SIA "FinSurfers" (reģ. Nr. 40203528989) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 118 800 EUR, peļņa 86 009 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 54,88 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203528989 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ40203528989 |
| Juridiskā adrese | Auru iela 13A - 47, Rīga, LV-1069 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118 800 EUR | 86 009 EUR | 107 677 EUR | 1 |
| 2024 | 49 628 EUR | 42 107 EUR | 44 158 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.54 | 0.41 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.99 | 0.31 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.59 | 0.41 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.40 | 0.42 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 1.45 | 0.59 | 0.95 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 118 800 EUR | 49 628 EUR |
| Bruto peļņa | 114 800 EUR | 45 302 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 86 009 EUR | 42 107 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 86 009 EUR | 42 107 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 107 677 EUR | 44 158 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 107 677 EUR | 40 158 EUR |
| Pašu kapitāls | 105 715 EUR | 42 207 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 962 EUR | 1 951 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
54,88 | 20,58 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
54,88 | 20,58 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
72,40 % | 84,85 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
79,88 % | 95,36 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
81,36 % | 99,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,05 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
256,98 | 14 036,67 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,10 | 1,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
81,68 % | 99,77 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
27,76 | 14,60 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FinSurfers" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 384 | SIA FinSurfers (šis uzņēmums) | 118 800 | 86 009 | 72,4 % | 1 | 118 800 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528989 | LV53ZZZ40203528989 | SIA FinSurfers | SIA | FinSurfers | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-20 | NULL | Rīga, Auru iela 13A - 47 | 1069 | 111485624 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12624624 | 40203528989 | 2023-12-18 | 2023-12-20 11:22:14 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92947942 | 40203528989 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-03-03 | 2025-03-03 14:40:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1953922 | 34049496 | 40203528989 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-20 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-29 19:00:44.077 |
| 2150301 | 35190876 | 40203528989 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-24 17:00:29.292 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1953922 | 34049496 | 49628 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4326 | 45302 | 1516 | 715 | 0 | 961 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | NULL | 42107 | 0 | 42107 | NULL | 0 | 42107 |
| 2150301 | 35190876 | 118800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4000 | 114800 | 4793 | 21556 | 0 | 7464 | 0 | 0 | 5358 | 0 | 336 | NULL | NULL | 86009 | 0 | 86009 | NULL | 0 | 86009 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1953922 | 34049496 | 40041 | 0 | 117 | 0 | 40158 | 0 | 4000 | 0 | 4000 | 44158 | NULL | 1951 | 0 | 0 | 42207 | 44158 |
| 2150301 | 35190876 | 33868 | 0 | 73809 | 0 | 107677 | 0 | 0 | 0 | 0 | 107677 | NULL | 1962 | 0 | 0 | 105715 | 107677 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528989 | SIA FinSurfers | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 010092 | Kurzemes rajons | 1.45 | 0.59 | 0.95 | 0 |
| 40203528989 | SIA FinSurfers | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203528989 | SIA FinSurfers | ir | 26.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203528989 | SIA FinSurfers | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Auru iela 13A - 47, Rīga, LV-1069.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 118 800 EUR, un peļņa bija 86 009 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 54,88 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 54,88.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 27,76, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 590 EUR un VSAOI 950 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026