SIA "PRIMAKU PRAKSE" (reģ. Nr. 40203530216) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 108 043 EUR, peļņa 57 592 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 28,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203530216 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV98ZZZ40203530216 |
| Juridiskā adrese | Vītolu iela 75, Ventspils, LV-3601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108 043 EUR | 57 592 EUR | 91 976 EUR | 2 |
| 2024 | 23 070 EUR | 6 198 EUR | 31 828 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.41 | 1.14 | 1.27 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.39 | 1.09 | 1.3 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.32 | 1.01 | 1.30 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.82 | 0.58 | 1.24 | 2 |
| 2024 | 1.43 | 0.54 | 0.89 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 108 043 EUR | 23 070 EUR |
| Bruto peļņa | 69 360 EUR | 23 070 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 57 592 EUR | 6 198 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 57 592 EUR | 6 198 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 91 976 EUR | 31 828 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 61 103 EUR | 1 455 EUR |
| Pašu kapitāls | 63 792 EUR | 6 200 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 179 EUR | 1 463 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 26 005 EUR | 24 165 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
28,04 | 0,99 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
28,04 | 0,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
53,30 % | 26,87 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
62,62 % | 19,47 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
90,28 % | 99,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,44 | 4,13 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,17 | 0,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
64,14 % | 20,41 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,12 | 1,59 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PRIMAKU PRAKSE" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 900 | 37 781 | 1 504 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 439 | SIA "PRIMAKU PRAKSE" (šis uzņēmums) | 108 043 | 57 592 | 53,3 % | 2 | 54 022 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203530216 | LV98ZZZ40203530216 | SIA "PRIMAKU PRAKSE" | SIA | PRIMAKU PRAKSE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-29 | NULL | Ventspils, Vītolu iela 75 | 3601 | 102837076 | 0 | 100003060 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12638916 | 40203530216 | 2023-10-28 | 2023-12-29 09:59:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92984769 | 40203530216 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-10-01 | 2026-10-01 13:24:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1987502 | 34284238 | 40203530216 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-29 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-24 03:00:27.888 |
| 2188682 | 35260433 | 40203530216 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-10 17:03:22.829 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1987502 | 34284238 | 23070 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 23070 | 14629 | 2243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6198 | 0 | 6198 | NULL | 0 | 6198 |
| 2188682 | 35260433 | 108043 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38683 | 69360 | 7834 | 3934 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 57592 | 0 | 57592 | NULL | 0 | 57592 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1987502 | 34284238 | 1064 | 0 | 0 | 391 | 1455 | 0 | 30373 | 0 | 30373 | 31828 | NULL | 1463 | 24165 | 0 | 6200 | 31828 |
| 2188682 | 35260433 | 61103 | 0 | 0 | 0 | 61103 | 0 | 30873 | 0 | 30873 | 91976 | NULL | 2179 | 26005 | 0 | 63792 | 91976 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203530216 | SIA "PRIMAKU PRAKSE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 007000 | Ventspils | 1.43 | 0.54 | 0.89 | 1 |
| 40203530216 | SIA "PRIMAKU PRAKSE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 007000 | Ventspils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203530216 | SIA "PRIMAKU PRAKSE" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vītolu iela 75, Ventspils, LV-3601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 108 043 EUR, un peļņa bija 57 592 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 28,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 28,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,12, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 430 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 540 EUR un VSAOI 890 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Ventspils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026