SIA "ENZO" (reģ. Nr. 40203532700) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 585 EUR, peļņa 3 306 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 22,34 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203532700 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV57ZZZ40203532700 |
| Juridiskā adrese | Pārgaujas iela 11 - 8, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 585 EUR | 3 306 EUR | 3 887 EUR | 0 |
| 2024 | 1 227 EUR | 207 EUR | 476 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 585 EUR | 1 227 EUR |
| Bruto peļņa | 3 437 EUR | 207 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 356 EUR | 207 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 306 EUR | 207 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 887 EUR | 476 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 887 EUR | 476 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 713 EUR | 407 EUR |
| Īstermiņa saistības | 174 EUR | 69 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
22,34 | 6,90 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
22,34 | 6,90 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
72,10 % | 16,87 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
85,05 % | 43,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
89,04 % | 50,86 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 | 0,17 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,18 | 2,58 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
90,39 % | 50,86 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
14,32 | 7,74 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ENZO" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 181 | SIA "ENZO" (šis uzņēmums) | 4 585 | 3 306 | 72,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203532700 | LV57ZZZ40203532700 | SIA "ENZO" | SIA | ENZO | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-12 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Pārgaujas iela 11 - 8 | 4201 | 118873881 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12662667 | 40203532700 | 2024-01-05 | 2024-01-12 16:02:59 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920975 | 40203532700 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 200 | EUR | 2024-01-12 | 2024-01-12 15:57:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1950722 | 34014688 | 40203532700 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-12 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-15 19:00:59.421 |
| 2094984 | 35002252 | 40203532700 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-01-08 19:00:45.144 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1950722 | 34014688 | 1227 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1020 | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 207 | 0 | 207 | NULL | 0 | 207 |
| 2094984 | 35002252 | 4585 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1148 | 3437 | 0 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3356 | 50 | 3306 | NULL | 0 | 3306 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1950722 | 34014688 | 476 | 0 | 0 | 0 | 476 | 0 | 0 | 0 | 0 | 476 | NULL | 69 | 0 | 0 | 407 | 476 |
| 2094984 | 35002252 | 387 | 0 | 3500 | 0 | 3887 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3887 | NULL | 174 | 0 | 0 | 3713 | 3887 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203532700 | SIA "ENZO" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 054010 | Valmiera | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203532700 | SIA "ENZO" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pārgaujas iela 11 - 8, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 585 EUR, un peļņa bija 3 306 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 22,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 22,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,32, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026