SIA "NA Sales" (reģ. Nr. 40203529861) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 245 500 EUR, peļņa 14 456 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 1,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203529861 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV80ZZZ40203529861 |
| Juridiskā adrese | Lambertu iela 9, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 245 500 EUR | 14 456 EUR | 578 381 EUR | 8 |
| 2024 | 269 236 EUR | 46 652 EUR | 141 350 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 35.42 | 6.49 | 11.53 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 41.49 | 6.35 | 11.27 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 21.86 | 6.06 | 10.78 | 10 |
| 2024 | 8.40 | 0.83 | 1.36 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 024.92 | ~ 823.64 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 001.80 | ~ 808.23 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 054.07 | ~ 832.88 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 245 500 EUR | 269 236 EUR |
| Bruto peļņa | 194 131 EUR | 49 585 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 456 EUR | 46 652 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 14 456 EUR | 46 652 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 578 381 EUR | 141 350 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 578 381 EUR | 141 350 EUR |
| Pašu kapitāls | 263 963 EUR | 49 452 EUR |
| Īstermiņa saistības | 314 418 EUR | 91 242 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,84 | 1,55 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,71 | 1,53 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,16 % | 17,33 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,50 % | 33,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
5,48 % | 94,34 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,19 | 1,85 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,15 | 1,90 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
5,48 % | 93,10 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,29 | 3,70 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NA Sales" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "ELKO GRUPA" | 1 114 130 000 | 12 658 000 | 1,1 % | 282 | 3 950 816 | 2 806 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Ourea" | 120 955 274 | 164 704 | 0,1 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Ourea Baltic" | 97 620 329 | 831 179 | 0,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "ELKO" | 69 402 933 | 8 702 658 | 12,5 % | 55 | 1 261 872 | 2 114 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "ALSO Latvia" | 68 796 964 | 539 885 | 0,8 % | 51 | 1 348 960 | 3 996 (2026 Q2) |
| 6 | ASBIS BALTICS SIA | 46 662 049 | 1 151 001 | 2,5 % | 41 | 1 138 099 | 6 544 (2026 Q2) |
| 7 | Mana Minds SIA | 42 793 214 | 441 238 | 1,0 % | 3 | 14 264 405 | 1 027 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Energokomplekss" | 42 017 937 | 311 374 | 0,7 % | 38 | 1 105 735 | 2 080 (2026 Q2) |
| 9 | GETIC SIA | 35 331 776 | 538 160 | 1,5 % | 41 | 861 751 | 2 275 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "ATEA" | 34 309 238 | 1 077 910 | 3,1 % | 34 | 1 009 095 | 2 305 (2026 Q2) |
| 121 | SIA "NA Sales" (šis uzņēmums) | 1 245 500 | 14 456 | 1,2 % | 11 | 113 227 | 1 025 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529861 | LV80ZZZ40203529861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NA Sales" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | NA Sales | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-28 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Lambertu iela 9 | 2167 | 105779221 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12635269 | 40203529861 | 2023-12-18 | 2023-12-28 09:02:45 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90017406 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40103125338 | 40203529861 | 2025-03-05 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920166 | 40203529861 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-12-28 | 2023-12-28 09:04:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074588 | 34554760 | 40203529861 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-28 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-12 05:02:00.468 |
| 2301284 | 35459922 | 40203529861 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-05-30 03:12:53.978 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074588 | 34554760 | 269236 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 219651 | 49585 | 0 | 2933 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 46652 | 0 | 46652 | NULL | 0 | 46652 |
| 2301284 | 35459922 | 1245500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1051369 | 194131 | 136518 | 36115 | 3780 | 10822 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14456 | 0 | 14456 | NULL | 0 | 14456 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074588 | 34554760 | 123338 | 0 | 16703 | 1309 | 141350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 141350 | NULL | 91242 | 0 | 656 | 49452 | 141350 |
| 2301284 | 35459922 | 131098 | 0 | 92297 | 354986 | 578381 | 0 | 0 | 0 | 0 | 578381 | NULL | 314418 | 0 | 0 | 263963 | 578381 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NA Sales" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4650 | 039200 | Mārupe | 8.40 | 0.83 | 1.36 | 1 |
| 40203529861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NA Sales" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4652 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NA Sales" | ir | 16.01.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203529861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NA Sales" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Lambertu iela 9, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 245 500 EUR, un peļņa bija 14 456 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,71.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,29, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 400 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 830 EUR un VSAOI 1 360 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026