peļņa | -369 928 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -362 433 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -362 433 EUR |
| Pozīcija | 2024 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 351 931 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 296 019 EUR |
| Pašu kapitāls | -359 633 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 711 564 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
| Process | Sākts | Tiesa |
|---|---|---|
| Maksātnespējas process aktīvs C69271726 |
2026-07-07 | Kurzemes rajona tiesa |
Maksātnespējas process nozīmē, ka parādnieks nespēj norēķināties ar kreditoriem. Tiesiskās aizsardzības process (TAP) ir kas cits — tas ir tiesas apstiprināts mēģinājums uzņēmumu saglabāt, vienojoties ar kreditoriem par parādu pārstrukturēšanu; veiksmīgi pabeigts TAP nozīmē, ka uzņēmums no krīzes izkļuva. Pabeigti procesi ir vēsture, nevis pašreizējais stāvoklis. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati (maksātnespējas reģistrs, likvidācijas, liegumi, nodrošinājuma līdzekļi).
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,62 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,42 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-56,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-10,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,78 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-10,32 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
100,78 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,58 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GF HOLDING LV" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "KG Latvija" | 26 212 913 | 10 468 | 0,0 % | 46 | 569 846 | 2 184 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Vilomix Baltic" | 25 573 843 | 2 164 775 | 8,5 % | 32 | 799 183 | 3 658 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "LRS MŪSA" | 16 521 207 | 69 416 | 0,4 % | 33 | 500 643 | 1 796 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "BELKOVIT" | 5 252 102 | 62 755 | 1,2 % | 19 | 276 426 | 1 124 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Rīgas kombinētās lopbarības rūpnīca" | 4 037 671 | 237 775 | 5,9 % | 32 | 126 177 | 1 534 (2026 Q2) |
| 6 | SIA TAGROLAT | 1 360 004 | 50 206 | 3,7 % | 8 | 170 001 | 1 123 (2026 Q2) |
| 7 | GF HOLDING LV SIA (šis uzņēmums) | 639 714 | -362 433 | -56,7 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "VIDRIŽU VIDZEMNIEKS" | 360 572 | -55 396 | -15,4 % | 5 | 72 114 | 1 314 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "MELDERI K. & V." | 338 308 | 84 682 | 25,0 % | 5 | 67 662 | 1 416 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "CBD Latvia" | 200 893 | 5 597 | 2,8 % | 4 | 50 223 | 1 271 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528404 | LV37ZZZ40203528404 | GF HOLDING LV SIA | NULL | GF HOLDING LV | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-18 | NULL | Saldus nov., Cieceres pag., Emburga, "Strīķi" | 3851 | 106390218 | 100016663 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12618539 | 40203528404 | 2023-12-11 | 2023-12-18 11:07:14 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203528404 | 2024-05-17 | GF Agro LV SIA |
[insolvency_legal_person_proceeding]
| proceeding_id | debtor_name | debtor_registration_number | debtor_cleaned_name | debtor_address | proceeding_started_on | proceeding_ended_on | proceeding_form | proceeding_type | proceeding_subtype | proceeding_resolution_type | proceeding_resolution_name | entry_created_on | court_case_initial_number | court_code | court_name | creditor_applications_deadline_date | creditor_applications_deadline_in_days | creditor_applications_deadline_in_weeks | creditor_applications_deadline_in_months | creditor_applications_deadline_in_years | legislation_number | legislation_version |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90136586 | GF HOLDING LV SIA | 40203528404 | GF HOLDING LV SIA | Saldus nov., Cieceres pag., Emburga, "Strīķi" | 2026-07-07 | NULL | INSOLVENCY | NATIONAL | NULL | NULL | NULL | 2026-07-08 14:15:43 | C69271726 | 1000303973 | Kurzemes rajona tiesa | 2026-08-10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92919642 | 40203528404 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-12-18 | 2023-12-18 11:08:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2097246 | 35017119 | 40203528404 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-18 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-01-15 23:00:02.339 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2097246 | 35017119 | 639714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1009642 | -369928 | 4285 | 24190 | 1125340 | 1089370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -362433 | 0 | -362433 | NULL | 0 | -362433 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2097246 | 35017119 | 23 | 0 | 1549265 | 746731 | 2296019 | 0 | 1055912 | 0 | 1055912 | 3351931 | NULL | 3711564 | 0 | 0 | -359633 | 3351931 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91354075 | 40203528404 | LIEN | Apķīlājums | Apķīlātas kapitāldaļas | 2025-01-30 | 02288/005/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528404 | GF HOLDING LV SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1091 | 046410 | Cieceres pag. | -149.95 | 2.89 | 5.26 | 1 |
| 40203528404 | GF HOLDING LV SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1091 | 046410 | Cieceres pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528404 | GF HOLDING LV SIA | nav | 18.03.2024 | nav | nav | 26.05.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203528404 | GF HOLDING LV SIA | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Strīķi", Emburga, Cieceres pag., Saldus nov., LV-3851.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 639 714 EUR, un zaudējumi bija 362 433 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "GF Agro LV SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -0,58, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gatavas lauksaimniecības dzīvnieku barības ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026