SIA "IMAO" (reģ. Nr. 40203528457) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 320 819 EUR, peļņa 39 808 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,35 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metāla kalšana un veidošana; pulvermetalurģija
| Reģistrācijas Nr. | 40203528457 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV61ZZZ40203528457 |
| Juridiskā adrese | Vidzemes iela 21, Madona, Madonas nov., LV-4801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 320 819 EUR | 39 808 EUR | 97 858 EUR | 4 |
| 2024 | 149 835 EUR | 5 876 EUR | 39 540 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -2.14 | 0.37 | 1.03 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -6.57 | 0.55 | 1.30 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -2.18 | 0.99 | 3.02 | 4 |
| 2024 | 7.56 | 1.56 | 3.96 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 251.78 | ~ 225.35 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 317.79 | ~ 284.42 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 738.24 | ~ 622.29 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 320 819 EUR | 149 835 EUR |
| Bruto peļņa | 37 494 EUR | 6 271 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 39 808 EUR | 5 876 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 39 808 EUR | 5 876 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 97 858 EUR | 39 540 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 53 078 EUR | 36 551 EUR |
| Pašu kapitāls | 49 684 EUR | 9 876 EUR |
| Īstermiņa saistības | 39 394 EUR | 29 664 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 8 780 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-04-30 – 2026-04-30 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,35 | 1,23 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,35 | 0,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,41 % | 3,92 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
40,68 % | 14,86 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
80,12 % | 59,50 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,97 | 3,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,28 | 3,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
68,09 % | 59,50 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,50 | 4,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "IMAO" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Mārupes Metālmeistars" | 9 925 685 | 316 768 | 3,2 % | 78 | 127 252 | 1 424 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "AMATEKS" | 1 785 539 | -237 467 | -13,3 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LatFin Group" | 1 454 282 | 127 345 | 8,8 % | 47 | 30 942 | 1 634 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "VEMOLS" | 550 705 | 10 852 | 2,0 % | 10 | 55 071 | 620 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "RER EAF" | 331 696 | 15 635 | 4,7 % | 0 | — | *** |
| 6 | IMAO SIA (šis uzņēmums) | 320 819 | 39 808 | 12,4 % | 4 | 80 205 | 252 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "E Skārdnieks" | 312 825 | 181 | 0,1 % | 16 | 19 552 | 801 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "HOMKALEON" | 237 855 | 4 810 | 2,0 % | 2 | 118 928 | *** |
| 9 | "SKAVA M" SIA | 108 124 | -9 946 | -9,2 % | 4 | 27 031 | 851 (2026 Q2) |
| 10 | "SkārdsBalt" SIA | 104 604 | 898 | 0,9 % | 3 | 34 868 | 505 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528457 | LV61ZZZ40203528457 | IMAO SIA | NULL | IMAO | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-18 | NULL | Madonas nov., Madona, Vidzemes iela 21 | 4801 | 101396276 | 100016671 | 100003438 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12619196 | 40203528457 | 2023-12-11 | 2023-12-18 13:28:35 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528457 | 2026-04-30 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7d09de73 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92919665 | 40203528457 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4000 | EUR | 2023-12-18 | 2023-12-18 13:30:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1955921 | 34060972 | 40203528457 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-18 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-02-03 19:00:23.929 |
| 2233482 | 35361371 | 40203528457 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-13 17:07:38.86 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1955921 | 34060972 | 149835 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 143564 | 6271 | 0 | 397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5876 | 0 | 5876 | NULL | 0 | 5876 |
| 2233482 | 35361371 | 320819 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 283325 | 37494 | 4380 | 2086 | 8780 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 39808 | 0 | 39808 | NULL | 0 | 39808 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1955921 | 34060972 | 20776 | 0 | 834 | 14941 | 36551 | 0 | 2989 | 0 | 2989 | 39540 | NULL | 29664 | 0 | 0 | 9876 | 39540 |
| 2233482 | 35361371 | 27257 | 0 | 25821 | 0 | 53078 | 0 | 44780 | 0 | 44780 | 97858 | NULL | 39394 | 8780 | 0 | 49684 | 97858 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1955921 | 34060972 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5876 | 6448 | 20337 | 0 | 0 | NULL | 20337 | 0 | 0 | -3563 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -3561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4000 | 0 | 20776 | 0 | 20776 |
| 2233482 | 35361371 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39808 | 44412 | 52876 | 0 | 0 | NULL | 52876 | 0 | 0 | -46395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -46395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6481 | 20776 | 27257 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528457 | IMAO SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2540 | 038220 | Madona | 7.56 | 1.56 | 3.96 | 2 |
| 40203528457 | IMAO SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2550 | 038220 | Madona | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528457 | IMAO SIA | ir | 03.01.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203528457 | IMAO SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Vidzemes iela 21, Madona, Madonas nov., LV-4801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 320 819 EUR, un peļņa bija 39 808 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,35 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,35.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,50, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 560 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 560 EUR un VSAOI 3 960 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metāla kalšana un veidošana; pulvermetalurģija.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026