Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "C Desire"

SIA "C Desire" (reģ. Nr. 40203530907) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 53 922 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,68 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība

Reģistrācijas Nr.40203530907
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-01-03
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV65ZZZ40203530907
Juridiskā adrese Elizabetes iela 85A - 3A, Rīga, LV-1050

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -53 922 EUR 3 368 498 EUR 1
2024 0 EUR -99 516 EUR 3 362 783 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 10.25 0.0 0.0 0
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -40 249 EUR -99 516 EUR
UIN nodoklis 13 673 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -53 922 EUR -99 516 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 3 368 498 EUR 3 362 783 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 430 011 EUR 2 602 783 EUR
Pašu kapitāls -150 638 EUR -96 716 EUR
Īstermiņa saistības 633 274 EUR 980 568 EUR
Ilgtermiņa saistības 2 885 862 EUR 2 478 931 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Meitas/dalības: 1
Meitas/dalības: 1

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,68 2,65
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,68 2,65
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-1,60 % -2,96 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
35,80 % 102,90 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-23,36 -35,77
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-0,08 0,29
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-0,11 % 1,70 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,10 0,35

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "C Desire" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6421)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 982 uzņēmumi 899. vieta pēc apgrozījuma 859. vieta pēc peļņas Pārvaldītājsabiedrību darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS ALPPES Capital28 893 83225 976 48289,9 %112 626 7122 189 (2026 Q3)
2"Sensum Grupa" AS19 706 41734 069 512172,9 %191 037 1802 095 (2026 Q3)
3AS "Storent Europe"13 024 20411 481 37988,2 %37352 0064 583 (2026 Q3)
4SIA "EA Investment"6 849 5041 324 21419,3 %0—***
5AS "CleanR Grupa"5 621 831713 71112,7 %50112 4373 929 (2026 Q3)
6AS Curiosity Capital5 354 396258 8084,8 %22 677 198***
7SIA "New Bumani Invest"4 755 3885 709 844120,1 %9528 376840 (2026 Q3)
8Jitbit Baltic SIA3 752 93540 8941,1 %13 752 935***
9SIA "MAVIKID"2 854 52352 6321,8 %12 854 523***
10AS Eleving Consumer Finance Holding2 494 86011 765 250471,6 %12 494 860***
899SIA C Desire (šis uzņēmums)0-53 922—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "C Desire"
6421 Pārvaldītājsabiedrību darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203530907 LV65ZZZ40203530907 SIA C Desire SIA C Desire NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-01-03 NULL Rīga, Elizabetes iela 85A - 3A 1050 119138824 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12645753 40203530907 2023-12-27 2024-01-03 15:09:43

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92920600 40203530907 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2024-01-03 2024-01-03 15:07:01

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2016404 34376944 40203530907 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-03 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-13 21:02:00.756
2348908 35588527 40203530907 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-07-14 17:00:26.217

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2016404 34376944 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 315 0 0 0 0 40883 0 140084 NULL NULL -99516 0 -99516 NULL 0 -99516
2348908 35588527 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 8961 0 0 0 0 5844 0 37132 NULL NULL -40249 13673 -53922 NULL 0 -53922

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2016404 34376944 2523 0 2600260 0 2602783 760000 0 0 760000 3362783 NULL 980568 2478931 0 -96716 3362783
2348908 35588527 2394 0 427617 0 430011 2938487 0 0 2938487 3368498 NULL 633274 2885862 0 -150638 3368498

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203530907 SIA C Desire 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6421 010091 Centra rajons 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203530907 SIA C Desire N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "C Desire" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 85A - 3A, Rīga, LV-1050.

Kāds bija SIA "C Desire" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 53 922 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "C Desire" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "C Desire" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,68.

Kāds ir SIA "C Desire" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,10, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "C Desire" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "C Desire" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Pārvaldītājsabiedrību darbība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 899. no 982

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026