Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Knuts"

SIA "Knuts" (reģ. Nr. 40203533547) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 213 885 EUR, peļņa 31 896 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 8,36 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Mežizstrāde

Reģistrācijas Nr.40203533547
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-01-18
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV80ZZZ40203533547
Juridiskā adrese Nākotnes iela 2 - 1, Lubezere, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3262

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 213 885 EUR 31 896 EUR 44 030 EUR 2
2024 129 618 EUR 7 360 EUR 10 814 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 4.23 0.6 1.05 2
2026. gada 2. ceturksnis 4.56 0.98 0.84 2
2026. gada 1. ceturksnis 5.12 3.02 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 5.15 0.63 0.59 1
2024 9.80 2.73 4.09 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 213 885 EUR 129 618 EUR
Bruto peļņa 58 744 EUR 26 731 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 31 896 EUR 7 360 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 31 896 EUR 7 360 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 44 030 EUR 10 814 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 39 089 EUR 10 434 EUR
Pašu kapitāls 39 357 EUR 7 460 EUR
Īstermiņa saistības 4 673 EUR 3 354 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
8,36 3,11
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
8,36 3,11
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
14,91 % 5,68 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
72,44 % 68,06 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
81,04 % 98,66 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,12 0,45
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
104,22 388,37
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,86 11,99
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
81,83 % 98,91 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
11,98 16,07

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Knuts" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0220)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1345 uzņēmumi 424. vieta pēc apgrozījuma 214. vieta pēc peļņas Mežizstrāde
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Timbro46 158 320-466 024-1,0 %301 538 6112 763 (2026 Q3)
2"BILLERUD Latvia" SIA40 959 88038 0670,1 %41999 0213 101 (2026 Q3)
3SIA "R GRUPA"39 490 250-4 017 659-10,2 %102387 1593 642 (2026 Q3)
4SIA "JUBERGS"29 524 339-455 252-1,5 %70421 7761 699 (2026 Q3)
5AS "PATA Strenči"27 873 2171 670 0106,0 %131212 7731 940 (2026 Q3)
6SIA "Niedrāji MR"23 936 5902 639 21011,0 %202118 4983 017 (2026 Q3)
7SIA "INDĀRES"19 185 949560 4022,9 %148129 6352 712 (2026 Q3)
8SIA "Koku cenas"18 323 252200 8011,1 %72 617 6072 266 (2026 Q3)
9SIA "GRANTIŅI 1"17 086 023217 7341,3 %19388 5292 763 (2026 Q3)
10SIA Stiga RM Transports15 959 6911 634 57610,2 %154103 6342 545 (2026 Q3)
424SIA "Knuts" (šis uzņēmums)213 88531 89614,9 %2106 943***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-17). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Knuts"
0220 Mežizstrāde
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203533547 LV80ZZZ40203533547 SIA "Knuts" SIA Knuts NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-01-18 NULL Talsu nov., Ārlavas pag., Lubezere, Nākotnes iela 2 - 1 3262 110722348 100016390 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12670283 40203533547 2024-01-16 2024-01-18 08:50:39

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92953055 40203533547 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2025-05-22 2025-05-22 16:38:29

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1992656 34306212 40203533547 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-18 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-04-30 03:04:09.647
2134356 35149518 40203533547 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-03-10 17:03:17.73

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1992656 34306212 129618 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 102887 26731 0 66 0 19286 0 0 0 0 19 NULL NULL 7360 0 7360 NULL 0 7360
2134356 35149518 213885 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 155141 58744 0 231 0 26308 0 0 0 0 309 NULL NULL 31896 0 31896 NULL 0 31896

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1992656 34306212 4606 0 5828 0 10434 0 380 0 380 10814 NULL 3354 0 0 7460 10814
2134356 35149518 2149 0 36940 0 39089 0 4941 0 4941 44030 NULL 4673 0 0 39357 44030

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203533547 SIA "Knuts" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0220 051410 Ārlavas pag. 9.80 2.73 4.09 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203533547 SIA "Knuts" ir 15.03.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203533547 SIA "Knuts" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Knuts" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Nākotnes iela 2 - 1, Lubezere, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3262.

Kāds bija SIA "Knuts" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 213 885 EUR, un peļņa bija 31 896 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Knuts" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Knuts" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,36 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,36.

Kāds ir SIA "Knuts" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,98, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Knuts" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Knuts"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 800 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 730 EUR un VSAOI 4 090 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Knuts" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Knuts" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mežizstrāde — Talsu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mežizstrāde · Talsu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 424. no 1 345

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026