SIA "Kāpostnīca" (reģ. Nr. 40203531300) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 554 919 EUR, peļņa 69 966 EUR, darbinieku skaits: 13. Kopējais likviditātes koeficients: 3,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203531300 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV27ZZZ40203531300 |
| Juridiskā adrese | "Kāpostnīca", Brunavas pag., Bauskas nov., LV-3907 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 554 919 EUR | 69 966 EUR | 241 071 EUR | 13 |
| 2024 | 499 851 EUR | 143 930 EUR | 193 400 EUR | 12 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.46 | 4.83 | 13.48 | 10 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 24.22 | 6.59 | 18.51 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 41.47 | 6.52 | 21.35 | 15 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 29.23 | 6.07 | 19.72 | 15 |
| 2024 | 72.43 | 16.88 | 47.78 | 12 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 318.08 | ~ 1 019.11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 645.38 | ~ 1 237.35 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 391.74 | ~ 1 068.23 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 285.49 | ~ 987.18 |
| 2024 | 973.32 | ~ 760.49 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (47.78 * 1000) / 0.3409 ) / 12 / 12 = 973.32 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 973.32 * 0.105 = 102.20 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 317.95 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (973.32 - 102.20 - 317.95) * 0.2 ≈ 110.63 EUR
4. Neto alga: 973.32 - 102.20 - 110.63 = ~ 760.49 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 554 919 EUR | 499 851 EUR |
| Bruto peļņa | 221 336 EUR | 238 447 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 77 600 EUR | 143 930 EUR |
| UIN nodoklis | 7 634 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 69 966 EUR | 143 930 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 241 071 EUR | 193 400 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 167 940 EUR | 138 267 EUR |
| Pašu kapitāls | 186 726 EUR | 146 730 EUR |
| Īstermiņa saistības | 54 345 EUR | 46 670 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,09 | 2,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,46 | 2,38 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,61 % | 28,79 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
29,02 % | 74,42 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
37,47 % | 98,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,29 | 0,32 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 175,46 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,30 | 2,58 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
41,56 % | 98,65 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,73 | 7,21 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Kāpostnīca" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Orkla Foods Latvija" | 31 606 915 | 1 682 308 | 5,3 % | 119 | 265 604 | 1 918 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Puratos Latvia" | 29 634 055 | 1 332 306 | 4,5 % | 158 | 187 557 | 1 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PĒRNES L" | 22 105 135 | 6 543 324 | 29,6 % | 57 | 387 809 | 1 759 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "DIMDIŅI" | 9 864 814 | 577 714 | 5,9 % | 110 | 89 680 | 1 169 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Pharmeko Lettland" | 9 264 074 | 50 509 | 0,5 % | 33 | 280 730 | 1 903 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRONIS" | 6 450 886 | 343 548 | 5,3 % | 62 | 104 047 | 1 751 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Paplāte" | 2 000 807 | 168 940 | 8,4 % | 34 | 58 847 | 918 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Rāmkalni Nordeco" | 1 855 957 | -1 293 901 | -69,7 % | 46 | 40 347 | 1 407 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SUMMUS" | 1 414 280 | -139 844 | -9,9 % | 4 | 353 570 | 1 154 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Lanika RD" | 1 339 330 | -7 078 | -0,5 % | 14 | 95 666 | 995 (2026 Q3) |
| 15 | SIA Kāpostnīca (šis uzņēmums) | 554 919 | 69 966 | 12,6 % | 10 | 55 492 | 1 318 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203531300 | LV27ZZZ40203531300 | SIA Kāpostnīca | SIA | Kāpostnīca | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-05 | NULL | Bauskas nov., Brunavas pag., "Kāpostnīca" | 3907 | 106661803 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12650250 | 40203531300 | 2023-12-01 | 2024-01-05 14:02:01 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920811 | 40203531300 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-05 | 2024-01-05 14:05:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2257752 | 35404031 | 40203531300 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2026-05-22 21:00:50.814 |
| 2058069 | 34510257 | 40203531300 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-05 | 2024-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:04:14.754 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2058069 | 34510257 | 499851 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 261404 | 238447 | 55130 | 41435 | 5340 | 2467 | 0 | 0 | 0 | 0 | 825 | NULL | NULL | 143930 | 0 | 143930 | NULL | 0 | 143930 |
| 2257752 | 35404031 | 554919 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 333583 | 221336 | 103719 | 43597 | 6710 | 3130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 77600 | 7634 | 69966 | NULL | 0 | 69966 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2058069 | 34510257 | 69304 | 0 | 41768 | 27195 | 138267 | 0 | 55133 | 0 | 55133 | 193400 | NULL | 46670 | 0 | 0 | 146730 | 193400 |
| 2257752 | 35404031 | 81866 | 0 | 51687 | 34387 | 167940 | 0 | 73131 | 0 | 73131 | 241071 | NULL | 54345 | 0 | 0 | 186726 | 241071 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203531300 | SIA Kāpostnīca | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 025410 | Brunavas pag. | 72.43 | 16.88 | 47.78 | 12 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203531300 | SIA Kāpostnīca | ir | 17.01.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203531300 | SIA Kāpostnīca | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kāpostnīca", Brunavas pag., Bauskas nov., LV-3907.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 554 919 EUR, un peļņa bija 69 966 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 13 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,46.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,73, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 973.32 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 760.49 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 72 430 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 16 880 EUR un VSAOI 47 780 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026