SIA "Dr. Singhas ģimenes veselības Centrs" (reģ. Nr. 40203533710) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 277 802 EUR, peļņa 41 741 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 1,19 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203533710 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV44ZZZ40203533710 |
| Juridiskā adrese | Konkordijas iela 38A, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 277 802 EUR | 41 741 EUR | 49 111 EUR | 5 |
| 2024 | 119 636 EUR | -19 653 EUR | 24 897 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.82 | 3.78 | 9.03 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 13.12 | 3.59 | 9.53 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.54 | 3.71 | 8.82 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 12.32 | 3.44 | 8.88 | 5 |
| 2024 | 18.35 | 3.55 | 14.80 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 765.91 | ~ 1 317.72 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 863.69 | ~ 1 382.91 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 724.85 | ~ 1 290.33 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 736.58 | ~ 1 287.96 |
| 2024 | 1 205.96 | ~ 909.16 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (14.8 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 205.96 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 205.96 * 0.105 = 126.63 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 228.47 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 205.96 - 126.63 - 228.47) * 0.2 ≈ 170.17 EUR
4. Neto alga: 1 205.96 - 126.63 - 170.17 = ~ 909.16 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 277 802 EUR | 119 636 EUR |
| Personāla izmaksas | 149 884 EUR | 66 167 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 41 741 EUR | -19 653 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 41 741 EUR | -19 653 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 49 111 EUR | 24 897 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 25 943 EUR | 10 804 EUR |
| Pašu kapitāls | 24 888 EUR | -16 853 EUR |
| Īstermiņa saistības | 21 885 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 338 EUR | 41 750 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,19 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,08 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,03 % | -16,43 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
84,99 % | -78,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
167,72 % | 116,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,97 | -2,48 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
80,66 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,66 | 4,81 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
155,24 % | -78,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,24 | 1,91 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Dr. Singhas ģimenes veselības Centrs" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 892 | 37 941 | 1 510 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 108 | SIA "Dr. Singhas ģimenes veselības Centrs" (šis uzņēmums) | 277 802 | 41 741 | 15,0 % | 5 | 55 560 | 1 766 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203533710 | LV44ZZZ40203533710 | SIA "Dr. Singhas ģimenes veselības Centrs" | SIA | Dr. Singhas ģimenes veselības Centrs | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-18 | NULL | Jūrmala, Konkordijas iela 38A | 2015 | 102471971 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12671311 | 40203533710 | 2024-01-08 | 2024-01-18 11:54:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921409 | 40203533710 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-18 | 2024-01-18 11:48:52 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2055965 | 34503960 | 40203533710 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-18 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:10:43.51 |
| 2337592 | 35501067 | 40203533710 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-06-03 17:00:17.507 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2055965 | 34503960 | 119636 | 0 | 0 | 10000 | 70522 | 66167 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -19653 | 0 | -19653 | NULL | 0 | -19653 |
| 2337592 | 35501067 | 277802 | 0 | 0 | 1731 | 85422 | 149884 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1962 | 0 | 0 | 0 | 0 | 524 | NULL | NULL | 41741 | 0 | 41741 | NULL | 0 | 41741 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2055965 | 34503960 | 10374 | 0 | 0 | 430 | 10804 | 0 | 14093 | 0 | 14093 | 24897 | NULL | 0 | 41750 | 0 | -16853 | 24897 |
| 2337592 | 35501067 | 18326 | 0 | 5204 | 2413 | 25943 | 0 | 23168 | 0 | 23168 | 49111 | NULL | 21885 | 2338 | 0 | 24888 | 49111 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203533710 | SIA "Dr. Singhas ģimenes veselības Centrs" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 004000 | Jūrmala | 18.35 | 3.55 | 14.80 | 3 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203533710 | SIA "Dr. Singhas ģimenes veselības Centrs" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Konkordijas iela 38A, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 277 802 EUR, un peļņa bija 41 741 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,24, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 205.96 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 909.16 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 350 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 550 EUR un VSAOI 14 800 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026