SIA "Tradelight" (reģ. Nr. 40203533388) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 355 196 EUR, peļņa 16 533 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Lauksaimniecības izejvielu, dzīvu dzīvnieku, tekstilizejvielu un pusfabrikātu vairumtirdzniecības aģentu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203533388 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ40203533388 |
| Juridiskā adrese | "Garais ceļš 6" - 9, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-2121 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 355 196 EUR | 16 533 EUR | 58 185 EUR | 2 |
| 2024 | 296 921 EUR | 14 416 EUR | 119 365 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.07 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.07 | 0.09 | 1.12 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.86 | 0.05 | 0.94 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.96 | 0.13 | 1.87 | 2 |
| 2024 | 2.49 | 0.63 | 1.92 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 355 196 EUR | 296 921 EUR |
| Bruto peļņa | 20 608 EUR | 19 684 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 533 EUR | 14 416 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 16 533 EUR | 14 416 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 58 185 EUR | 119 365 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 28 122 EUR | 49 914 EUR |
| Pašu kapitāls | 31 250 EUR | 14 716 EUR |
| Īstermiņa saistības | 26 935 EUR | 104 649 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,04 | 0,48 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,04 | 0,48 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,65 % | 4,86 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
28,41 % | 12,08 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
52,91 % | 97,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,86 | 7,11 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
58,41 | 390,62 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,10 | 2,49 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
53,83 % | 98,21 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,95 | 2,69 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Tradelight" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EP Holding" | 10 234 607 | 685 576 | 6,7 % | 12 | 852 884 | 2 195 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "SilJa" | 9 631 210 | 321 384 | 3,3 % | 39 | 246 954 | 1 714 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "KGM" | 4 037 970 | 111 249 | 2,8 % | 13 | 310 613 | 1 318 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BETAMOL" | 1 922 941 | -35 394 | -1,8 % | 2 | 961 471 | *** |
| 5 | SIA ViGo Engineering LV | 1 610 111 | -12 216 | -0,8 % | 4 | 402 528 | 978 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "JC Trading Hub" | 1 375 136 | 709 232 | 51,6 % | 0 | — | — |
| 7 | Rouen Grains LV SIA | 1 071 351 | 111 135 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "LATVIJAS GAĻA" | 841 398 | 173 558 | 20,6 % | 17 | 49 494 | 829 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "BIO-INDUSTRIJA" | 694 569 | 5 096 | 0,7 % | 4 | 173 642 | 1 110 (2026 Q3) |
| 10 | SIA PROJAR BALTIC | 558 350 | 12 454 | 2,2 % | 0 | — | — |
| 13 | SIA Tradelight (šis uzņēmums) | 355 196 | 16 533 | 4,7 % | 2 | 177 598 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203533388 | LV08ZZZ40203533388 | SIA Tradelight | SIA | Tradelight | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-17 | NULL | Salaspils nov., Salaspils pag., "Garais ceļš 6" - 9 | 2121 | 119071952 | 100015485 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12668840 | 40203533388 | 2024-01-04 | 2024-01-17 12:43:11 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921466 | 40203533388 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 300 | EUR | 2024-01-17 | 2024-01-17 12:30:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1979232 | 34234386 | 40203533388 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-17 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-06 19:02:15.984 |
| 2165805 | 35218873 | 40203533388 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-30 17:15:34.713 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1979232 | 34234386 | 296921 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 277237 | 19684 | 329 | 4902 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | NULL | NULL | 14416 | 0 | 14416 | NULL | 0 | 14416 |
| 2165805 | 35218873 | 355196 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 334588 | 20608 | 967 | 2644 | 0 | 226 | 0 | 0 | 50 | 0 | 288 | NULL | NULL | 16533 | 0 | 16533 | NULL | 0 | 16533 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1979232 | 34234386 | 10465 | 0 | 39449 | 0 | 49914 | 0 | 69451 | 0 | 69451 | 119365 | NULL | 104649 | 0 | 0 | 14716 | 119365 |
| 2165805 | 35218873 | 2194 | 0 | 25928 | 0 | 28122 | 0 | 30063 | 0 | 30063 | 58185 | NULL | 26935 | 0 | 0 | 31250 | 58185 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203533388 | SIA Tradelight | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4611 | 045400 | Salaspils pag. | 2.49 | 0.63 | 1.92 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203533388 | SIA Tradelight | ir | 08.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203533388 | SIA Tradelight | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Garais ceļš 6" - 9, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-2121.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 355 196 EUR, un peļņa bija 16 533 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 630 EUR un VSAOI 1 920 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Lauksaimniecības izejvielu, dzīvu dzīvnieku, tekstilizejvielu un pusfabrikātu vairumtirdzniecības aģentu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Lauksaimniecības izejvielu, dzīvu dzīvnieku, tekstilizejvielu un pusfabrikātu vairumtirdzniecības aģentu darbība · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026